Dagplanning van

  • Datum 05/04/2015 - 11/04/2015
  • Aantal inschrijvingen 280
  • Week 15
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL JONGENS U10 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Bailly Gilles-Arnaud - C+30/2 (20 ptn)
Van Dyck Nyo - C+30/2 (20 ptn) 4/2 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U14 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Rojas Olivier - B+2/6 (70 ptn)
Winnaar
Lammertyn Henri - C+15 (60 ptn)
7/6 (7) - 7/5
09:30 ENKEL MEISJES U10 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Meyers Morane - C+30/3 (15 ptn)
Helsen Flo - C+30/3 (15 ptn) 4/3 (5) - 1/4 - 4/0
09:30 ENKEL MEISJES U14 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Dullaert Lina - B-2/6 (80 ptn)
Winnaar
Cai Xinyu - B0 (75 ptn)
6/3 - 2/6 - 6/4
11:30 ENKEL JONGENS U12 1 (C+30/4 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS De Roo Berno - C+30 (30 ptn)
Winnaar
Bailly Pierre-Yves - C+30 (30 ptn)
6/3 - 6/1
11:30 ENKEL JONGENS U16 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Vanhauwe Robin - B-15/1 (95 ptn)
Smits Dries - B-15/1 (95 ptn) 6/2 - 3/0 opgave
11:30 ENKEL MEISJES U12 1 (C+30/4 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Di Girolami Tilwith - C+15/3 (45 ptn)
Wagemans Ling - C+15/3 (45 ptn) 5/7 - 6/3 - 6/2
11:30 ENKEL MEISJES U16 1 (C+30/3 - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Wittouck Louise - B-15/2 (100 ptn) nr. 86
Winnaar
Nulmans Evi - B-15/1 (95 ptn)
6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL JONGENS U10 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Steenland Mats - 15 ptn
Van Dyck Nyo - 20 ptn
Bailly Gilles-Arnaud - 20 ptn
Vossen Giel - 15 ptn
4/0 - 4/3 (4)
13:30 DUBBEL JONGENS U14 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Eikelboom Rens - 55 ptn
Wouters Axel - 60 ptn
6/1 - 6/3
13:30 DUBBEL MEISJES U10 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Coppez Kaat - 15 ptn
Helsen Flo - 15 ptn
Hostens Juliette - 15 ptn
Otzipka Jana - 15 ptn
4/1 - 4/3 (2)
13:30 DUBBEL MEISJES U14 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS D'Haen Nienke - 65 ptn
Van Mol Michelle - 75 ptn
6/4 - 3/6 - 10/7
13:30 ENKEL J/M U09 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Maurau Louis - C+30/4 (10 ptn)
Kemps Gitte - C+30/3 (15 ptn) 4/0 - 4/1
15:30 DUBBEL JONGENS U12 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Bailly Pierre-Yves - 30 ptn
Katz Martin - 40 ptn
D'Hulst Natan - 20 ptn
Gielis Giel - 25 ptn
6/0 - 7/5
15:30 DUBBEL JONGENS U16 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Smits Dries - 95 ptn
Vanhauwe Robin - 95 ptn
Winnaar
Kamdem Boriss - 90 ptn
Rennie Nicholas - 85 ptn
6/1 - 2/6 - 10/5
15:30 DUBBEL MEISJES U12 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Costoulas Sofia - 25 ptn
Waligora Amelia - 20 ptn
6/3 - 6/1
15:30 DUBBEL MEISJES U16 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS
Winnaar
Dejonckheere Emilia - 100 ptn
Wittouck Louise - 100 ptn
Mesropyan Aurora - 85 ptn
Nulmans Evi - 95 ptn
6/3 - 6/0
15:30 DUBBEL U09 1 (10 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS Gillis Elise - 10 ptn
Kemps Gitte - 15 ptn
Winnaar
Huysveld Isaac - 5 ptn
Maurau Louis - 10 ptn
4/2 - 4/3 (7)