Dagplanning van

  • Datum 18/06/2016 - 26/06/2016
  • Week 25
  • Adres Meylweg 1 BIS
    2550 Kontich
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 8 (30 punten - 50 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Jacobs Marc - C+30/1 (25)
Van Cleemput Wim - C+30/3 (15)
BECKERS NIELS - C+15/5 (35)
LAUWYCK DAVID - C+30/3 (15)
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 6 (70 punten - 110 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
FRANS DIRK - B+4/6 (65)
VAN GAEL YVES - C+15/3 (45)
Winnaar
FORDEL DENNIS - C+15 (60)
HAAREN KRISTOF - C+15/2 (50)
6/2 - 4/6 - 10/6
11:30 DUBBEL DAMES 6 (15 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
NIJSMANS LORE - C+30/3 (15)
VERMEULEN YVI - C+30/4 (10)
KORTLEVEN TINA - C+30/3 (15)
VAN LINDEN ANNIK - C+30/3 (15)
6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 6 (40 punten - 60 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
VAN LENT ISABEL - C+30/4 (10)
Lefèvre Sebastien - C+15/3 (45)
Winnaar
GEERSHEUVELS BRITT - C+15/4 (40)
DECANT ERIC - C+30/2 (20)
4/6 - 6/2 - 10/5
13:00 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
BROOTHAERS LINDA - C+30/5 (5)
DE COCK ERWIN - C+30/4 (10)
WERNAERTS Sandra - C+30/5 (5)
JANSSENS GUY - C+30/4 (10)
6/3 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 8 (15 punten - 25 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VERSCHOOTEN ANN - C+30/4 (10)
DE COCK FILIP - C+30/3 (15)
KERREMANS EVI - C+30/3 (15)
SEGERS PETER - C+30/4 (10)
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 10 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
DE VOS JOHAN - C+30/4 (10)
LAENEN NICO - C+30/5 (5)
HERREMANS DIMME - C+30/5 (5)
VERMUIJTEN MICHIEL - N.G. (5)
6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 7 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Vanbaeden Ann - C+30/4 (10)
WERNAERTS Sandra - C+30/5 (5)
DE MUNCK ANNELIES - C+30/5 (5)
TRITZ MIREILLE - C+30/4 (10)
6/3 - 6/1
14:30 DUBBEL GEMENGD 6 (40 punten - 60 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
HELLEMANS BERTHE - C+30/1 (25)
WUYTS DAVID - C+15/5 (35)
GEERSHEUVELS BRITT - C+15/4 (40)
DECANT ERIC - C+30/2 (20)
6/3 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 7 (25 punten - 40 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
HOREMANS MAURA - C+30/4 (10)
VERVOORT ROBIN - C+30/2 (20)
Vissers Wendy - C+30/2 (20)
Buytaert Ben - C+30/2 (20)
7/5 - 1/6 - 11/9
15:00 DUBBEL HEREN 35 1 (10 punten - 35 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
LEYSEN SVEN - C+30/2 (20)
VAN TONGEREN PATRICK - C+30/3 (15)
BARBE ROB - C+30/2 (20)
DE RUYSSCHER WIM - C+30/3 (15)
7/5 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 5 (30 punten - 50 punten)
Finale
HOOFDTABEL
LEYSEN JONI - C+30/1 (25)
RYPENS YENTL - C+30/2 (20)
Winnaar
Beugels Neel - C+30/2 (20)
DE WEIRT KIM - C+30 (30)
6/0 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 6 (70 punten - 110 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
FORDEL DENNIS - C+15 (60)
HAAREN KRISTOF - C+15/2 (50)
GOOSSENS JELLE - C+15/5 (35)
HEYLEN STIJN - B0 (75)
6/4 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 7 (50 punten - 75 punten)
Finale
HOOFDTABEL
DE MEESTER TOM - C+15/2 (50)
SAEYS BENJAMIN - C+30/1 (25)
Winnaar
LEEMANS BART - C+15/1 (55)
VAN TONGEL ALAIN - C+30/2 (20)
6/1 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 9 (15 punten - 30 punten)
Finale
HOOFDTABEL
VANGRAMBEREN THOMAS - C+30/5 (5)
VERMEULEN JORDI - C+30/2 (20)
Winnaar
SCHOTTE CHRISTOPHE - N.G. (5)
Verelst Jan - C+30/3 (15)
1/6 - 6/4 - 11/9