Dagplanning van

  • Datum 04/09/2010 - 19/09/2010
  • Aantal inschrijvingen 210 / 400
  • Week 37
  • Adres Muizenstraat 32 A
    3520 Zonhoven
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Houben Sofie - 20 ptn
Houben Stefanie - 70 ptn
Winnaar
Dehasque Elisa - 25 ptn
Drenth Ilse - 60 ptn
6/1 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 10 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vandeput An - 5 ptn
Loos Filip - 20 ptn
Cauberghe Moniek - 15 ptn
Aniol Willy - 15 ptn
7/6 - 6/1
11:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Giesen Chris - 70 ptn
Giesen Pieter - 65 ptn
Maex Ruben - 70 ptn
Meeus Filip - 50 ptn
6/2 - 6/1
11:00 ENKEL MEISJES 9 3 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Maris Githe - N.G. (5 ptn)
Claes Anne - N.G. (5 ptn) 4/1 - 4/3
12:00 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Maex Martine - 5 ptn
Reekmans Marleen - 5 ptn
7/6 - 6/0
12:00 ENKEL JONGENS 12 4 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Stevens Wouter - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Steegmans Jasper - C+30/5 (5 ptn)
6/0 - 6/0
12:30 ENKEL JONGENS 9 3 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Huizenga Willem - N.G. (5 ptn)
Winnaar
Steegmans Jeroen - N.G. (5 ptn)
4/2 - 4/0
13:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cauberghe Moniek - 15 ptn
Wouters An - 30 ptn
Guerra Lina - 5 ptn
Maurissen Laura - 55 ptn
6/3 - 6/1
13:00 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lodewyckx Lisa - 15 ptn
Switten Liesa - 5 ptn
Winnaar
Houbrechts Inge - 20 ptn
Trippaers Elke - 5 ptn
7/6 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 8 (10 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Webers Rebecca - 55 ptn
Giesen Chris - 70 ptn
Winnaar
Drenth Ilse - 60 ptn
Creemers Tom - 55 ptn
4/6 - 7/5 - 10/5
13:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hendrikx Dirk - 35 ptn
Vaneyck Maurice - 25 ptn
Jans Kris - 15 ptn
Trippaers Rudi - 45 ptn
7/5 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES 12 4 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vandeput An - C+30/5 (5 ptn)
Haesevoets Sarah - C+30/5 (5 ptn) 6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Hendrikx Roger - 5 ptn
Robert Dominique - 20 ptn
Winnaar
Erckens Luc - 15 ptn
Steegmans Guy - 5 ptn
6/1 - 6/3
15:00 ENKEL MEISJES 14 4 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vandeput An - C+30/5 (5 ptn)
Bex Jasmine - C+30/5 (5 ptn) 6/1 - 6/0
15:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dehasque Elisa - 25 ptn
Ulburghs Jeffrey - 35 ptn
Wouters An - 30 ptn
Vandeput Paul - 30 ptn
3/6 - 6/2 - 10/8
15:30 DUBBEL GEMENGD 11 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Obieglo Birgit - 10 ptn
Cremers Michael - 5 ptn
Maex Martine - 5 ptn
Craeghs Jos - 5 ptn
6/2 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Steegmans Jasper - 5 ptn
Van Becelaere Pieter - 5 ptn
Winnaar
Dekoninck Luc - 5 ptn
Geukens Ivan - 5 ptn
7/5 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Drenth Ilse - C+15 (60 ptn)
Maurissen Laura - C+15/1 (55 ptn) 6/2 - 6/0
15:30 ENKEL DAMES 30 3 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Tielens Hilde - C+30/3 (15 ptn)
Briels Josee - C+30/3 (15 ptn) 6/3 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 7 (N.G. - B0)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Creemers Tom - C+15/1 (55 ptn)
Giesen Pieter - B+4/6 (65 ptn) 6/3 - 7/5