09:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Philips Christopher - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/0 |
12:00 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Haes Liselotte - 5 ptn Lesire Caroline - 5 ptn |
6/4 - 3/6 - 10/3 |
12:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Van Den Eynde Debby - B+2/6 (70 ptn) |
|
6/1 - 3/6 - 7/6 |
12:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Bierlin Samantha - C+30 (30 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Nuyts Vicky - C+30/4 (10 ptn) |
|
4/6 - 7/6 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Talpe Bart - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Stas Robin - C+30/3 (15 ptn) |
|
3/4 - 4/0 - 4/2 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
De Maeyer Xander - C+30/2 (20 ptn) |
|
6/2 - 3/6 - 7/6 |
13:00 |
ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Zhuk Anna - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 7/6 |
13:30 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boogaerts Steffy - C+30/2 (20 ptn) |
7/6 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Parys Christophe - C+15 (60 ptn) |
6/0 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Winter Otto - C+30 (30 ptn) |
6/3 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Aerschot Gert - C+30/3 (15 ptn) |
4/6 - 7/5 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Dyckmans Ronny - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/5 - 7/5 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kurpershoek Simon - C+30/3 (15 ptn) |
7/5 - 6/4 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Daemen Andert - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/2 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Zhuk Tanya - 15 ptn Theuns Kris - 5 ptn |
6/3 - 6/3 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 50 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schotte Christophe - 5 ptn Verelst Jan - 20 ptn |
6/4 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Ceuppens Doreen - C+30/4 (10 ptn) |
|
4/6 - 6/1 - 7/5 |
15:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Othman Zohra - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/2 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Garnich Tim - C+15 (60 ptn) |
6/3 - 4/6 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuylaerts Tom - C+15/4 (40 ptn) |
6/1 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vermeerbergen Steven - C+30/3 (15 ptn) |
6/3 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL MEISJES U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Decoo Zara - C+30/5 (5 ptn) |
4/0 - 4/0 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 20 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Jacobs Stan - 5 ptn Marks Frank - 10 ptn |
|
3/6 - 6/4 - 10/7 |
16:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Roelandts Matthias - C+15/2 (50 ptn) |
6/3 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Cuyvers Wim - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
16:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verbeeck Jules - C+30/5 (5 ptn) |
3/6 - 6/2 - 6/2 |
16:30 |
ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Eetezonne Noa - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/4 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Bolland Manou - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
16:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
De Smedt Jana - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/0 - 6/3 |