09:30 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leinders Julie - C+15 (60 ptn) |
7/5 - 6/2 |
09:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Wojtkowiak Sylvie - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/0 - 6/3 |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Houben Gijsbrecht - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
09:30 |
ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Goyens Nick - N.G. (5 ptn) |
3/4 (6) - 4/3 (3) - 4/0 |
09:30 |
ENKEL J/M U09 3 (N.G. - N.G.) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Waelburgs Diethe - N.G. (5 ptn) |
4/0 - 4/1 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Ulenaers Yaro - N.G. (5 ptn) |
|
4/1 - 4/0 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Stokbroekx Guy-Junior - C+30/5 (5 ptn) |
4/2 - 4/2 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Looijmans Frans - C+30/3 (15 ptn) |
6/1 - 6/0 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Van Schendel Dante - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/2 - 7/6 (5) |
09:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Reuten Thimo - C+30/3 (15 ptn) |
6/0 - 7/5 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Avtar Iknoor - C+30/3 (15 ptn) |
3/6 - 6/0 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leinders Margo - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Anthonissen Dorien - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 6/0 |
11:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
Vanbriel Lode - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
11:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Knaepen Luc - C+15 (60 ptn) |
|
3/6 - 7/6 (4) - 7/6 (5) |
11:00 |
ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Bullen Senne - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/0 - 4/0 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meus Jente - C+30/5 (5 ptn) |
3/6 - 7/5 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Hermans Erin - C+30/5 (5 ptn) |
4/0 - 4/0 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Dallas - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 4/3 (4) |
11:00 |
ENKEL MEISJES U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Waelbers Liesje - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/4 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rouffa Bern - 5 ptn Vliegen Yannick - 25 ptn |
6/4 - 6/2 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 100 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hendriks Gunther - 65 ptn Von Stritzky Thomas - 15 ptn |
6/4 - 6/7 (5) - 10/2 |
12:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Knapen Morgane - C+30 (30 ptn) |
|
7/5 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mouchaers Dominique - C+30/3 (15 ptn) |
7/6 (8) - 7/6 (8) |
12:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Breemans Jorbe - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 4/1 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Raemaekers Katrien - 15 ptn Vanesch Samantha - 25 ptn |
6/4 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Eyckens Julie - 10 ptn Vanbriel Liese - 10 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vereecken Laura - 70 ptn Verheyen Amelie - 65 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Leinders Margo - 10 ptn Scheepers Guy - 20 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coolen Jorn - 5 ptn Nijs Danny - 10 ptn |
6/0 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Doms Rune - C+15 (60 ptn) |
|
3/6 - 6/1 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Habraken Dries - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Vandebeek Daan - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/2 |
14:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Sleypen Louis - C+30/4 (10 ptn) |
|
1/4 - 4/2 - 4/0 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Eerlings Noor - C+30/4 (10 ptn) |
|
4/2 - 4/2 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schreurs Sigi - C+30/5 (5 ptn) |
4/0 - 4/0 |
14:00 |
ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Vliegen Zoë - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/4 - 6/0 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meuwissen Sabina - 15 ptn Palmen Sonja - 20 ptn |
6/1 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coussement Goedele - 10 ptn Janssen Ellen - 5 ptn |
6/3 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Moors Tanya - 5 ptn Meuwis Koen - 5 ptn |
6/1 - 6/1 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maenen Frank - 35 ptn Vanbriel Lode - 25 ptn |
3/6 - 7/6 (4) - 10/4 |
15:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Polmans Shantha - C+30/1 (25 ptn) |
6/0 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuppens Kobe - C+30/4 (10 ptn) |
4/6 - 7/5 opgave |
15:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Avtar Iknoor - C+30/3 (15 ptn) |
3/6 - 6/0 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 100 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Beckers An-Sofie - 55 ptn Maussen David - 15 ptn |
|
1/6 - 6/3 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Nijssen Karla - 20 ptn Stulens Marcel - 25 ptn |
|
6/4 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coox Brechtel - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Lindmans Wout - B-4/6 (85 ptn) |
|
4/6 - 7/5 - 6/1 |
17:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Habraken Dries - C+30/2 (20 ptn) |
|
7/5 - 4/6 - 6/4 |
17:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Clauwers Ivan - C+15/4 (40 ptn) |
|
6/3 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bonnet Rudi - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 2/6 - 7/6 (7) |