10:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Akgul Kayra - 9.7 (2 ptn) |
|
4/1 - 4/1 |
10:00 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Ridder Robbe - 13.7 (2 ptn) |
6/2 - 6/2 |
10:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Esser Noa - 10 ptn |
3/6 - 6/3 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Decoo Zara - 13.4 (10 ptn) |
6/2 - 6/3 |
11:30 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Weckx Arthur - 9.3 (15 ptn) |
4/0 - 4/0 |
11:30 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts James - 9.6 (3 ptn) |
4/0 - 4/1 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Liekens Mats - 11.7 (2 ptn) |
4/3 (4) - 4/2 |
11:45 |
ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Pauwels Sebastian - 11.3 (15 ptn) |
4/0 - 4/0 |
11:45 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Nizet Loïc - 13.3 (15 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
11:45 |
ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Moens Axelle - 11.3 (15 ptn) |
4/1 - 2/4 - 4/0 |
11:45 |
ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
Van San Sonia - 13.2 (20 ptn) |
|
4/6 - 6/2 - 6/4 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 6 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Tuerlinckx Nathalie - 3 ptn Linssens Steve - 3 ptn |
6/2 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geens Billy - 65 ptn Heirbaut Samuel - 75 ptn |
6/1 - 6/4 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 13.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Raes Noah - 13.2 (20 ptn) |
6/1 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Hulst Alexander - 40 ptn |
7/5 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Aerts Vico - 20 ptn |
|
6/0 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vercruysse Tonya - 35 ptn |
6/1 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vekemans Loena - 15 ptn |
6/2 - 6/4 |
14:30 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
Moreau Rowen - 9.3 (15 ptn) |
|
3/4 - 4/3 - 3/3 diskwalificatie |
14:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Deflem Merlijn - 11.6 (3 ptn) |
|
4/2 - 4/2 |
15:15 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hufkens Alin - 10 ptn Theelen Noesjka - 3 ptn |
5/7 - 7/5 - 11/9 |
15:15 |
DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Sterckx Emma - 50 ptn Sterckx Jimmy - 35 ptn |
7/6 (1) - 6/1 |
15:15 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Plettinx Katleen - 10 ptn De Clercq Philippe - 15 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
15:15 |
DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Moorsel Annouk - 10 ptn Heirbaut Johan - 5 ptn |
6/1 - 6/4 |
15:15 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Adriaenssens Anthony - 20 ptn Dumoulin Bart - 35 ptn |
6/3 - 6/4 |
15:15 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Den Bergh Nico - 15 ptn Van Den Broeck Seppe - 75 ptn |
7/6 (4) - 6/7 (5) - 10/7 |
15:15 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Mascarina Robbie - 10 ptn Ricchetti Carlo - 3 ptn |
|
6/2 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rijckaert Charlie - 11.3 (15 ptn) |
4/0 - 4/1 |
16:00 |
ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1) Finale Hoofdtabel |
|
Van Genechten Kor - 9.1 (25 ptn) |
|
4/0 - 4/3 (1) |
16:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lauwerys Lex - 11.3 (15 ptn) |
4/0 - 4/2 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Crokaert Carine - 10 ptn De Schepper Inya - 15 ptn |
|
6/2 - 4/6 - 10/3 |
17:00 |
DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Souare Kadia - 3 ptn Van Der Wal Anastasia - 3 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Smedt Jana - 30 ptn Heirbaut Samuel - 75 ptn |
6/2 - 2/6 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Bisschop Cathérine - 3 ptn Hendrickx Stijn - 3 ptn |
3/6 - 6/3 - 10/8 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Castelein Stefaan - 20 ptn De Potter Filip - 5 ptn |
6/3 - 6/4 |
17:00 |
DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 6 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Magnus Renaat - 3 ptn Van Bergen Peter - 3 ptn |
6/3 - 6/3 |