Dagplanning van

  • Datum 16/07/2018 - 29/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 197
  • Week 30
  • Adres Sint-Pietersgroenestraat 135
    8000 Brugge
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vandenabeele Isabelle - 25 ptn
De Taeye Niek - 20 ptn
6/3 - 2/6 - 10/5
10:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 45 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Arys Kristof - 25 ptn
De Brabander Sven - 20 ptn
6/2 - 7/5
10:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Coryn Pieter - 20 ptn
Vancauwenberghe Anthony - 5 ptn
Winnaar
Cardon Guillaume - 5 ptn
Evrard Gilles - 15 ptn
6/3 - 1/6 - 10/8
11:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leys Justine - 35 ptn
Vermaut Gaëlle - 25 ptn
Dujardin Katrien - 35 ptn
Lowyck Louisa - 20 ptn
6/0 - 3/6 - 10/5
11:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ramon Claudia - 10 ptn
Smet Begga - 5 ptn
Cauliez Valerie - 5 ptn
Peene Maaike - 5 ptn
6/2 - 4/6 - 10/3
11:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Branders Bjorn - 15 ptn
Branders Christophe - 15 ptn
Winnaar
De Nys Robbert - 20 ptn
Serlez Sonny - 10 ptn
6/4 - 6/3
12:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leliaert Pieter - 5 ptn
Vermeersch Bruno - 10 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leys Ann - Sophie - 15 ptn
Van Haver Kimberly - 15 ptn
Winnaar
Scheyving Celine - 15 ptn
Veys Katrien - 10 ptn
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 6 (140 punten - 230 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Taylor Adam - 110 ptn
Taylor Jason - 110 ptn
Garcia Rodrigo - 95 ptn
Quintana Llamas Santino - 95 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deschaepdrijver Hendrik - 35 ptn
Walleyn Bart - 20 ptn
Winnaar
De Nys Robbert - 20 ptn
Hagers Bram - 25 ptn
6/1 - 6/1
14:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verlinde Ann-Sophie - 15 ptn
Dumon Michiel - 65 ptn
Winnaar
Dombret Sofie - 40 ptn
Deloof Diederik - 45 ptn
6/7 (4) - 6/4 - 10/5
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Damme Fien - 10 ptn
Aelter Xavier - 20 ptn
1/6 - 6/1 - 10/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Craenenbrouck Nathalie - 5 ptn
Debacker Lander - 5 ptn
6/1 - 1/6 - 10/4
15:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Devloo Kevin - 20 ptn
Vandendriessche Joeri - 25 ptn
6/3 - 6/4
16:00 DUBBEL HEREN 6 (140 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Taylor Adam - 110 ptn
Taylor Jason - 110 ptn
Nascimento Joao - 95 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
6/2 - 6/0
16:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debondt Nathalie - 80 ptn
Tant Nick - 55 ptn
6/1 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Fulviis Galia - 5 ptn
Van Cauwenberghe Mattias - 10 ptn
6/2 - 6/7 (4) - 10/4
17:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Castermans Simon - 55 ptn
Feremans Patrick - 30 ptn
Winnaar
Hoornaert Steven - 60 ptn
Schotte Jasper - 25 ptn
6/3 - 2/2 opgave
18:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pyfferoen Josse - 50 ptn
Taecke Tomas - 45 ptn
5/7 - 6/1 - 10/2