Dagplanning van

  • Datum 26/08/2016 - 04/09/2016
  • Aantal inschrijvingen 139
  • Week 35
  • Adres Bevegemstraat 1
    9620 Zottegem
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BORMANS BRIGITTE - C+30/5 (5)
DEWIJNGAERT HILDE - C+30/4 (10)
Winnaar
DANCKAERT WILLEKE - N.G. (5)
MEERMAN DEMI - C+30/4 (10)
6/3 - 7/6 (4)
08:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN MELLO MICHELE - C+30/4 (10)
VAN CAUWENBERGHE NIEL - C+30/2 (20)
Winnaar
BRYSSE FIEN - C+30/5 (5)
OSTIJN ANTHONY - C+30/4 (10)
7/5 - 6/4
08:30 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM GOOSSENS NORBERT - C+30/5 (5)
VAN DAMME ANTOINE - C+30/4 (10)
Winnaar
DE COOMAN Thierry - N.G. (5)
SOLAK Jefke - C+30/4 (10)
6/4 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Haelewyn Inge - C+30/5 (5)
SOLAK Jefke - C+30/4 (10)
D'Haese Fanny - C+30/5 (5)
DE COOMAN Thierry - N.G. (5)
6/3 - 6/3
12:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
HOUPELS EVA - C+30/3 (15)
PIENS REDIET - C+15/3 (45)
Demerre Eva - C+30/3 (15)
Demerre Sofie - C+30/2 (20)
7/5 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
De Looze Ellen - C+15/2 (50)
RUYSSEVELDT MATS - C+30/1 (25)
WEYNANTS ILSE - B0 (75)
SCHALCK NIELS - C+30/3 (15)
6/7 (4) - 6/3 - 10/8
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DE JONGE KARO - C+15/1 (55)
MUYLLAERT DAVID - N.G. (5)
Winnaar
RUYSSEVELDT EMMA - C+15/4 (40)
DE KIMPE SEBASTIEN - C+30/3 (15)
6/3 - 6/7 (4) - 10/6
16:00 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Haelewyn Inge - C+30/5 (5)
Van Hoof Heidi - C+30/3 (15)
HOUPELS EVA - C+30/3 (15)
VAN DEN NESTE ELS - C+30/3 (15)
6/2 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOURGEOIS CHRISTOPH - C+15/5 (35)
WEYMAERE GEERT - C+30 (30)
Winnaar
DHONDT BERT - B-2/6 (80)
MOERMAN ARON - C+30/4 (10)
6/2 - 6/4
18:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE GROOTE THOMAS - B-15/4 (105)
HEYVAERT ARTHUR - C+30/4 (10)
VERHOEVEN DAAN - C+15 (60)
Van Lierde Toon - C+15 (60)
6/1 - 6/1