09:00 |
ENKEL DAMES 30 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Dreessen Ingrid - C+30/1 (25 ptn) |
|
2/6 - 6/1 - 6/0 |
09:00 |
ENKEL HEREN 6 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Mombeek Wout - C+30/4 (10 ptn) |
|
7/5 - 3/6 - 7/6 (5) |
09:00 |
ENKEL HEREN 35 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
|
Geukens Ivan - C+30/4 (10 ptn) |
6/4 - 6/3 |
10:00 |
ENKEL HEREN 4 (C+15/5 - C+15/2) Finale Hoofdtabel |
|
Martens Noah - C+15/4 (40 ptn) |
|
6/3 - 7/6 (4) |
10:00 |
ENKEL HEREN 35 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Ramaekers Frederic - C+30 (30 ptn) |
4/6 - 6/2 - 6/0 |
10:30 |
DUBBEL DAMES 3 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Melotte Isabelle - 5 ptn Reekmans Pritty - 5 ptn |
|
6/1 - 7/5 |
11:00 |
DUBBEL HEREN 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Baens Jurgen - 10 ptn Vanstraelen Yoeri - 5 ptn |
|
6/1 - 6/2 |
11:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Scarpone Franco - C+30/3 (15 ptn) |
6/0 - 6/1 |
11:00 |
ENKEL JONGENS 14 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Motmans Robin - C+30/4 (10 ptn) |
|
1/6 - 7/6 (5) - 6/4 |
11:30 |
ENKEL DAMES 4 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Philippe Marthe - C+30/5 (5 ptn) |
|
7/6 (5) - 6/1 |
12:00 |
DUBBEL HEREN 2 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Rutten Jan - 30 ptn Van Duffel Anton - 30 ptn |
6/4 - 6/2 |
12:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (N.G. - C+15) Finale Hoofdtabel |
|
Rutten Bert - C+15/2 (50 ptn) |
|
4/6 - 6/1 - 6/2 |
12:00 |
ENKEL JONGENS 12 5 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Van Delsen Yaro - C+30/4 (10 ptn) |
|
6/2 - 6/4 |
13:00 |
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Dalemans Uschi - 5 ptn Fastre Jef - 25 ptn |
6/2 - 6/2 |
13:00 |
DUBBEL HEREN 3 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Schrijver David - 20 ptn Keunen Dries - 10 ptn |
7/5 - 5/7 - 10/4 |
13:00 |
ENKEL DAMES 2 (C+15/5 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boumjdoul Imane - C+15/2 (50 ptn) |
6/1 - 6/3 |
13:00 |
ENKEL HEREN 2 (B0 - B-15) Finale Hoofdtabel |
|
|
Op de Locht Dries - B-15 (90 ptn) |
4/6 - 7/6 (5) - 6/0 |
13:30 |
ENKEL DAMES 3 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Van de Broek Heleen - C+30/3 (15 ptn) |
|
6/0 - 6/4 |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandeput An - 20 ptn Giesen Pieter - 65 ptn |
6/4 - 6/3 |
14:00 |
ENKEL JONGENS 10 3 (N.G. - A Nationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Serneels Cedric - C+30/4 (10 ptn) |
4/0 - 4/1 |
15:00 |
ENKEL DAMES 1 (B0 - A Internationaal) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hulshagen Stefanie - B-15/1 (95 ptn) |
6/1 - 6/3 |
15:00 |
ENKEL DAMES 30 3 (N.G. - C+30/4) Finale Hoofdtabel |
|
Swerts Katia - C+30/5 (5 ptn) |
|
7/5 - 6/2 |
16:00 |
DUBBEL DAMES 2 (10 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Frederix Gerda - 10 ptn Van Erum Liesbeth - 15 ptn |
|
6/4 - 7/6 (2) |
16:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (10 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
De Raeve Tina - 5 ptn Kippers Guy - 10 ptn |
6/4 - 3/6 - 10/4 |
16:00 |
DUBBEL HEREN 1 (10 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Giesen Chris - 65 ptn Steegmans Eric - 20 ptn |
6/4 - 6/3 |
16:00 |
ENKEL HEREN 45 2 (N.G. - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Vandelaer Patrick - C+30/4 (10 ptn) |
6/3 - 6/3 |
16:30 |
DUBBEL DAMES 1 (10 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Jacobs Marianne - 15 ptn Vandeput An - 20 ptn |
|
6/3 - 7/6 (4) |
17:00 |
ENKEL HEREN 3 (C+15/1 - B+2/6) Finale Hoofdtabel |
|
|
Creemers Tom - B+2/6 (70 ptn) |
6/2 - 5/7 - 6/3 |
17:00 |
ENKEL HEREN 5 (C+30/3 - C+30) Finale Hoofdtabel |
|
Oud Ruben - C+30 (30 ptn) |
|
6/2 opgave |