Dagplanning van

  • Datum 20/07/2015 - 02/08/2015
  • Aantal inschrijvingen 515
  • Week 31
  • Adres Soetebeek 66
    3670 Meeuwen-Gruitrode
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BOSMANS VEERLE - 35 ptn
BREBELS AN - 20 ptn
NICOSIA SYLVIE - 20 ptn
UMANS LIEVE - 20 ptn
7/5 - 7/5
09:30 DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PEETERS SARAH - 70 ptn
PEETERS WOUTER - 15 ptn
Winnaar
VEREECKEN JUSTINE - 60 ptn
HENKENS ROBIN - 30 ptn
6/0 - 6/0
09:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
GEERS MARC - 5 ptn
WINTERS JOS - 15 ptn
6/0 - 6/4
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
EERDEKENS GOEDELE - N.G. (5 ptn)
VLEESCHOUWERS INGE - C+30/5 (5 ptn) 6/1 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
CREEMERS SANDER - C+30/1 (25 ptn)
Doumen Wout - C+15/5 (35 ptn) 7/5 - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM Engelen Sandy - 5 ptn
VEEKMANS MIEKE - 15 ptn
Winnaar
SIJBERS JOLIEN - 20 ptn
WINTERS REINHILDE - 10 ptn
6/4 - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
ALDERS LORE - 35 ptn
GEUSENS SOFIE - 85 ptn
BECKERS STEFANIE - 50 ptn
SEGERS JESSICA - 60 ptn
6/3 - 6/0
11:30 DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VLEESCHOUWERS INGE - 5 ptn
MENNES WIM - 10 ptn
LECOK NATHALIA - 5 ptn
Donné Bart - 10 ptn
6/3 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 120 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Doumen Wout - 35 ptn
SEGERS PIETER - 85 ptn
Winnaar
BUWALDA STEF - 35 ptn
HOOGMARTENS JAN - 75 ptn
3/6 - 6/3 - 10/6
11:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SCHEEPERS LORE - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
HABRAKEN EKI - C+30/4 (10 ptn)
7/6 (0) - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 6 (90 punten - 160 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
RUBBRECHT MICHELLE - 100 ptn
VANBUSSEL ERIC - 60 ptn
PEETERS SARAH - 70 ptn
WESTHOF BERT - 80 ptn
6/3 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 8 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DRIJKONINGEN KOEN - 10 ptn
WERTELAERS KURT - 10 ptn
6/2 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
ROJAS OLIVIER - B+2/6 (70 ptn)
VERSWIJVEL FREDERIC - C+15/4 (40 ptn) 6/0 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CLAASSEN ERWIN - N.G. (5 ptn)
Winnaar
SWENNEN BART - C+30/4 (10 ptn)
6/3 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PETERS STEVE - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
CREEMERS SANDER - C+30/1 (25 ptn)
6/1 - 4/6 - 6/3
15:30 DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM AERTS VIVIANE - 5 ptn
CEUNEN HUBERTE - 5 ptn
6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
FRAUSSEN VERONIQUE - 20 ptn
RUEBENS GERT - 30 ptn
NIES NELE - 40 ptn
DOUMEN SVEN - 20 ptn
2/6 - 6/4 - 10/8
15:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
HOEDEMAKERS MANU - 15 ptn
TELEN TIM - 20 ptn
BILIËN FRANK - 20 ptn
CARDINAELS SANDER - 20 ptn
6/3 - 2/6 - 10/8
15:30 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM STAS EVA - C+15/5 (35 ptn)
Winnaar
EVENS LIEN - B+4/6 (65 ptn)
6/2 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
HAMAL WILLY - C+30/2 (20 ptn)
Winnaar
VANDERHOYDONCK STEFAN - C+30/3 (15 ptn)
7/5 - 7/5
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BOGAERS ELIEN - 20 ptn
BOGAERS FRANK - 10 ptn
6/4 - 7/5
17:30 DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM BEX ROMAIN - 20 ptn
WIJNANTS ROEL - 40 ptn
Winnaar
GIELKENS JOHAN - 40 ptn
VAN VLEYMEN LUC - 10 ptn
6/4 - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BEERDEN LIEN - C+30/1 (25 ptn)
OPDENAKKER STEFANIE - C+30/1 (25 ptn) 7/5 - 6/1
17:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN ECK SJORS - B-15/1 (95 ptn)
VAN ECK SANDER - B-4/6 (85 ptn) 6/3 - 6/1
19:30 ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/2)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
MENNES WIM - C+30/4 (10 ptn)
BLEUS JAN - C+30/3 (15 ptn) 3/6 - 6/0 - 6/3