Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 90
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
46 zo 18/11/2018
13:30 / 16:00
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
46 zo 18/11/2018
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 48 / 80 Tornooi beëindigd
47 zo 25/11/2018
14:00 / 15:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 68 Tornooi beëindigd
47 zo 25/11/2018
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 46 Tornooi beëindigd
48 zo 02/12/2018
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
49 zo 09/12/2018
14:00
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik SUNWEB KIDS TOER 68 / 100 Tornooi beëindigd
49 zo 09/12/2018
09:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 34 Tornooi beëindigd
50 za 15/12/2018
09:00
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
50 zo 16/12/2018
14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 0 Tornooi beëindigd
50 zo 16/12/2018
14:00 / 15:30
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 65 Tornooi beëindigd
51 za 22/12/2018
09:30 / 13:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare SUNWEB KIDS TOER 43 Tornooi beëindigd
52 za 29/12/2018
09:00 / 11:00 / 13:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide SUNWEB KIDS TOER 81 / 80 Tornooi beëindigd
1 vr 04/01/2019
13:30 / 15:00
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Menen SUNWEB KIDS TOER 20 Tornooi beëindigd
1 zo 06/01/2019
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 74 Tornooi beëindigd
1 zo 06/01/2019
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 14 Tornooi beëindigd
2 zo 13/01/2019
13:15
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 19 / 45 Tornooi beëindigd
3 za 19/01/2019
09:15 / 14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 54 Tornooi beëindigd
3 zo 20/01/2019
13:15
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 42 / 42 Tornooi beëindigd
3 zo 20/01/2019
14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 15 Tornooi beëindigd
4 za 26/01/2019
13:00 / 16:00
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort SUNWEB KIDS TOER 35 Tornooi beëindigd
4 zo 27/01/2019
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 32 / 120 Tornooi beëindigd
5 za 02/02/2019
13:30 / 15:00
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 63 Tornooi beëindigd
5 za 02/02/2019
10:00 / 14:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 22 / 120 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
14:00 / 16:30
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 52 / 60 Tornooi beëindigd
6 zo 10/02/2019
14:00
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 70 Tornooi beëindigd
6 zo 10/02/2019
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 28 / 60 Tornooi beëindigd
6 zo 10/02/2019
10:00
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 84 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
10:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 11 / 35 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 60 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 24 / 32 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 44 Tornooi beëindigd
8 za 23/02/2019
10:00 / 13:00 / 15:30
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne SUNWEB KIDS TOER 34 Tornooi beëindigd
8 zo 24/02/2019
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
9 zo 03/03/2019
13:00 / 14:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 15 / 24 Tornooi beëindigd
10 zo 10/03/2019
13:00 / 13:30 / 15:30
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 93 Tornooi beëindigd
12 zo 24/03/2019
13:30 / 16:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 33 Tornooi beëindigd
13 za 30/03/2019
14:30
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 9 Tornooi beëindigd
13 zo 31/03/2019
14:00 / 15:30
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
17 zo 28/04/2019
09:00
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Sint-Michiels SUNWEB KIDS TOER 20 Tornooi beëindigd
20 za 18/05/2019
09:30
T.C. SMASH OEDELEM (West-Vlaanderen) Beernem SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
21 zo 26/05/2019
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 22 Tornooi beëindigd
22 do 30/05/2019
10:00 / 14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 56 Tornooi beëindigd
22 vr 31/05/2019
10:00
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 12 Tornooi beëindigd
22 zo 02/06/2019
10:00 / 13:00
TENNISCLUB AVELGEM (West-Vlaanderen) Avelgem SUNWEB KIDS TOER 50 Tornooi beëindigd
25 za 22/06/2019
13:15 / 15:30
T.C. DE MOTE (West-Vlaanderen) Koekelare SUNWEB KIDS TOER 67 Tornooi beëindigd
25 zo 23/06/2019
09:30 / 10:30 / 13:30 / 15:30
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 96 Tornooi beëindigd
26 vr 28/06/2019
14:00
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 51 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
09:15 / 13:15 / 15:15
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
13:00 / 15:30
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne SUNWEB KIDS TOER 46 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
09:30
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 6 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
10:00 / 10:30 / 13:30 / 16:00
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 65 / 200 Tornooi beëindigd
26 zo 30/06/2019
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 16 Tornooi beëindigd
27 wo 03/07/2019
13:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 84 / 100 Tornooi beëindigd
27 wo 03/07/2019
13:30
T.C. DE KODDAERT (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 28 Tornooi beëindigd
27 wo 03/07/2019
13:15
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Wingene SUNWEB KIDS TOER 45 Tornooi beëindigd
27 do 04/07/2019
13:00
TENNISVERENIGING LOPPEM (West-Vlaanderen) Loppem SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:30
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik SUNWEB KIDS TOER 43 / 100 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:15 / 13:30
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Wingene SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:00
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 58 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
14:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 38 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:30
T.C. ST-MICHIELS (West-Vlaanderen) Sint-Michiels SUNWEB KIDS TOER 66 Tornooi beëindigd
27 za 06/07/2019
10:00 / 13:30
VICOGNE TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Bredene SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
27 za 06/07/2019
10:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 20 Tornooi beëindigd
28 di 09/07/2019
13:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 24 Tornooi beëindigd
28 do 11/07/2019
13:00 / 15:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
28 vr 12/07/2019
10:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 76 / 120 Tornooi beëindigd
29 do 18/07/2019
10:00 / 13:30
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 32 Tornooi beëindigd
29 za 20/07/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
T.K. DE BLAUWE REIGER (West-Vlaanderen) Brugge SUNWEB KIDS TOER 3 Tornooi beëindigd
30 vr 26/07/2019
14:30
KNOKKE ZOUTE T.C. (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 8 / 50 Tornooi beëindigd
30 za 27/07/2019
10:00 / 14:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide SUNWEB KIDS TOER 60 Tornooi beëindigd
31 wo 31/07/2019
13:30 / 15:30
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Gullegem SUNWEB KIDS TOER 7 / 80 Tornooi beëindigd
31 za 03/08/2019
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 28 Tornooi beëindigd
31 za 03/08/2019
09:30 / 13:30
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 15 Tornooi beëindigd
31 zo 04/08/2019
10:00 / 13:00
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme SUNWEB KIDS TOER 32 / 100 Tornooi beëindigd
32 za 10/08/2019
13:30 / 16:00
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort SUNWEB KIDS TOER 41 Tornooi beëindigd
32 za 10/08/2019
13:30
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 40 Tornooi beëindigd
33 wo 14/08/2019
14:00
T.C. PARC ASTRID (West-Vlaanderen) De Haan SUNWEB KIDS TOER 24 / 24 Tornooi beëindigd
33 za 17/08/2019
10:00 / 13:00
T.C. DE POLDERBLOMME (West-Vlaanderen) De Haan SUNWEB KIDS TOER 30 Tornooi beëindigd
33 zo 18/08/2019
10:00 / 10:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 0 Tornooi beëindigd
34 vr 23/08/2019
13:00 / 15:00
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 41 Tornooi beëindigd
34 vr 23/08/2019
13:30
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 4 Tornooi beëindigd
34 za 24/08/2019
09:45 / 11:45
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem SUNWEB KIDS TOER 42 Tornooi beëindigd
35 wo 28/08/2019
13:00 / 15:30
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem SUNWEB KIDS TOER 28 Tornooi beëindigd
35 vr 30/08/2019
14:00 / 16:00
T.C. VICHTE (West-Vlaanderen) Vichte SUNWEB KIDS TOER 24 Tornooi beëindigd
35 vr 30/08/2019
14:00
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare SUNWEB KIDS TOER 31 Tornooi beëindigd
35 za 31/08/2019
09:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare SUNWEB KIDS TOER 15 Tornooi beëindigd
35 zo 01/09/2019
09:30
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 1 / 32 Tornooi beëindigd
39 za 28/09/2019
10:00 / 13:00 / 15:30
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
39 zo 29/09/2019
09:00 / 11:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 37 Tornooi beëindigd
Terug naar zoekcriteria