Dagplanning van

  • Datum 02/07/2018 - 15/07/2018
  • Aantal inschrijvingen 439
  • Week 28
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CREEMERS CAROLINE - 15 ptn
CREEMERS MICHAEL - 15 ptn
Winnaar
SMITS JILL - 15 ptn
CAMPS GEERT - 15 ptn
6/2 - 5/7 - 10/8
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Dewit Hanne - 5 ptn
Martens Stephen - 10 ptn
HOEFSMIT MONIQUE - 10 ptn
MOONS ERWIN - 5 ptn
6/7 (4) - 6/4 - 11/9
10:00 ENKEL MEISJES U11 2 (N.G. - C+30/3)
Finale
HOOFDTABEL
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
WEYNEN CELINE - C+30/3 (15 ptn)
LENAERTS JUTTA - C+30/4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GUTSCHOVEN SOPHIE - 20 ptn
DUCHATEAU KOEN - 40 ptn
LICHTER TESSY - 35 ptn
IRI HIKMET - 20 ptn
7/6 (4) - 7/6 (4)
10:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE SWERT MATTIS - C+30/4 (10 ptn)
DE SWERT LARGO - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 2/6 - 5/2 opgave
11:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM GILLET LIESBET - C+30 (30 ptn)
Winnaar
BORGERS YELINA - C+30/1 (25 ptn)
6/0 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
PIRQUET GEOFFREY - C+30/5 (5 ptn)
DEBAER CHRISTOF - C+30/5 (5 ptn) 6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DELVAUX KEVIN - 40 ptn
DUPONT KRISTOF - 20 ptn
Winnaar
BAMPS NIELS - 25 ptn
BAMPS SVEN - 35 ptn
4/6 - 7/6 (5) - 14/12
13:00 DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANDEPOEL JURGEN - 5 ptn
VANIERSCHOT THOMAS - 5 ptn
Winnaar
MESOTTEN KRIS - 5 ptn
Opdekamp Ward - 5 ptn
6/4 - 1/6 - 10/8
13:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SWINNEN BIEKE - C+15/2 (50 ptn)
Winnaar
JACQUEMIN AXELLE - C+15/3 (45 ptn)
6/3 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
URBANEK LOTHAR - C+30/5 (5 ptn)
SCHURMANS ROMAIN - N.G. (5 ptn) 6/2 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Vandormael Elien - 30 ptn
TUTS DIMITRI - 60 ptn
JEURIS LISE - 80 ptn
ROGIERS KOEN - 10 ptn
3/6 - 7/5 - 10/5
15:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SMETS STIJN - 5 ptn
SWIJSEN PETER - 25 ptn
Winnaar
SEMPELS MAIKEL - 10 ptn
VRANKEN SEPPE - 20 ptn
4/6 - 6/4 - 10/6
15:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SPITTERS ROBBE - C+15/3 (45 ptn)
Winnaar
CHAMPAGNE NIELS - C+30 (30 ptn)
6/3 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Benaets Rudi - C+30 (30 ptn)
Winnaar
SPEGELAERE BRYAN - C+30/3 (15 ptn)
6/2 - 6/3
16:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Francis Veronique - 25 ptn
Van Acker Kim - 15 ptn
BOESMANS KATRIEN - 30 ptn
Vandormael Elien - 30 ptn
6/2 - 7/5
16:30 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM AMIJS SARA - 10 ptn
PANIS MYRIAM - 5 ptn
6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Heye Sam - 50 ptn
WINDMOLDERS JULES - 40 ptn
7/5 - 4/6 - 10/6
16:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM TITS MARIA - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
BRUYNSEELS KATRIEN - C+30/4 (10 ptn)
6/3 - 1/6 - 7/5
16:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM MATHOUL NIELS - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
JACQUEMIN VITAL - C+15 (60 ptn)
6/2 - 6/4
16:30 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SWIJSEN PETER - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
BRANS PASCAL - C+30/1 (25 ptn)
4/6 - 6/3 - 6/4
18:00 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HOLSBEEK Griet - 15 ptn
LODEWYCKX KATLEEN - 15 ptn
6/2 - 4/6 - 10/7