Dagplanning van

  • Datum 03/03/2014 - 09/03/2014
  • Aantal inschrijvingen 195
  • Week 10
  • Adres Langveldstraat 4
    3570 Alken
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
12:00 ENKEL JONGENS 12 2 (C+30/4 - C+30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Raeymaekers Menno - C+30/4 (10 ptn) 6/4 - 6/1
12:00 ENKEL JONGENS 16 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Driesmans Arne - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Van Rompaey Emile - C+30/4 (10 ptn)
6/1 - 6/4
12:00 ENKEL JONGENS 9 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Ceustermans Jarne - C+30/4 (10 ptn)
Baret Andreas - C+30/5 (5 ptn) 2/4 - 4/3 (3) - 4/3 (7)
12:00 ENKEL MEISJES 16 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Gilis Giette - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Luyckx Lynn - C+30/4 (10 ptn)
6/4 - 6/4
13:30 ENKEL MEISJES 12 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Goeje Céline - C+30/5 (5 ptn)
Jaspers Clementine - C+30/5 (5 ptn) 3/6 - 6/3 - 6/4
13:30 ENKEL MEISJES 9 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Kemps Gitte - C+30/4 (10 ptn)
Peeters Romy - C+30/5 (5 ptn) 4/1 - 4/0
14:30 ENKEL JONGENS 12 3 (N.G. - C+30/5)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Cresens Iyan - C+30/5 (5 ptn)
Meukens Dries - C+30/5 (5 ptn) 6/0 - 7/5
15:00 ENKEL JONGENS 12 2 (C+30/4 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Smisdom Jenthe - C+30/3 (15 ptn)
Montero Montero Janley Dominick - C+30/3 (15 ptn) 6/1 - 6/1
15:00 ENKEL MEISJES 12 2 (C+30/4 - C+30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Stephan Alexandra - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Schepers Yenne - C+30/3 (15 ptn)
6/2 - 6/4
15:00 ENKEL MEISJES 14 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 D'Amico Anais - C+15/2 (50 ptn)
Winnaar
Boussu Marie - C+15/3 (45 ptn)
6/2 - 6/3
15:00 ENKEL MEISJES 16 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Otte Isabel - C+15/4 (40 ptn)
Schols Stiene - C+30/2 (20 ptn) 6/3 - 7/6 (4)
16:30 ENKEL JONGENS 10 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Waltherus Senne - C+30/3 (15 ptn)
Serneels Cedric - C+30/4 (10 ptn) 4/1 - 4/0
16:30 ENKEL JONGENS 14 2 (C+30/3 - C+15)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Volsem Jim - C+30/1 (25 ptn)
Winnaar
Minten Jorg - C+30/1 (25 ptn)
6/3 - 1/6 - 6/3
16:30 ENKEL JONGENS 14 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Persoons Jules - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Celis Yona - C+30/4 (10 ptn)
6/0 - 6/4
16:30 ENKEL MEISJES 10 2 (N.G. - A Internationaal)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Karremans Roos - C+30/4 (10 ptn)
Winnaar
Knapen Morgane - C+30/4 (10 ptn)
4/3 (3) - 4/1
16:30 ENKEL MEISJES 14 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Meeus Lore - C+30/4 (10 ptn)
Bas Jolien - C+30/4 (10 ptn) 6/1 - 6/4