09:00 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lauwers Ella - 35 ptn Warlop Laurence - 35 ptn |
|
6/2 - 4/6 - 13/11 |
09:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Verlinde Ann-Sophie - 15 ptn Verstraete Carl - 20 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
09:30 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cinjaere Harry - 20 ptn Verhamme David - 70 ptn |
6/1 - 7/6 (3) |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Clauwaert Stefaan - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/1 - 6/2 |
10:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Alliet Emmy - N.G. (5 ptn) |
6/0 - 6/0 |
10:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandenberghe Jens - N.G. (5 ptn) |
6/1 - 6/0 |
10:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Delahousse Sylvie - 5 ptn Demeyere Veerle - 5 ptn |
6/2 - 0/6 - 10/7 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vanhalst Olivia - 10 ptn Quartier Pieter - 5 ptn |
|
6/2 - 7/5 |
10:30 |
DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Buyse Clive - 25 ptn Depla Dries - 95 ptn |
|
5/7 - 7/5 - 10/5 |
10:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hostyn Greet - C+30/5 (5 ptn) |
6/4 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL DAMES 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vlieghe Jessie - C+30/4 (10 ptn) |
6/7 (4) - 6/2 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Baekelandt Bert - C+30 (30 ptn) |
6/2 - 7/6 (0) |
11:30 |
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nollet Charlotte - 30 ptn Staessens Dimitri - 45 ptn |
6/4 - 2/6 - 10/8 |
11:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
De Clercq Otto - C+30/3 (15 ptn) |
|
5/7 - 6/0 - 6/3 |
13:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vande Maele Virginie - 20 ptn Verschaeve Lotte - 10 ptn |
6/1 - 7/6 (5) |
13:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Catry Lieselore - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/3 - 6/2 |
13:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
Verschaeve Pieter - B+2/6 (70 ptn) |
|
6/7 (2) - 6/2 - 6/1 |
13:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dobbelaere Kris - C+30 (30 ptn) |
7/6 (5) - 6/7 (7) - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Belaen Jelle - 10 ptn Verstraete Carl - 20 ptn |
|
6/3 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeputte Bram - B0 (75 ptn) |
6/1 - 6/3 |
14:30 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Desaranno Justine - B+2/6 (70 ptn) |
6/1 - 6/1 |
14:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hostyn Greet - C+30/5 (5 ptn) |
6/0 - 6/0 |
14:30 |
ENKEL HEREN 45 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cluyse Guy - C+30/4 (10 ptn) |
2/6 - 6/3 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Pattyne Feie - C+30 (30 ptn) |
6/2 - 6/0 |
15:00 |
ENKEL HEREN 45 1 (N.G. - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Buysschaert Henri Jr - B+4/6 (65 ptn) |
6/1 - 6/4 |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Demeyere Veerle - 5 ptn Buyse Clive - 25 ptn |
|
6/4 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Bossuyt Maxime - C+30/3 (15 ptn) |
7/6 (4) - 6/3 |
16:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderbeken Sigrid - 40 ptn Vanderhaeghe Niki - 20 ptn |
2/6 - 6/3 - 10/5 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Desimpelaere David - 5 ptn Verfaillie Marnix - 20 ptn |
|
4/6 - 7/5 - 11/9 |
16:30 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Meyer Nelis - B-15/4 (105 ptn) nr. 74 |
6/1 - 6/4 |