Dagplanning van

  • Datum 13/08/2018 - 19/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 91
  • Week 33
  • Adres Koninginnelaan 83
    8400 Oostende
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Lamote Carol -
Huys Steve -
1/5 opgave
10:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Piers Sofie -
Vanhaecke Tom -
6/1 - 6/1
10:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Borny Stephanie -
Dhooghe Matthias -
6/3 - 6/3
10:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Brouwers Jessie -
Pattyn Valentijn -
6/3 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Brysse Rebekka -
Brackx Frederik -
6/2 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Binnard Fieke -
Binnard Marc -
6/2 - 6/2
11:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Storme Claudia -
Vanhaecke Nick -
6/3 - 6/3
11:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Wever Julie -
De Wever Xander -
6/4 - 6/4
12:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Everaerd Faye -
Litiere Ole -
6/1 - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Landrieux Nele -
Pillaert Justin -
6/4 - 6/3
12:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Wallyn Sofie -
Stellamans Tom -
7/6 (4) - 6/2
12:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Leys Justine -
Pyfferoen Josse -
7/5 - 6/3
13:00 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Smet Mignon -
Everaerd Faye -
6/1 - 6/1
13:00 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Legein Melissa -
Minne Julie -
6/2 - 6/2
13:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Fiems Elisabeth -
Van Ghelewe Gunther -
6/1 - 6/1
13:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Seurynck Estelle -
Beuselinck Andres -
6/3 - 6/2
14:00 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Budiharto Lies -
Storme Claudia -
4/3 opgave
14:00 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Borny Ann- Sophie -
Landrieux Nele -
5/7 - 6/3 - 10/6
14:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Legein Melissa -
Seurynck Sven -
6/4 - 6/1
15:00 PADEL DAMES 3 (10 punten - 210 punten)
Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Wever Julie -
Leys Justine -
6/4 - 6/4