Dagplanning van

  • Datum 28/05/2018 - 03/06/2018
  • Aantal inschrijvingen 61
  • Week 22
  • Adres Vierwegstraat 194
    8800 Roeselare
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Moerman Maarten -
Radulescu Sorin -
6/4 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vandecappelle Thomas -
Wullaert Mathieu -
6/3 - 6/2
09:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Sinnesael Basiel -
Van Rijckeghem Gauthier -
6/0 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Herman Peter -
Rycx Mikaël -
6/0 - 6/0
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Ballet Jo -
Marievoet Patrick -
6/1 - 6/1
09:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Goddeeris Simon -
Vanderstichele Brent -
6/3 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Vanden Berghe Alain -
Woodruff Rob -
6/3 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 De Smet Curd -
Litiere Ole -
6/2 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Deleye Maxime -
Van Poucke Toon -
6/1 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Mondy Steven -
Vandewalle Steven -
6/1 - 6/1
10:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Deceuninck Alain -
Reyntjens Jan -
6/0 - 6/0
10:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Devogelaere Gunter -
Radulescu Sorin -
6/4 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Perreman Pieter -
Vandenberghe Kristof -
6/3 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 3 (10 punten - 130 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Cornelissen Alexander -
Deknudt Thijs -
6/4 - 6/1
11:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 De Muyt Thijs -
Lierman Dries -
3/6 - 6/3 - 10/1
11:00 PADEL HEREN 4 (10 punten - 20 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P100 Demeulemeester Kris -
Van Nieuwenhuyze Hans -
6/4 - 1/6 - 10/8
13:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Decorte Lisa -
Desmet Pieter-Jan -
6/3 - 6/3
13:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/8 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Gheysen Nathalie -
Van De Wiele Stefaan -
7/6 (13) - 7/6 (15)
14:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Hillewaere Nele -
Debaveye Clement -
6/3 - 3/6 - 16/14
14:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Fiems Elisabeth -
Ide Dimitri -
6/3 - 6/3
14:00 PADEL GEMENGD 3 (10 punten - 150 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
PADEL TOUR P250 Defryn Julie -
Van Rijckeghem Gauthier -
6/3 - 6/3