09:30 |
DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 20 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Lenaerts Winde - 10 ptn Raymakers Elien - 5 ptn |
6/1 - 6/3 |
09:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leinders Margo - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/0 |
10:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Trippaers Jules - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/0 |
10:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Opdenakker Erwin - C+30/4 (10 ptn) |
7/6 (2) - 2/6 - 6/1 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (40 punten - 100 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Steensels Ine - 15 ptn Fransen Stijn - 80 ptn |
6/0 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeputte Maud - C+30/1 (25 ptn) |
6/3 - 6/0 |
11:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Berghs Michel - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 6/2 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 8 (30 punten - 70 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Vugt Marijke - 30 ptn Cinquegrani Santino - 30 ptn |
6/3 - 7/6 (9) |
12:30 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeputte Maud - C+30/1 (25 ptn) |
6/1 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Leroux Natalie - C+30/4 (10 ptn) |
|
0/3 opgave |
12:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Wijman Jonas - C+30/2 (20 ptn) |
|
7/6 (4) - 6/2 |
12:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Nijs Erwin - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/2 - 7/6 (4) |
13:30 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Holsteyns Sandra - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/2 - 7/5 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coninx Liliane - 20 ptn Custers Veerle - 15 ptn |
6/4 - 6/1 |
14:00 |
DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 40 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Cattie Eddy - 25 ptn Claesen Thierry - 10 ptn |
|
6/3 - 3/6 - 10/4 |
14:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Reniers Dirk - C+30 (30 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
14:00 |
ENKEL HEREN 60 1 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuypers Marcel - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 1/6 - 7/6 (15) |
14:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (70 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lannoo Emilie - 60 ptn Mingneau Jannick - 75 ptn |
|
6/2 - 6/0 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 20 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Smeets Elien - 15 ptn Paredis Jorn - 5 ptn |
6/4 - 4/6 - 10/7 |
15:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Devries Bob - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vranken Lien - 20 ptn Rouffa Ronny - 15 ptn |
6/0 - 6/0 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bilge Ercument - 20 ptn Ceulemans Kevin - 20 ptn |
7/6 (4) - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 5 (40 punten - 100 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Loes - 50 ptn Stas Eva - 40 ptn |
2/6 - 6/1 - 11/9 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 7 (30 punten - 70 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Schel Chris - 15 ptn Willems Kurt - 45 ptn |
6/3 - 7/6 (6) |
16:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Krutzen Jannick - B+2/6 (70 ptn) |
6/4 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Thijssen Jim - C+15 (60 ptn) |
|
3/6 - 3/2 opgave |
17:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sijbers Maxine - C+30/1 (25 ptn) |
7/5 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Oud Ruben - B-2/6 (80 ptn) |
|
6/1 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Joukes Yves - C+15/1 (55 ptn) |
2/2 opgave |
17:30 |
DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Jacobs Marc - 10 ptn Jacobs Thomas - 10 ptn |
|
6/1 - 7/6 (8) |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gijsbrechts Ine - 5 ptn Geusens Jan - 5 ptn |
6/2 - 6/2 |
18:30 |
DUBBEL DAMES 6 (30 punten - 70 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Steensels Lotte - 10 ptn Swennen Kathleen - 60 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
19:00 |
DUBBEL HEREN 6 (40 punten - 100 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Indesteege Jeroen - 5 ptn Krutzen Jannick - 70 ptn |
6/3 - 6/2 |