09:30 |
ENKEL JONGENS U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Holemans Maarten - C+30/5 (5 ptn) |
7/5 - 7/6 (4) |
09:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
De Wachter Linde - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/0 - 4/1 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Tolleneer Fleur - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 4/2 |
09:30 |
ENKEL MEISJES U13 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Tongerloo Liya - C+30/5 (5 ptn) |
6/3 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hagers Matisse - C+30/4 (10 ptn) |
4/3 (2) - 4/0 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
|
Lefèvre Clement - C+30/5 (5 ptn) |
4/0 - 4/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) 1/2 Finale Hoofdtabel |
|
Mariën Kobe - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/2 - 4/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vlaeminck Seppe - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U11 2 (N.G. - C+30/3) Finale Hoofdtabel |
|
Van Den Broeck Tessa - C+30/4 (10 ptn) |
|
0/4 - 4/3 (5) - 4/0 |
11:00 |
ENKEL MEISJES U13 2 (N.G. - C+30/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hill Celia - C+30/4 (10 ptn) |
6/0 - 6/2 |
12:30 |
ENKEL JONGENS U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Buyl Tommy - C+30/5 (5 ptn) |
|
4/3 (8) - 4/1 |
12:30 |
ENKEL MEISJES U11 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Herck Laura - C+30/5 (5 ptn) |
4/1 - 1/4 - 4/2 |
13:00 |
ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Hollanders Anke - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/0 - 6/4 |
13:00 |
ENKEL JONGENS U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
Degraeve Arthur - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/1 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL MEISJES U15 3 (N.G. - C+30/5) Finale Hoofdtabel |
|
De Bodt Sarah - C+30/5 (5 ptn) |
|
6/4 - 3/6 - 6/2 |
15:00 |
ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuypers Caroline - B+4/6 (65 ptn) |
6/3 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
Andries Amber - B+4/6 (65 ptn) |
|
6/4 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanlangendonck Eliessa - A Nationaal (110 ptn) nr. 18 |
6/0 - 6/4 |
15:00 |
ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Gilles Dominique - C+30/2 (20 ptn) |
6/1 - 7/5 |
15:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Danneels Nico - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/3 - 6/0 |
17:00 |
ENKEL HEREN 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Coene Bram - A Nationaal (110 ptn) nr. 30 |
6/4 - 7/5 |
17:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Loix Gert-Jan - B-4/6 (85 ptn) |
6/1 - 6/4 |
17:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vanderveeren Manu - B+2/6 (70 ptn) |
6/4 - 6/2 |
17:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandewalle Ruben - C+15/4 (40 ptn) |
6/3 - 6/1 |
17:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kebir Walid - C+30 (30 ptn) |
7/5 - 6/2 |