Dagplanning van

  • Datum 24/12/2018 - 06/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 641
  • Week 1
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leys Justine - 40 ptn
Vermaut Gaëlle - 25 ptn
Winnaar
Aelter Fien - 60 ptn
Laevens Kelly - 25 ptn
6/3 - 6/2
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maus Jurgen - 15 ptn
Maus Lucas - 10 ptn
Devos Maarten - 15 ptn
Roets Bjorn - 10 ptn
6/3 - 7/6
10:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maus Anne - 5 ptn 7/5 - 4/6 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meuleman Kurt - 40 ptn
Winnaar
Deraedt Kristof - 50 ptn
6/4 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lybaert Didier - 30 ptn
Ferdinande Patrick - 20 ptn 7/6 opgave
10:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coene Christiaan - 5 ptn
Winnaar
Hagers Hedwig - 10 ptn
6/4 - 6/0
11:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hoornaert Steven - 65 ptn
Pinsart Willem - 65 ptn
4/6 - 6/1 - 10/4
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Debruyne Esther - 15 ptn
Stock Elien - 15 ptn
Brusseel Anja - 10 ptn
Truyen Peggy - 15 ptn
6/1 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Laethem Kevin - 10 ptn
Verhelst Maarten - 20 ptn
Winnaar
Lootens Michiel - 30 ptn
Roets Bjorn - 10 ptn
6/3 - 5/7 - 10/7
11:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leys Marte - 30 ptn
Winnaar
Podevijn Estelle - 30 ptn
3/6 - 6/3 - 6/4
11:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandermarliere Gilles - 25 ptn
Winnaar
Blaton Sebbe - 25 ptn
6/1 - 5/7 - 6/0
12:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Devloo Kevin - 30 ptn
Winnaar
De Cock Olivier - 30 ptn
6/3 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maus Jurgen - 15 ptn
Maus Lucas - 10 ptn
Ternoey Kristof - 10 ptn
Vanlangendonck Jarno - 10 ptn
6/3 - 6/0
13:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ide Sofie - 10 ptn
Samson Nathalie - 5 ptn
Winnaar
Claerbout Marjan - 10 ptn
Dolle Caroline - 3 ptn
4/6 - 6/3 - 10/3
13:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deprez Maxime - 45 ptn
Hagers Bram - 35 ptn
Raeds Ely - 20 ptn
Stevens Sven - 70 ptn
1/6 - 6/3 - 10/8
13:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lycke Cindy - 30 ptn
Winnaar
Laevens Kelly - 25 ptn
6/1 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Slootmans Dries - 5 ptn
Ryde Olivier - 10 ptn 1/6 - 6/2 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Wolf Margo - 15 ptn
Blomme Nemo - 15 ptn
7/6 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baeye Hanneleen - 5 ptn
Van Den Bussche Samuel - 10 ptn
Winnaar
De Baecke Sigrid - 10 ptn
Wets Terence - 3 ptn
6/4 - 6/3
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Blancquaert Tom - 3 ptn
Deforche Patrick - 5 ptn
Winnaar
Vanaelst Koen - 10 ptn
Vanhaecke Tom - 5 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
15:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bousson Gaelle - 60 ptn
D'hooge Ellen - 55 ptn 6/3 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandevelde Milan - 80 ptn 6/4 - 3/1 opgave
15:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Aelbrecht Tim - 55 ptn
Stevens Sven - 70 ptn 6/0 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goethals Peter - 40 ptn
Bury Frederic - 45 ptn 6/1 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Doom Francis - 25 ptn
Van Puyenbroeck Jan - 30 ptn 6/2 - 6/4
15:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Isenbaert Astrid - 30 ptn
Winnaar
Jovanovic Helena - 20 ptn
6/4 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dombret Sofie - 55 ptn
Staessen Mathias - 30 ptn
Winnaar
De Clerck Daphne - 40 ptn
Noe Vincent - 45 ptn
5/7 - 6/4 - 10/4
16:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dumon Ine - 35 ptn
Vanden Bussche Famke - 10 ptn
Doossche Maite - 35 ptn
Minnebo Monique - 10 ptn
6/2 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Loose Amber - 85 ptn
Soenen Olivier - 40 ptn
6/2 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Patteet Elke - 20 ptn
De Pauw Lieven - 25 ptn
Winnaar
Clicteur Sharon - 25 ptn
Vermeulen Jurgen - 20 ptn
6/4 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schotte Jasper - 30 ptn
Stellamans Tom - 30 ptn
6/4 - 6/3
16:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Plancke Marie - 10 ptn 7/5 - 6/4
16:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deschildre Hendrik - 5 ptn 6/3 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gielen Isabeau - 10 ptn
Vagenende Delphine - 3 ptn 6/2 - 6/1
18:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stroo Peter - 10 ptn
Winnaar
Myten Geert - 10 ptn
6/2 - 6/0