Dagplanning van

  • Datum 12/01/2019 - 20/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 177 / 180
  • Week 3
  • Adres Sportweg 1
    2940 Stabroek
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daems Mats - 55 ptn
Dielis Tom - 35 ptn
Winnaar
Gabriels Bram - 30 ptn
Philips Seppe - 60 ptn
6/4 - 2/6 - 10/6
11:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Dillien Dirk - 3 ptn
Misschaert Maarten - 3 ptn
Winnaar
Duchesne Bert - 5 ptn
Verdonck Jef - 5 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Bouwelen Annick - 20 ptn
Rans Danny - 30 ptn
De Vriendt Sofie - 40 ptn
De Winter Tom - 20 ptn
6/3 - 1/6 - 11/9
14:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lenaerts An - 5 ptn
Tack Nicole - 3 ptn
De Wit Ingrid - 5 ptn
Jacobs Brigitte - 5 ptn
7/6 (4) - 4/6 - 10/7
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smolders Sandra - 5 ptn
Van Herck Rudy - 25 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 10/8
14:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rans Danny - 30 ptn
Thaels Johan - 30 ptn
Leemans Gianni - 15 ptn
Leemans Yarrit - 35 ptn
6/4 - 6/4
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Broeders Irmgard - 20 ptn
Dierckx Peggy - 40 ptn
4/6 - 6/4 - 10/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Haemer Ilse - 65 ptn
Huybrechts Robin - 10 ptn
Winnaar
Rans Evi - 55 ptn
Leemans Yarrit - 35 ptn
6/1 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Balliauw Stefaan - 20 ptn
Cornelis Yan - 5 ptn
Van Kerckhoven Thomas - 15 ptn
Verelst Jurgen - 15 ptn
6/2 - 1/6 - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bohrer Juri - 5 ptn
Elst Steven - 10 ptn
De Backer Joeri - 10 ptn
Raeymaekers Nick - 3 ptn
3/6 - 7/5 - 10/4
17:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dierckx Peggy - 40 ptn
Lembrechts Charissa - 45 ptn
6/3 - 0/6 - 11/9
17:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Keulenaer Sabine - 10 ptn
Mathyssen Ingrid - 15 ptn
Winnaar
Covens An - 10 ptn
Legrand Jeanne - 15 ptn
6/4 - 4/6 - 10/8
17:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cosemans Maaike - 5 ptn
Poppe Gerry - 10 ptn
Winnaar
Mees Carmen - 3 ptn
Mees Ruddy - 3 ptn
6/1 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Til Colin - 70 ptn
Van Til Patrick - 70 ptn
Winnaar
De Beckker Roel - 90 ptn
Mooens Frank - 45 ptn
6/4 - 7/6 (1)