Dagplanning van

  • Datum 22/12/2017 - 07/01/2018
  • Aantal inschrijvingen 299
  • Week 1
  • Adres Aalstersesteenweg 271
    9400 Ninove
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE VYDT NATHALIE - C+30/4 (10)
VAN DROOGENBROECK KOEN - C+30 (30)
Winnaar
ALLART JOZEFIEN - C+30/1 (25)
APPELMANS DIDIER - C+30/4 (10)
6/3 - 6/4
09:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DELGRANGE DAVIANE - C+30 (30) 6/4 - 6/2
09:00 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Casneuf Veerle - C+30/1 (25)
Winnaar
DECATELLE ANN-SOPHIE - C+30/1 (25)
6/2 - 6/3
10:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DANIS LYNN - C+30/2 (20)
DEDOBBELEER LAURA - C+30/4 (10)
DE KOCK RITA - C+30/4 (10)
DE VYDT NATHALIE - C+30/4 (10)
6/3 - 6/3
10:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
APPELMANS DIDIER - C+30/4 (10)
GHYSENS KRIS - C+30/4 (10)
CLOCHERET JOERI - C+30/1 (25)
Meganck Christiaan - C+30/5 (5)
6/4 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
ALLARD GUIDO - C+30/5 (5)
DUPRE VINCENT - C+30/4 (10)
Winnaar
KOCHUYT DAAN - C+30/5 (5)
OPSOMER EMANUEL - C+30/3 (15)
6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
EERDEKENS DAAN - B-2/6 (80)
NECKEBROUCK JEROEN - C+15/5 (35)
Winnaar
PRIEM NIKI - B-2/6 (80)
VAN DROOGENBROECK KOEN - C+30 (30)
6/3 - 6/2
12:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM ROMBAUT TATIANA - C+30/4 (10)
Winnaar
HUIJER THALIA - C+30/5 (5)
6/2 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN DER BURGHT CEDRIC - C+30/3 (15)
VAN SAEN JOHAN - C+30/3 (15) 6/4 - 5/7 - 6/0
13:30 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
CORNELIS ELS - C+30/5 (5)
LOOS LEO - C+30/3 (15)
Van den Steen Claudia - N.G. (5)
GHYSENS KRIS - C+30/4 (10)
6/3 - 3/6 - 11/9
13:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
ROSCA PELAU LARYSSE - C+30/4 (10)
VERVOENEN ANNICK - C+30/4 (10) 6/3 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN ROSSEM MARNICK - C+30/4 (10)
COENEN STEFAAN - C+30/4 (10) 6/4 - 7/6 (2)
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
MUYLAERT LIEN - C+30/1 (25)
VAN CAUWENBERGE PIETERJAN - B-4/6 (85)
Winnaar
DE COSTER KIMBERLY - C+15/1 (55)
VAN UYTVANCK SEAN - B+4/6 (65)
6/1 - 3/6 - 10/1
15:00 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM HAELVOET DAAN - C+15/5 (35)
Winnaar
VERDICKT Maxime - C+15/2 (50)
6/2 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Legein Björn - C+30 (30)
LOOMANS LUCAS - C+30/2 (20) 7/6 (5) - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VERSTAPPEN GLAUKE - B+4/6 (65)
Winnaar
BOURGUILLIOEN AMBER - C+15/1 (55)
6/1 - 5/7 - 6/3
17:15 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DEDOBBELEER LAURA - C+30/4 (10)
VAN DER POORTEN IVY - C+15/3 (45)
Winnaar
DESHOMMES JULINE - C+30/3 (15)
HERMANS NETTE - C+15/4 (40)
3/6 - 6/3 - 10/5
17:15 ENKEL DAMES 1 (B+4/6 - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
DE SCHUTTER ZARA - B-15/4 nr. 50 (105)
WITTOUCK LOUISE - A Nationaal nr. 39 (110) 6/2 - 3/0 opgave
17:15 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VERDICKT Maxime - C+15/2 (50)
LEEMANS KOEN - C+15 (60) 6/3 - 6/1