09:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Kunnen Sabine - 5 ptn Joosten Joseph - 5 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
09:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Overath Kris - C+30/5 (5 ptn) |
1/6 - 7/6 (3) - 6/3 |
09:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Den Broek Paul - C+30/5 (5 ptn) |
4/6 - 7/5 - 3/1 opgave |
10:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vankerkom Jos - 20 ptn Vankerkom Roel - 10 ptn |
6/2 - 6/4 |
10:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Maelstaf Lore - C+30 (30 ptn) |
6/1 - 6/1 |
10:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aegten Inge - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 7/6 (9) |
10:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Engelen Sandy - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
10:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
Flament Igor - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/1 - 6/3 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ectors Ruben - 45 ptn Hermans Mathijs - 40 ptn |
|
3/6 - 6/3 - 11/9 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Janssen Jannes - 5 ptn Stevens Bart - 5 ptn |
|
1/6 - 6/4 - 10/6 |
12:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Zentjens Lopke - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Mallants Luc - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Anneleen - 25 ptn Pareyns Heidi - 15 ptn |
2/6 - 6/1 - 11/9 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Braeken Ellen - 10 ptn Cornelissen Elke - 5 ptn |
6/4 - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Rubbrecht Michelle - 100 ptn Hermans Mathijs - 40 ptn |
|
6/4 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Looijmans Dewi - C+30/1 (25 ptn) |
6/1 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL DAMES 35 4 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Tool Lizet - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/1 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Bomans Jeroen - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |
15:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Leppens Cindy - 20 ptn Swinnen Lisa - 10 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Custers Veerle - 15 ptn Noels Jean - 35 ptn |
6/1 - 7/6 (5) |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Anneleen - 25 ptn Van Baars Jimmy - 5 ptn |
7/5 - 6/4 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bloemen Kristof - 20 ptn van Mierlo Dave - 30 ptn |
|
6/3 - 6/0 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuypers Rob - 5 ptn De Smedt Alexander - 5 ptn |
6/4 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Doms Senne - C+15/3 (45 ptn) |
|
3/6 - 7/6 (1) - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Geusens Sofie - 85 ptn Hannes Lore - 40 ptn |
|
1/6 - 6/2 - 11/9 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Cornelissen An - 65 ptn Bernaerts Thomas - 20 ptn |
|
7/5 - 4/6 - 10/4 |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Rous Danielle - 5 ptn Heynen Benny - 10 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Creemers Sander - C+15 (60 ptn) |
6/2 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Duijsters Pascal - C+30/1 (25 ptn) |
6/0 - 6/3 |