Dagplanning van

  • Datum 23/06/2017 - 02/07/2017
  • Week 26
  • Adres Katelijnestraat 70
    2320 Hoogstraten
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
LAURYSSEN KATRIEN - C+30/2 (20)
VERVOORT IWAN - C+30/4 (10)
DE JONGH EVELIEN - C+30/2 (20)
BECKX THOMAS - C+30/3 (15)
6/4 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 40 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
De Lannoy Eugene - C+30/3 (15)
SIMONS EDDY - C+30/3 (15)
Winnaar
Lathouwers Jef - C+30/4 (10)
SWAENEN LENSE - C+30/3 (15)
6/1 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Claes Jef - N.G. (5)
MICHOEL FILIP - N.G. (5)
DEDEYSTERE DENNIS - C+30/3 (15)
GOVAERTS CHRISTOF - C+30/5 (5)
6/0 - 6/7 (5) - 10/8
13:00 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM KENNES Veronique - C+30/4 (10)
Winnaar
PAUWELS FAMKE - C+30/4 (10)
6/2 - 7/5
14:30 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
SCHELLEKENS CHARLOTTE - C+30/1 (25)
VAN DEN BOGAERD KATLEEN - C+30/3 (15)
Winnaar
LAUREYSSENS EVA - C+30/2 (20)
VAN DEN BOSSCHE KATRIEN - C+30/2 (20)
6/1 - 6/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 7 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Van der Linden Alette - N.G. (5)
SIMONS EDDY - C+30/3 (15)
LENDERS ANNICK - C+30/3 (15)
VAN OPSTAL HANS - N.G. (5)
6/2 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SWAENEN LENSE - C+30/4 (10)
WOESTENBORGHS DRIES - N.G. (5) 3/6 - 6/3 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN BAVEL DRIES - C+30 (30)
Winnaar
VAN DER LINDEN BART - C+30 (30)
6/4 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
DE ROOVER YANNICK - C+30/4 (10)
ROMBOUTS PETER - C+15/2 (50)
DE GRUYTER WILLEM - C+30/4 (10)
JOCHEMS STEFF - C+15/4 (40)
6/3 - 5/7 - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Lathouwers Jef - C+30/4 (10)
SWAENEN LENSE - C+30/3 (15)
TAMBURELLO ALESSANDRO - C+30/3 (15)
VLYMINCKX NICKY - C+30/1 (25)
6/3 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM PROOST ANNICK - C+30/4 (10)
Winnaar
SCHELLEKENS CHARLOTTE - C+30/4 (10)
6/2 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VAN MEER AXEL - C+30 (30)
Winnaar
VERBEEK DAAN - C+30/2 (20)
6/2 - 3/6 - 7/5
17:30 DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 20 punten)
Finale
HOOFDTABEL
KENNES Veronique - C+30/3 (15)
VAN DER WALLE TANJA - C+30/5 (5)
Winnaar
Capelle Natacha - C+30/4 (10)
VAN TICHELEN ANJA - C+30/5 (5)
6/2 - 6/1
17:30 DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN LOOY NICOLE - C+30/3 (15)
SPELTERS MATHIAS - B0 (75)
DELLAFAILLE CLAUDINE - C+30 (30)
ROMBOUTS PETER - C+15/2 (50)
6/7 (0) - 7/6 (4) - 10/3
17:30 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN LAER TJORVEN - C+30/1 (25)
VAN MIERT ELINE - C+30/2 (20) 6/3 - 7/6 (5)
17:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
Nouws Bart - C+15 (60)
DE WINTER BO - C+15/4 (40) 6/2 - 6/2