Dagplanning van

  • Datum 10/08/2018 - 19/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 62
  • Week 33
  • Adres Sportstraat 7
    9820 Merelbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
  • Indoor/outdoor Outdoor
  • Wedstrijdleider Nollet Ief
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Hautekeete Dimitri -
Verbraeken Gilles -
6/2 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Demeulemeester Kris -
Eggermont Alexander -
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Fraeye Mike -
Vandenberghe Arne -
6/3 - 6/3
09:30 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Ballet Jo -
De Lille Peter -
6/2 - 6/3
09:45 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Witte Thomas -
Van Meirhaeghe Stevie -
6/4 - 6/4
10:15 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Dierickx Robby -
Doms Kjell -
6/3 - 6/4
11:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Bercez Baptist -
Deriemaker Jurgen -
7/5 - 6/3
11:30 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Braeckman Gilles -
Verhaeghe Kenneth -
6/2 - 6/2
11:30 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Dhondt Bart -
Wieleman Steven -
6/3 - 6/3
12:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Laureys Glenn -
Laureys Wim -
6/2 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Callier Kristof -
De Grauwe Stephan -
6/3 - 6/4
12:15 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Witte Manuel -
Van Mullem Alain -
6/4 - 6/4
12:30 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Van De Velde Tom -
Van Trappen Tomas -
6/1 - 6/3
13:15 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vandelanotte Florian -
Vandelanotte Kobe -
6/4 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 1 (10 punten - 230 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P1000 Bruylant Steven -
Van Der Meulen David -
6/1 - 6/1
14:00 PADEL HEREN 1 (10 punten - 230 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P1000 Hernàndez Sergio -
Masson Nicola -
6/2 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 1 (10 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P1000 Seminck Nicolas -
Van Rompaey Tim -
6/2 - 6/1
15:00 PADEL HEREN 1 (10 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P1000 De Cuypere Alexander -
Nollet Ief -
7/6 (4) - 6/4
16:00 PADEL HEREN 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P1000 Geerinck Jos -
Peralta - Tello Eduardo -
6/2 - 6/4