09:00 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Mols Anja - 5 ptn Put Stephanie - 10 ptn |
|
2/6 - 6/4 - 12/10 |
10:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vreys Laura - C+30 (30 ptn) |
6/0 - 6/3 |
10:00 |
ENKEL DAMES 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Willems Daisy - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/4 - 6/2 |
10:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Peeters Wendy - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/6 (4) - 6/4 |
10:00 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aerts Jef - C+30/2 (20 ptn) |
6/4 - 6/1 |
10:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Van Tongerloo Matt - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/2 - 4/3 (8) |
10:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Van Gelder Matisse - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/3 (4) - 4/1 |
10:00 |
ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Van de Vondel Thibo - C+30/2 (20 ptn) |
|
7/5 - 7/5 |
10:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Kneuts Timo - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/3 - 3/6 - 6/4 |
10:00 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Vandoninck Cato - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/1 |
11:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ooms Ingrid - C+30/2 (20 ptn) |
7/5 - 6/0 |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lyen Anne - 25 ptn Mouchard Sacha - 5 ptn |
3/6 - 7/5 - 10/1 |
11:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/1) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Hondt Kurt - C+30/1 (25 ptn) |
4/6 - 6/2 - 7/6 (3) |
11:30 |
ENKEL HEREN 45 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Jansen Tom - B-4/6 (85 ptn) |
6/1 - 6/1 |
11:30 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Roey Bart - C+15/1 (55 ptn) |
6/0 - 6/7 (6) - 6/4 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Ramaekers Gijs - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/1 - 4/0 |
11:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanwetswinkel Victor - C+30/5 (5 ptn) |
6/4 - 6/2 |
11:30 |
ENKEL MEISJES U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Weynen Celine - C+30/3 (15 ptn) |
4/3 (2) - 4/2 |
11:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Dumon Julie - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/0 - 0/4 - 4/0 |
11:30 |
ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bosmans Laurence - C+30/2 (20 ptn) |
6/2 - 7/6 (3) |
12:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Umans Stijn - C+15/3 (45 ptn) |
6/1 - 6/2 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dauwen Els - 15 ptn Vanuytven Carla - 15 ptn |
6/4 - 4/6 - 10/4 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Echelpoel Vanessa - 5 ptn Verstrael Tine - 10 ptn |
4/6 - 6/3 - 10/4 |
13:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Maes Noor - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/6 (4) - 6/3 |
13:00 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Walthery Debra - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 6/1 |
13:00 |
ENKEL HEREN 55 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Forceville Raymond - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 2/6 - 6/2 |
13:00 |
ENKEL JONGENS U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hulsbosch Bernard - C+30/3 (15 ptn) |
1/0 opgave |
13:00 |
ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderhaegen Britt - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL MEISJES U15 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Maxe - C+30/3 (15 ptn) |
6/1 - 6/4 |
14:30 |
ENKEL DAMES 25 1 (C+15/5 - B0) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bergs Sofie - B+2/6 (70 ptn) |
6/3 - 6/4 |
14:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Vandervoort Gert-Jan - C+30/2 (20 ptn) |
|
7/6 (4) - 6/1 |
14:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Stevens Robin - C+30/5 (5 ptn) |
6/4 - 6/0 |
14:30 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
Deswarte Frank - B-4/6 (85 ptn) |
|
0/6 - 7/5 - 7/6 (4) |
14:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandijck Rigo - C+15/2 (50 ptn) |
6/3 - 6/1 |
14:30 |
ENKEL HEREN 45 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Heirman Bart - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/4 - 4/6 - 6/3 |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thijs Marleen - 10 ptn Vrancken Alain - 5 ptn |
6/3 - 4/6 - 10/5 |
16:00 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Wuytens Johan - B-4/6 (85 ptn) |
|
4/6 - 7/6 (2) - 6/1 |
16:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hasevoets Danny - C+30 (30 ptn) |
6/4 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Heyligen Mathijs - 10 ptn Segers Bert - 5 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
17:00 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandewouwer Gregory - B-15/2 (100 ptn) nr. 146 |
1/6 - 6/1 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bruyninckx Christophe - C+15 (60 ptn) |
6/1 - 6/3 |
17:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dierckx Dieter - 15 ptn Matthys Koen - 15 ptn |
6/1 - 6/2 |
17:30 |
ENKEL DAMES 1 (B+4/6 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Swaans Charlotte - A Nationaal (110 ptn) nr. 29 |
4/2 opgave |
17:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Vreys Laura - C+30 (30 ptn) |
|
7/6 (0) - 6/0 |
17:30 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Volders Tom - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 6/0 |
17:30 |
ENKEL MEISJES U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Thomas Anne-Katrien - C+30/5 (5 ptn) |
0/0 opgave |