Dagplanning van

  • Datum 23/12/2015 - 03/01/2016
  • Aantal inschrijvingen 71
  • Week 53
  • Adres Zeelaan 72
    8670 Koksijde
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
  • Indoor/outdoor Indoor
  • Wedstrijdleider Viaene Ann
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Christiaens Lucas - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Bocqué Tibo - C+30/5 (5 ptn)
4/2 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U10 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Huysveld Isaac - C+30/3 (15 ptn)
Vandecasteele Noah - C+30/5 (5 ptn) 4/0 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U14 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Caerts Jitse - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Duyck Mathias - C+30/4 (10 ptn)
6/1 - 6/1
09:30 ENKEL MEISJES U14 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Leys Marte - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Poelaert Lotte - C+30/4 (10 ptn)
6/1 - 6/3
10:30 ENKEL J/M U09 2 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vandepoele Nand - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Bocqué Tibo - C+30/5 (5 ptn)
4/2 - 1/4 - 4/2
10:30 ENKEL MEISJES U12 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Rizzo Marie - C+30/5 (5 ptn)
Winnaar
Braeme Marthe-Marie - C+30/5 (5 ptn)
6/3 - 6/2
11:00 ENKEL JONGENS U12 2 (C+30/4 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Wargnier Loup - C+30 (30 ptn)
Nollet Olivier - C+30/4 (10 ptn) 6/0 - 6/3
11:00 ENKEL JONGENS U12 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Blondeel Briek - C+30/5 (5 ptn)
Caerts Siebe - C+30/5 (5 ptn) 6/4 - 6/0
12:00 ENKEL JONGENS U14 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Blondeel Alois - C+30/2 (20 ptn)
Caerts Jitse - C+30/4 (10 ptn) 6/1 - 6/1
12:00 ENKEL MEISJES U16 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Depauw Audrey - C+30/4 (10 ptn)
Poncelet Margot - C+30/4 (10 ptn) 6/1 - 6/1
12:30 ENKEL JONGENS U16 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Cauwenbergh Obe - C+30/5 (5 ptn)
Verriest Gustaaf - C+30/5 (5 ptn) 6/4 - 6/7 (5) - 6/2
12:30 ENKEL MEISJES U12 2 (C+30/4 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hostens Juliette - C+30/3 (15 ptn)
Devalckeneer Clara - C+30/4 (10 ptn) 6/2 - 6/3