09:00 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hardy Carine - 10 ptn Van Hecke Martine - 5 ptn |
6/1 - 4/6 - 10/7 |
09:00 |
ENKEL MEISJES U11 5 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Houbrechts Noor - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 4/2 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kennelly Ann - 15 ptn Thijs Frank - 15 ptn |
2/6 - 7/6 (6) - 10/8 |
10:30 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Castro Kim - 5 ptn Restivo Christophe - 5 ptn |
6/2 - 3/6 - 11/9 |
10:30 |
ENKEL J/M U09 4 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Schreurs Robbe - C+30/5 (5 ptn) |
4/2 - 4/3 (2) |
10:30 |
ENKEL JONGENS U11 4 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Vanwinghe Vinz - C+30/4 (10 ptn) |
|
3/4 (3) - 4/0 - 4/2 |
10:30 |
ENKEL JONGENS U11 5 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verjans Gijs - C+30/5 (5 ptn) |
4/2 - 4/1 |
10:30 |
ENKEL MEISJES U11 4 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Bijlen Kirsten - C+30/4 (10 ptn) |
4/1 - 4/3 (4) |
12:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meyers Marijke - 15 ptn Moors Josiane - 10 ptn |
|
6/1 - 5/7 - 12/10 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U13 4 (N.G. - C+15/4) Finale Hoofdtabel |
|
Baret Andreas - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/2 - 2/6 - 6/3 |
12:00 |
ENKEL JONGENS U13 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Van Bijlen Marnix - C+30/5 (5 ptn) |
|
7/5 - 6/0 |
12:00 |
ENKEL MEISJES U15 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Leynen Emmeline - C+30/3 (15 ptn) |
6/2 - 6/1 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Meers Inge - 15 ptn Theunissen Sanne - 20 ptn |
|
6/0 - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bogaerts Sarah - 85 ptn Machiels Kevin - 50 ptn |
3/6 - 7/5 - 10/8 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Laitem Hannes - 10 ptn Laitem Lieven - 5 ptn |
6/4 - 6/2 |
13:30 |
ENKEL MEISJES U13 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Poelmans Kaat - C+30/4 (10 ptn) |
6/7 (5) - 6/3 - 6/4 |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peulen Veerle - 15 ptn Weytjens Kris - 25 ptn |
6/2 - 6/3 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Gijbels Johan - 40 ptn Machiels Kevin - 50 ptn |
|
7/5 - 6/0 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Ciuccoli Mauro - 10 ptn Kenis Ron - 15 ptn |
6/0 - 7/6 (5) |
15:00 |
ENKEL JONGENS U15 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Moreaux Corentin - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Dirikx Erwin - 55 ptn Fransen Stijn - 80 ptn |
|
6/3 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kesters Jurgen - 15 ptn Menten Jan - 10 ptn |
6/2 - 6/4 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Spitters Erwin - 20 ptn Spitters Robbe - 25 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
16:30 |
ENKEL MEISJES U13 4 (N.G. - C+15/4) Finale Hoofdtabel |
|
Borgers Yelina - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/2 - 6/0 |
18:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Steegen Evi - 10 ptn Petitjean Bart - 5 ptn |
6/4 - 6/3 |
20:00 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Creemers Caroline - 15 ptn Hansoul Rachel - 65 ptn |
6/2 - 0/6 - 10/5 |
20:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Swennen Annelien - 35 ptn Goddet Stefaan - 40 ptn |
6/2 - 6/4 |