09:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Jos - 10 ptn Lemmens Eddy - 15 ptn |
6/3 - 6/3 |
09:30 |
ENKEL DAMES 45 1 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nicosia Sylvie - C+30/3 (15 ptn) |
3/6 - 7/6 (7) - 7/6 (7) |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Breemans Jack - C+15/3 (45 ptn) |
6/2 - 6/0 |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rijken Werner - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 6/1 |
09:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Neyens Tony - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kuypers Kelly - 45 ptn Scroyen Sigrid - 15 ptn |
6/3 - 7/6 (5) |
11:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dirks Katleen - 15 ptn Ramondino Heidi - 10 ptn |
6/4 - 1/6 - 10/5 |
11:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Sarah - B+2/6 (70 ptn) |
|
6/1 - 6/0 |
11:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Winters Lore - C+30/1 (25 ptn) |
6/0 - 6/3 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Janssen Chelsey - 10 ptn Hoydongs Rob - 40 ptn |
|
7/5 - 7/6 (4) |
11:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Verbakel Zoe - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
11:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
Camps Gunther - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
12:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Braeken Ellen - 10 ptn Dreesen Geert - 5 ptn |
|
6/2 - 1/6 - 10/1 |
12:30 |
DUBBEL HEREN 55 1 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Poelmans Freddy - 15 ptn Segers Jan - 15 ptn |
|
6/3 - 2/6 - 10/7 |
12:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Walbers Jonas - C+15/1 (55 ptn) |
|
6/4 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Castermans Dylan - C+30 (30 ptn) |
6/4 - 6/4 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Swinnen Inge - 20 ptn Gonnissen Ben - 65 ptn |
1/6 - 6/2 - 10/7 |
13:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Van Limbergen Heidi - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Pareyn Rube - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/5 - 6/3 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Doumen Hanna - 10 ptn Gabriels Britt - 10 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Nies Nele - 35 ptn Peeters Wim - 15 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 45 5 (N.G. - C+15/5) Finale Hoofdtabel |
|
Wijgaerts Peter - C+15/5 (35 ptn) |
|
6/4 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bloemen Nadine - 10 ptn Kerfs Vicky - 5 ptn |
6/1 - 6/2 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Langens Kristel - 10 ptn Aerts Nick - 15 ptn |
|
7/5 - 6/1 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 170 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Swennen Kathleen - 60 ptn Van Bakel Niels - 85 ptn |
|
6/2 - 6/3 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Noels Jean - 35 ptn Vanderhoydonck Stefan - 20 ptn |
6/3 - 4/6 - 10/5 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Ceunen Bonny - 5 ptn Ceunen Jonas - 10 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
15:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Vranckx Rune - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/4 - 7/5 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Creemers Kurt - C+15 (60 ptn) |
|
3/6 - 6/1 - 6/3 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Carlisi Steffi - 55 ptn Schrijvers Laura - 75 ptn |
6/1 - 6/0 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Barry - 40 ptn Buwalda Stef - 45 ptn |
4/6 - 7/5 - 10/6 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 180 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leijten Floris - 20 ptn Verdonck Lennert - 80 ptn |
6/2 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stevens Joey - B-2/6 (80 ptn) |
7/5 - 6/1 |
17:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Steensels Gerard - 20 ptn Swennen Marc - 10 ptn |
|
3/6 - 7/5 - 13/11 |
17:30 |
ENKEL HEREN 45 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Winters Jos - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/2 |