09:00 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Heselmans Sofie - 5 ptn Peeters Cindy - 10 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
09:00 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Broux Timmy - 10 ptn Olislagers Stijn - 5 ptn |
|
4/6 - 7/6 (4) - 10/5 |
09:30 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bruyninckx Lise - 15 ptn Palmans Elke - 10 ptn |
6/4 - 6/4 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Hermans Christiaan - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/0 - 4/2 |
09:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Verelst Joshua - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 4/1 |
10:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Marquet Lies - 5 ptn Lormans Noe - 20 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
10:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Delvaux Dimitri - 30 ptn Stippelmans Gerrit - 30 ptn |
|
1/6 - 6/3 - 11/9 |
10:00 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Schoofs Esmé - B+2/6 (70 ptn) |
|
7/6 (3) - 6/2 |
10:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Janssen Dallas - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 4/1 |
10:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Valgaerts Lore - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/3 (2) |
11:00 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nickmans Goele - 5 ptn Vanswijgenhoven Ilse - 5 ptn |
6/1 - 7/5 |
11:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verboven Gert - C+30/3 (15 ptn) |
7/5 - 6/1 |
11:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Brenninkmeijer Cees - C+30/5 (5 ptn) |
|
7/5 - 6/2 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Vandenhoudt Bram - C+30/5 (5 ptn) |
|
3/4 (3) - 4/1 - 4/2 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Delvaux Dimitri - 30 ptn Delvaux Kevin - 40 ptn |
6/2 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandervoort Jef - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 6/0 |
12:15 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Wachter Linde - C+30/5 (5 ptn) |
4/0 - 4/1 |
12:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Greefs Lena - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL MEISJES U13 4 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verbakel Estee - C+30/3 (15 ptn) |
6/1 - 6/0 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Clercq Magali - 20 ptn Rynders Stef - 35 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Luyckx Steven - 5 ptn Wilssens Ronald - 10 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Valgaerts Steve - B-15 (90 ptn) |
6/1 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Cavelier Thibault - C+15/3 (45 ptn) |
|
6/4 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL JONGENS U11 4 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Horobeanu Andres - C+30/4 (10 ptn) |
|
4/2 - 3/4 (5) - 4/0 |
14:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Goossens Ruben - 25 ptn Strauven Nick - 5 ptn |
6/3 - 6/1 |
14:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Elens Bram - C+30/5 (5 ptn) |
6/4 - 6/2 |
14:30 |
ENKEL MEISJES U13 5 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanbrabant Ellen - C+30/5 (5 ptn) |
6/2 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Smets Michael - B+2/6 (70 ptn) |
4/6 - 6/1 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Meulemans Stijn - A Nationaal (110 ptn) nr. 28 |
|
7/6 opgave |
15:45 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Creten Wim - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/1 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 6 (65 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Spitters Robbe - 45 ptn Valgaerts Steve - 90 ptn |
6/4 - 6/4 |
16:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Sarah - B+2/6 (70 ptn) |
|
1/6 - 7/6 - 1/5 opgave |
16:00 |
ENKEL JONGENS U15 5 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Dias Maxime - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Govaerts Ilse - 45 ptn Salien Esther - 10 ptn |
6/1 - 6/2 |
16:45 |
ENKEL DAMES 1 (B+4/6 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Van De Peer Vicky - A Nationaal (110 ptn) nr. 24 |
|
6/0 - 6/3 |
17:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Sneijers Yasmine - 10 ptn Persoons Kevin - 5 ptn |
|
6/1 - 6/3 |
17:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nouwen Veerle - 60 ptn Spelmans Kristof - 30 ptn |
6/2 - 6/1 |
17:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Gijsbrechts Emily - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
17:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
Meelberghs Marc - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
18:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (65 punten - 150 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thys Phebe - 70 ptn Gielen Michael - 80 ptn |
6/3 - 6/4 |