09:30 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Van Steen Tommi - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/1 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanhoudt Ellen - 45 ptn Berghmans Eddy - 15 ptn |
6/0 - 6/2 |
10:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Geysen Anne - 5 ptn Daems Eddy - 10 ptn |
|
7/5 - 6/2 |
10:30 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Van Goethemd Manon - C+30 (30 ptn) |
|
6/1 - 6/0 |
10:30 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Endert Noa - C+30/4 (10 ptn) |
6/1 - 6/0 |
10:30 |
ENKEL DAMES 45 1 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
Mares Linda - C+30/2 (20 ptn) |
|
7/6 (4) - 7/6 (4) |
12:00 |
DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 40 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lyen Anne - 20 ptn Vandeweyer Dorien - 20 ptn |
|
7/5 - 6/3 |
12:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bosmans Ilse - 5 ptn Hannes Dennis - 25 ptn |
|
7/5 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Deblier Florian - C+15/3 (45 ptn) |
6/3 - 6/1 |
12:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verrydt Siebe - C+30 (30 ptn) |
1/6 - 6/3 - 7/6 (2) |
13:00 |
DUBBEL HEREN 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Akgog Ozden - 5 ptn Daems Eddy - 10 ptn |
6/2 - 6/2 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meynen Karin - 10 ptn Van Rooijen Tamara - 5 ptn |
6/2 - 6/4 |
13:30 |
DUBBEL DAMES 6 (10 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Lodewyckx Hanne - 5 ptn Verschuren Jesse - 5 ptn |
|
6/4 - 1/6 - 10/8 |
13:30 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 140 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verwimp Liesbeth - 45 ptn Westhof Bert - 85 ptn |
0/6 - 6/3 - 10/4 |
13:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Smeyers Sofie - C+15/1 (55 ptn) |
6/2 - 6/1 |
13:30 |
ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Willems Daisy - C+30/1 (25 ptn) |
3/6 - 6/3 - 6/3 |
13:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Broeckx Tommy - C+30/4 (10 ptn) |
6/0 - 0/6 - 7/5 |
13:30 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Vanholst Stefan - C+30/1 (25 ptn) |
|
6/4 - 1/6 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Monten Christa - 5 ptn Mertens Ward - 10 ptn |
6/3 - 7/5 |
15:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Broeckx Nathalie - 20 ptn Jansen Els 1 - 35 ptn |
6/3 - 5/7 - 10/6 |
15:00 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lyen Anne - 20 ptn Ven Liesbeth - 10 ptn |
6/0 - 7/6 (4) |
15:00 |
DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ducheyne Caro - 5 ptn Ducheyne Jozef - 5 ptn |
6/4 - 6/4 |
15:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Backer Jan - 20 ptn Geyskens Tom - 10 ptn |
|
7/5 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Mertens Shana - C+30/5 (5 ptn) |
6/1 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 25 1 (C+15/5 - B0) Finale Hoofdtabel |
|
Vandendungen Anja - B+2/6 (70 ptn) |
|
6/3 - 3/6 - 7/5 |
15:00 |
ENKEL HEREN 50 1 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geboers Jhonny - C+30/3 (15 ptn) |
6/3 - 4/3 opgave |
16:30 |
DUBBEL GEMENGD 5 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kik Vanessa - 5 ptn Hermans Jo - 10 ptn |
6/1 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Foets Seppe - 20 ptn Van Goethemd Nick - 65 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
16:30 |
DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 10 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Boeykens Lucas - 5 ptn Mattheus Michiel - 5 ptn |
|
6/2 - 1/6 - 11/9 |
16:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ven Liesbeth - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/2 |
16:30 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Wuytens Johan - B-4/6 (85 ptn) |
6/3 - 6/2 |
16:30 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Stevens Lennert - C+15/5 (35 ptn) |
|
6/3 - 6/3 |
16:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Peeters Gert - C+30/3 (15 ptn) |
6/1 - 6/2 |