Dagplanning van

  • Datum 10/08/2018 - 19/08/2018
  • Aantal inschrijvingen 205 / 210
  • Week 33
  • Adres Diepvenneke 43
    2350 Vosselaar
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Dierckx Nele - 15 ptn
Swaans Hilde - 5 ptn
Winnaar
Smets Claire - 15 ptn
Smets Edith - 15 ptn
2/6 - 6/3 - 10/2
10:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 50 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Cuypers Steven - 20 ptn
Lemmens Tom - 30 ptn
6/7 (4) - 6/4 - 10/8
13:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Smets Claire - 15 ptn
Smets Edith - 15 ptn
Haesaert Liesbeth - 15 ptn
Henderyckx Ellen - 15 ptn
1/6 - 6/4 - 10/8
13:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Dierckx Paul - 25 ptn
Schellekens Danny - 5 ptn
Winnaar
Petit Alain - 15 ptn
Weyns Bob - 15 ptn
6/1 - 7/5
13:00 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Reyntjens Dirk - 5 ptn
Reyntjens Kurt - 5 ptn
Winnaar
Broeckx Danny - 10 ptn
Luyten Christiaan - 5 ptn
6/4 - 7/5
14:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Quirijnen Ruth - 5 ptn
Zeelmaekers Gino - 5 ptn
Winnaar
Weyns Kaylie - 5 ptn
Cuypers Bob - 10 ptn
6/4 - 3/6 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 6 (30 punten - 80 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bosmans Jens - 30 ptn
Jacobs Dries - 30 ptn
Hermans Dominic - 5 ptn
Keustermans Vincent - 75 ptn
6/2 - 7/6 (2)
15:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Baeyens Annick - 25 ptn
Jansen Sofie - 30 ptn
Winnaar
Kelders Brenda - 25 ptn
Kemps Catherine - 20 ptn
3/6 - 6/3 - 10/0
15:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dielis Lissa - 10 ptn
Van De Ven Jill - 5 ptn
Van de Cruys Hanne - 5 ptn
Van de Cruys Marie - 10 ptn
6/7 (5) - 7/5 - 15/13
16:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cuijpers Wim - 25 ptn
Hermans Dominic - 5 ptn
Petit Alain - 15 ptn
Weyns Bob - 15 ptn
6/3 - 6/0
17:30 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Der Velde An - 15 ptn
Vekemans Wim - 45 ptn
Baeyens Annick - 25 ptn
Fritz Mike - 30 ptn
7/5 - 6/7 (4) - 10/6
17:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Den Broeck Tom - 15 ptn
Vanopstal Bart - 30 ptn
Winnaar
Kox Maxim - 25 ptn
Van Gorp Robin - 25 ptn
6/4 - 6/4