Dagplanning van

  • Datum 21/12/2018 - 06/01/2019
  • Aantal inschrijvingen 397 / 403
  • Week 1
  • Adres Oude Steenweg 66
    2280 Grobbendonk
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gorris Yanick - 70 ptn
Winnaar
Vervoort Bjorn - 70 ptn
5/7 - 6/3 - 6/4
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Urkens Wout - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Tackaert Yaro - 9.7 (2 ptn)
4/1 - 4/3 (5)
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Elsermans Charles-Victor - 9.7 (2 ptn)
Paulus Sofie - 9.7 (2 ptn) 4/3 (2) - 4/3 (4)
11:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hendrickx Simen - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Daems Louis - 11.3 (15 ptn)
4/2 - 4/0
12:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Genechten Vic - 9.3 (15 ptn)
Meersmans Laura - 9.6 (3 ptn) 4/0 - 4/2
12:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Oostvogels Jul - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Van Dyck Margot - 9.3 (15 ptn)
4/2 - 4/1
12:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Bolland Caro - 11.4 (10 ptn)
Winnaar
Meersmans Stefanie - 11.3 (15 ptn)
4/0 - 4/0
13:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Verlinden Milo - 13.5 (5 ptn)
Winnaar
Vanpeborgh Lex - 13.3 (15 ptn)
6/1 - 6/0
13:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Verlies Nena - 13.6 (3 ptn)
Van Den Buys Fee - 13.3 (15 ptn) 6/0 - 7/5
13:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Gael Noa - 3 ptn 6/4 - 6/7 (6) - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sels Nina - 3 ptn
Van Winckel Kathleen - 10 ptn 3/6 - 6/2 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Snyders Patrick - 25 ptn
Winnaar
Janssens Francis - 25 ptn
6/4 - 4/6 - 6/1
15:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vermeiren Natan - 30 ptn
Vlaeminck Seppe - 30 ptn 6/2 - 6/4
15:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Verstraeten Ben - 10 ptn 6/0 - 6/1
15:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Beek Laura - 30 ptn
Meeusen Kaylin - 30 ptn 6/2 - 6/4
16:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gregoire Lesley - 70 ptn
Winnaar
Biot Grace - 60 ptn
6/2 - 6/4
16:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Zegers Elien - 10 ptn
Geukens Liesbeth - 10 ptn 6/3 - 4/6 - 6/3
16:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pistone Brenda - 10 ptn 6/0 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dockx Brent - 30 ptn
Winnaar
Vennekens Joppe - 30 ptn
6/3 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Embrechts Bart - 5 ptn
Cornilly Stefaan - 10 ptn 6/2 - 6/4
18:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meeusen Kaylin - 30 ptn
Marissen Andra - 30 ptn 6/1 - 7/5
18:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Struyf Kevin - 45 ptn
Haagen Kristiaan - 50 ptn 6/3 - 6/1
18:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geens Lennert - 10 ptn
De Loose Luca - 10 ptn 7/5 - 6/2