Dagplanning van

  • Datum 10/08/2018 - 18/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 107
  • Week 33
  • Adres Sportstraat 7
    9820 Merelbeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dhondt Marc - 5 ptn
Grumieaux Christian - 5 ptn
6/1 - 6/4
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verbruggen Jolien - 15 ptn
Verbruggen Jo - 10 ptn
Vermassen An - 10 ptn
De Jaeger Alain - 15 ptn
6/4 - 4/6 - 10/7
11:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Klingele Kris - 20 ptn
Van Rensbergen Maxime - 55 ptn
1/6 - 7/5 - 10/3
13:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Houpels Eva - 20 ptn
Van Heuverswijn Hilde - 10 ptn
Winnaar
Verbruggen Jolien - 15 ptn
Vermassen An - 10 ptn
7/6 (5) - 7/6 (5)
13:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dhondt Bert - 80 ptn
Steppe Frederick - 30 ptn
6/0 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Belleghem Lonis - 35 ptn
Vandenmeersschaut Jens - 45 ptn
6/0 - 0/6 - 10/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Smet Eveline - 35 ptn
Schalck Dirk - 55 ptn
Demerre Eva - 20 ptn
Verhaeghe Kenneth - 65 ptn
3/6 - 6/4 - 10/5
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Smet Eveline - 35 ptn
Schalck Dirk - 55 ptn
Winnaar
Van Bergen Lara - 45 ptn
Schalck Niels - 35 ptn
6/3 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Spruytte Sarah - 10 ptn
Delbecque Nicolas - 5 ptn
6/3 - 7/6 (5)
15:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandelanotte Florian - 40 ptn
Vandelanotte Kobe - 85 ptn
6/3 - 1/6 - 10/5
15:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Den Bunder Wim - 15 ptn
Van Den Eeckhoudt Joost - 30 ptn
Winnaar
Klingele Kris - 20 ptn
Vandamme Kris - 40 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Elebaut Ine - 5 ptn
Van Spaendonck Julie - 10 ptn
6/4 - 7/5