Dagplanning van

  • Datum 27/06/2015 - 05/07/2015
  • Aantal inschrijvingen 139
  • Week 27
  • Adres Schoolstraat 12
    8820 Torhout
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Acker Patty - 95 ptn
Duyck Kristof - 75 ptn
Declerck Mieke - 15 ptn
Vanhee Peter - 15 ptn
6/1 - 6/0
11:30 ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dessart Laurent - B-15/4 (105 ptn) nr. 64
Van Cleven Steve - B-15/1 (95 ptn) 6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lambert Geoffroy - 95 ptn
Lambert Yves - 75 ptn
7/6 (6) - 5/7 - 10/8
13:00 ENKEL DAMES 25 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Dyck Nicky - A Nationaal (110 ptn) nr. 19
Van Lauwe Sharon - B-15/1 (95 ptn) 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 35 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Hillewaere Siska - B0 (75 ptn)
Winnaar
Van Grieken Sarah - B+2/6 (70 ptn)
6/3 - 6/4
13:00 ENKEL DAMES 55 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van De Winkel Martine - B+2/6 (70 ptn)
Bun Miriam - C+15/5 (35 ptn) 6/1 - 6/0
14:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Lauwe Sharon - 95 ptn
Flour Piet Jr - 90 ptn
Boydens Valerie - 80 ptn
Barbier Wim - 80 ptn
6/1 - 2/6 - 10/2
14:30 ENKEL DAMES 45 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Guns Diane - B-2/6 (80 ptn)
Winnaar
Weynants Ilse - B0 (75 ptn)
0/6 - 6/4 - 7/6 (10)
14:30 ENKEL HEREN 55 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Orban Patrick - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
Bohn Ralph - B-4/6 (85 ptn)
6/1 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 60 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Noens Guido - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
Coene Leo - B+2/6 (70 ptn)
3/6 - 7/5 - 7/6 (6)
14:30 ENKEL HEREN 70 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Michielsen Rudy - C+15/2 (50 ptn)
Winnaar
De Bruyn Jerome - C+15/3 (45 ptn)
6/2 - 6/0
14:30 ENKEL HEREN 75 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vander Eecken Michel - C+15/4 (40 ptn)
Gustin Claude - C+30/1 (25 ptn) 6/2 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 50 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
De Keghel Benoît - B-15 (90 ptn)
Winnaar
Bakkovens Alain - B-15/1 (95 ptn)
6/0 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 40 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Lybeer Johan - B0 (75 ptn)
Vervaeke Christophe - B-4/6 (85 ptn) 3/6 - 6/1 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 45 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Van Lierde Nick - B-15/1 (95 ptn)
Gazelle Peter - B-15 (90 ptn) 6/2 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Cuypers Paul - 40 ptn
Willekens Benny - 40 ptn
Broucke Norbert - 5 ptn
Devettere Eddy - 15 ptn
6/0 - 6/1