09:30 |
DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Gijbels Lien - 5 ptn Vander Mierde Dirk - 5 ptn |
|
6/4 - 6/1 |
10:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Huysmans Quinten - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 6/3 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Broeckx Nathalie - 20 ptn Geuens Tina - 15 ptn |
6/3 - 6/4 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanlommel Wanne - 15 ptn Vanuytven Bart - 5 ptn |
6/4 - 3/6 - 10/7 |
11:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Van Gorp Glen - C+30 (30 ptn) |
|
2/6 - 7/5 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hus Joren - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 6/4 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lodewyckx Hanne - 15 ptn Van Balen Lara - 5 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 100 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Hout Loes - 30 ptn Bukenberghs Yannick - 65 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dierckx Guy - 30 ptn Van Baelen Wim - 20 ptn |
|
2/6 - 6/1 - 10/2 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Sterckx Rudi - 5 ptn Swerts Wim - 5 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
13:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Rutten Lotte - C+30 (30 ptn) |
|
6/1 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Segers Dieter - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/4 - 7/5 |
13:00 |
ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Claes Frederik - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 6/2 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kemps Ivan - 20 ptn Verbist Danny - 20 ptn |
6/2 - 6/1 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Gijbels Lien - 5 ptn Hooyberghs Guy - 15 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cools Evelien - C+15/2 (50 ptn) |
6/4 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Boeck Joan - C+15 (60 ptn) |
6/1 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
Oeyen Kris - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/3 - 6/7 (4) - 6/1 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Vandenboer Frits - C+30/4 (10 ptn) |
|
4/6 - 6/2 - 6/1 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Verheyden Valerie - 35 ptn Willems Daisy - 25 ptn |
|
6/4 - 2/6 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Hout Loes - 30 ptn Machiels Chris - 30 ptn |
|
6/7 (4) - 6/0 - 10/5 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hertogs Inge - 15 ptn Van Genechten Evert - 15 ptn |
6/2 - 7/6 (5) |
17:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Eyckmans Maaike - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/1 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Wouters Jessie - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/4 - 6/1 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Daniels Michel - B-15 (90 ptn) |
|
0/6 - 6/1 - 6/1 |
17:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Verbeeck Johan - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/5 - 6/4 |