Dagplanning van

  • Datum 18/06/2016 - 26/06/2016
  • Aantal inschrijvingen 122
  • Week 25
  • Adres Meylweg 1 BIS
    2550 Kontich
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 8 (30 punten - 50 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Jacobs Marc - 25 ptn
Van Cleemput Wim - 15 ptn
Beckers Niels - 35 ptn
Lauwyck David - 15 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 6 (70 punten - 110 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Frans Dirk - 65 ptn
Van Gael Yves - 45 ptn
Winnaar
Fordel Dennis - 60 ptn
Haaren Kristof - 50 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
11:30 DUBBEL DAMES 6 (15 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Nijsmans Lore - 15 ptn
Vermeulen Yvi - 10 ptn
Kortleven Tina - 15 ptn
Van Linden Annik - 15 ptn
6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 6 (40 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Van Lent Isabel - 10 ptn
Lefèvre Sebastien - 45 ptn
Winnaar
Geersheuvels Britt - 40 ptn
Decant Eric - 20 ptn
4/6 - 6/2 - 10/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Broothaers Linda - 5 ptn
De Cock Erwin - 10 ptn
Wernaerts Sandra - 5 ptn
Janssens Guy - 10 ptn
6/3 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 8 (15 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Verschooten Ann - 10 ptn
De Cock Filip - 15 ptn
Kerremans Evi - 15 ptn
Segers Peter - 10 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Vos Johan - 10 ptn
Laenen Nico - 5 ptn
Herremans Dimme - 5 ptn
Vermuijten Michiel - 5 ptn
6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vanbaeden Ann - 10 ptn
Wernaerts Sandra - 5 ptn
De Munck Annelies - 5 ptn
Tritz Mireille - 10 ptn
6/3 - 6/1
14:30 DUBBEL GEMENGD 6 (40 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hellemans Berthe - 25 ptn
Wuyts David - 35 ptn
Geersheuvels Britt - 40 ptn
Decant Eric - 20 ptn
6/3 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (25 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Horemans Maura - 10 ptn
Vervoort Robin - 20 ptn
Vissers Wendy - 20 ptn
Buytaert Ben - 20 ptn
7/5 - 1/6 - 11/9
15:00 DUBBEL HEREN 35 1 (10 punten - 35 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Leysen Sven - 20 ptn
Van Tongeren Patrick - 15 ptn
Barbe Rob - 20 ptn
De Ruysscher Wim - 15 ptn
7/5 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 5 (30 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Leysen Joni - 25 ptn
Rypens Yentl - 20 ptn
Winnaar
Beugels Neel - 20 ptn
De Weirt Kim - 30 ptn
6/0 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 6 (70 punten - 110 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Fordel Dennis - 60 ptn
Haaren Kristof - 50 ptn
Goossens Jelle - 35 ptn
Heylen Stijn - 75 ptn
6/4 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 7 (50 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Meester Tom - 50 ptn
Saeys Benjamin - 25 ptn
Winnaar
Leemans Bart - 55 ptn
Van Tongel Alain - 20 ptn
6/1 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 9 (15 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vangramberen Thomas - 5 ptn
Vermeulen Jordi - 20 ptn
Winnaar
Schotte Christophe - 5 ptn
Verelst Jan - 15 ptn
1/6 - 6/4 - 11/9