09:00 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Camp Cindy - 5 ptn Dahmani Leila - 10 ptn |
|
6/0 - 6/2 |
09:00 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bosmans Brent - 15 ptn Henkens Martijn - 45 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
09:00 |
ENKEL DAMES 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Scroyen Sigrid - 25 ptn |
|
6/3 - 6/1 |
09:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Scroyen Jannick - 3 ptn |
4/6 - 4/0 opgave |
09:00 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meulen Ries - 65 ptn |
6/2 - 6/3 |
09:00 |
ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Prayogo Simon - 5 ptn |
6/2 - 6/4 |
09:00 |
ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hermans Juliette - 9.6 (3 ptn) |
4/0 - 4/0 |
09:00 |
ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35) Finale Hoofdtabel |
|
Bouman Lewie - 35 ptn |
|
5/7 - 7/6 (1) - 6/0 |
09:00 |
ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Dallas - 11.2 (20 ptn) |
4/2 - 4/2 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Cornips Monique - 15 ptn Slangen Gitt - 15 ptn |
|
6/1 - 2/6 - 13/11 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hornix Linda - 30 ptn Ceyssens Louis - 25 ptn |
7/6 (5) - 7/6 (2) |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (30 punten - 125 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Jaeken Sam - 70 ptn Bosmans Stijn - 55 ptn |
6/2 - 6/0 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 45 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoho Bertie - 5 ptn Maessen Geer - 30 ptn |
6/1 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Verbeek Bram - 50 ptn |
|
4/6 - 6/2 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Wouter - 15 ptn |
7/6 (0) - 7/6 (3) |
11:00 |
ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Mats - 9.4 (10 ptn) |
4/3 (5) - 4/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Exelmans Wannes - 13.7 (2 ptn) |
6/0 - 4/6 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Delen Jef - 10 ptn |
6/0 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Kremers Dafne - 75 ptn |
|
6/1 - 6/4 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Telen Tim - 35 ptn Vleeschouwers Yves - 35 ptn |
6/3 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 6 (30 punten - 125 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vanwijck Guy - 65 ptn Verbeek Bram - 50 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schepers Jimmy - 5 ptn Van de Beek Stefan - 3 ptn |
7/6 (5) - 6/4 |
13:30 |
ENKEL DAMES 2 (35 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ninaber Sandy - 60 ptn |
6/1 - 6/0 |
13:30 |
ENKEL DAMES 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vereecke Wendy - 3 ptn |
6/1 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rijken Jarno - 9.1 (25 ptn) |
4/2 - 4/1 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3) Finale Hoofdtabel |
|
Klecha Maksymilian - 11.3 (15 ptn) |
|
4/0 - 4/0 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Fret Raphael - 13.4 (10 ptn) |
5/7 - 6/4 - 6/4 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Severijns Jarne - 30 ptn |
6/3 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3) Finale Hoofdtabel |
|
Janssen Dallas - 13.4 (10 ptn) |
|
7/5 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Simons Minka - 25 ptn |
6/2 - 6/1 |
15:30 |
DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Beenders Nancy - 20 ptn Scroyen Sigrid - 25 ptn |
6/2 - 6/2 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Exelmans Hilde - 20 ptn Hermans Jean - 5 ptn |
6/2 - 6/0 |
15:30 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
|
Wijnen Klaas - 70 ptn |
2/6 - 7/6 (5) - 6/3 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Opdenakker Erwin - 35 ptn |
|
6/0 - 6/1 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Custers Raf - 30 ptn |
|
6/1 - 6/0 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1) Finale Hoofdtabel |
|
Schuermans Arne - 11.2 (20 ptn) |
|
0/4 - 4/3 (5) - 4/1 |
15:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6) Finale Hoofdtabel |
|
Roosen Jorge - 11.6 (3 ptn) |
|
4/3 (4) - 4/3 (4) |
15:30 |
ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Der Meer Fabian - 35 ptn |
6/3 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6) Finale Hoofdtabel |
|
Van Den Bruel Amelie - 13.6 (3 ptn) |
|
6/4 - 7/6 (4) |
15:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rijken Emma - 10 ptn |
6/0 - 6/2 |