Dagplanning van

  • Datum 22/12/2014 - 03/01/2015
  • Week 1
  • Adres Watertorenstraat 16 A
    3960 Bree
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 6 (95 punten - 170 punten)
Finale
HOOFDTABEL
D'AMICO ANAIS - B+4/6 (65)
VERDONCK LENNERT - B-2/6 (80)
Winnaar
BRULMANS LISE - B-15/4 (105)
CLIJSTERS MICHAEL - C+30 (30)
6/4 - 5/7 - 10/6
10:00 DUBBEL HEREN 8 (20 punten - 45 punten)
1/2 Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Iri Nuri - C+30/3 (15)
VREVEN ERIK - C+30 (30)
JANSSEN TOON - C+30/4 (10)
VAN BROECKHOVEN TIM - C+30/3 (15)
6/3 - 6/0
10:00 ENKEL DAMES 4 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM LEMAHIEU MARIE - C+30/1 (25)
Winnaar
CEULEMANS ANNE - C+30/1 (25)
6/0 - 6/0
10:00 ENKEL HEREN 35 1 (N.G. - A Internationaal)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
JANSEN TOM - B-15 (90)
BERGS KOEN - B-4/6 (85) 7/5 - 2/6 - 6/3
10:00 ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM DIELEMANS EDMONDO - C+30/4 (10)
Winnaar
DUPONT PATRICK - C+30/5 (5)
5/7 - 6/3 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
VANDEURZEN MICHELLE - C+30/4 (10)
MEYSSEN GUNTHER - C+30/5 (5)
MELOTTE MIEKE - C+30/5 (5)
CLAASSEN ERWIN - C+30/5 (5)
7/6 (4) - 6/4
11:30 ENKEL DAMES 5 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SCHEEPERS LORE - C+30/4 (10)
Winnaar
GABRIELS BRITT - C+30/5 (5)
6/3 - 4/6 - 6/2
11:30 ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
BRANDS MAARTEN - C+30/4 (10)
CREEMERS MAARTEN - C+30/4 (10) 6/2 - 7/5
13:00 DUBBEL DAMES 5 (95 punten - 170 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
PEETERS SARAH - B+2/6 (70)
RUBBRECHT MICHELLE - B-15/2 (100)
BELIEN DEBORAH - B+4/6 (65)
RAMAEKERS LORE - B+2/6 (70)
6/1 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
SNOECKX ANN - C+30/1 (25)
TOOL LIZET - C+30/1 (25) 3/6 - 6/4 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM CLIJSTERS MICHAEL - C+30 (30)
Winnaar
RUEBENS GERT - C+30 (30)
5/7 - 6/2 - 6/4
14:30 ENKEL DAMES 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
POLLERS SOFIE - C+15 (60)
D'AMICO ANAIS - B+4/6 (65) 6/3 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GADAMAURI BUVAYSAR - B-2/6 (80)
VAN HACHT STIJN - B0 (75) 6/2 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
GIELIS LORENZ - C+15/2 (50)
Doumen Wout - C+15/5 (35) 6/3 - 6/2
14:30 ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM VANDERHOYDONCK STEFAN - C+30/3 (15)
Winnaar
GOEDERMANS DAVY - C+30 (30)
6/2 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 7 (20 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
RIEFF DANIELLE - C+15/2 (50)
Santilli Eleonora - C+30/3 (15)
COOX BRECHTEL - C+30/2 (20)
VAN GESTEL ISAURA - C+30/3 (15)
6/3 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 8 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
CORSTJENS ILSE - C+30/4 (10)
DAELMANS NATHALIE - N.G. (5)
Winnaar
BROUNS ANNELEEN - C+30/5 (5)
JANSSENS ILSE - C+30/5 (5)
6/1 - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 8 (20 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
FRAIPONTS INGE - C+30/3 (15)
BOSMANS BENNY - C+30 (30)
PAIROUX ANNICK - C+30/3 (15)
RUEBENS GERT - C+30 (30)
6/2 - 2/6 - 10/4
16:00 DUBBEL HEREN 8 (20 punten - 45 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Iri Nuri - C+30/3 (15)
VREVEN ERIK - C+30 (30)
Winnaar
KONIECZNY KEANU - C+30/1 (25)
VEESTRAETEN STEF - C+30/2 (20)
7/6 (1) - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 3 (C+15/5 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
VAN BAELEN MIRTE - C+15/2 (50)
D'AMICO ANAIS - B+4/6 (65) 6/1 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 25 3 (N.G. - C+30/4)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM
Winnaar
MARTENS KIM - C+30/4 (10)
GIELIS LIES - C+30/4 (10) 6/1 - 6/3
16:30 DUBBEL HEREN 9 (10 punten - 15 punten)
Finale
HOOFDTABEL
Winnaar
Camps Gunther - C+30/5 (5)
SWINNEN DAVE - C+30/5 (5)
MERTENS BENJAMIN - C+30/5 (5)
PEETERS MAARTEN - C+30/5 (5)
6/0 - 6/2
19:30 ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6)
Finale
HOOFDTABEL
CRITERIUM SMOLDERS KO - B+2/6 (70)
Winnaar
VOLDERS THIBAULT - B+4/6 (65)
7/5 - 6/4