Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 74
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
42 zo 20/10/2019
09:15 / 11:45
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
42 zo 20/10/2019
14:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 16 / 20 Tornooi beëindigd
44 za 26/10/2019 - zo 03/11/2019
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme CRITERIUM 170 Tornooi beëindigd
44 za 02/11/2019
10:00 / 10:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
44 zo 03/11/2019
13:00 / 14:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
45 za 09/11/2019
14:00
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
45 zo 10/11/2019
11:00 / 13:00
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme SUNWEB KIDS TOER 40 / 150 Tornooi beëindigd
45 do 31/10/2019 - ma 11/11/2019
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik CRITERIUM 265 Tornooi beëindigd
45 ma 11/11/2019
09:30
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 42 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
13:30 / 16:00
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 40 / 80 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 38 Tornooi beëindigd
47 zo 24/11/2019
14:00 / 15:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 65 Tornooi beëindigd
47 zo 24/11/2019
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 21 Tornooi beëindigd
47 zo 24/11/2019
14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 19 / 72 Tornooi beëindigd
48 zo 01/12/2019
13:30
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
49 wo 27/11/2019 - zo 08/12/2019
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper CRITERIUM 180 / 195 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
10:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 4 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
09:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 23 / 50 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
13:00 / 15:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 54 Tornooi beëindigd
50 za 30/11/2019 - zo 15/12/2019
TC DE WATERTOREN (West-Vlaanderen) Menen CRITERIUM 240 Tornooi beëindigd
50 za 14/12/2019
09:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
50 zo 15/12/2019
10:00
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 30 Tornooi beëindigd
51 zo 15/12/2019 - zo 22/12/2019
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke ETHIAS TOUR 71 / 80 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
09:30 / 13:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare SUNWEB KIDS TOER 37 / 66 Tornooi beëindigd
52 vr 13/12/2019 - zo 29/12/2019
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel CRITERIUM ETHIAS TOUR 308 Tornooi beëindigd
52 wo 18/12/2019 - zo 29/12/2019
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Menen CRITERIUM 97 / 180 Tornooi beëindigd
52 do 19/12/2019 - za 28/12/2019
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke ETHIAS TOUR 125 / 150 Tornooi beëindigd
52 za 21/12/2019 - zo 29/12/2019
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme ETHIAS TOUR 101 Tornooi beëindigd
52 za 21/12/2019 - zo 29/12/2019
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp CRITERIUM 165 / 240 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
13:30 / 15:00
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Menen SUNWEB KIDS TOER 25 / 80 Tornooi beëindigd
52 za 28/12/2019
09:00 / 11:00 / 13:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide SUNWEB KIDS TOER 85 / 96 Tornooi beëindigd
1 za 21/12/2019 - zo 05/01/2020
T.C. ROESELARE (West-Vlaanderen) Roeselare CRITERIUM 184 Tornooi beëindigd
1 ma 23/12/2019 - za 04/01/2020
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem CRITERIUM 125 Tornooi beëindigd
1 ma 23/12/2019 - zo 05/01/2020
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper CRITERIUM 199 Tornooi beëindigd
1 ma 23/12/2019 - zo 05/01/2020
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) CRITERIUM ETHIAS TOUR 832 Tornooi beëindigd
1 ma 23/12/2019 - zo 05/01/2020
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper ETHIAS TOUR 88 Tornooi beëindigd
1 do 26/12/2019 - za 04/01/2020
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist CRITERIUM 120 Tornooi beëindigd
1 do 26/12/2019 - zo 05/01/2020
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde ETHIAS TOUR 68 Tornooi beëindigd
1 zo 05/01/2020
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 45 / 150 Tornooi beëindigd
2 ma 23/12/2019 - zo 12/01/2020
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme CRITERIUM 355 Tornooi beëindigd
2 za 28/12/2019 - zo 12/01/2020
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark CRITERIUM 383 Tornooi beëindigd
2 zo 12/01/2020
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke ROLSTOELTENNIS NATIONAAL CRITERIUM 12 / 16 Tornooi beëindigd
2 zo 12/01/2020
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
3 za 11/01/2020 - zo 19/01/2020
T.C. LACODAM (West-Vlaanderen) Middelkerke CRITERIUM ETHIAS TOUR 192 / 500 Tornooi beëindigd
3 za 18/01/2020
09:15 / 14:00 / 14:15
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 53 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 15 / 16 Tornooi beëindigd
4 za 25/01/2020
13:00 / 15:30
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort SUNWEB KIDS TOER 32 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 33 Tornooi beëindigd
5 zo 19/01/2020 - zo 02/02/2020
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem CRITERIUM 323 Tornooi beëindigd
5 za 01/02/2020
15:30
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 16 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 43 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
14:00 / 16:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 56 / 75 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 38 / 144 Tornooi beëindigd
6 za 01/02/2020 - zo 09/02/2020
T.C. MIDDELKERKE (West-Vlaanderen) Middelkerke CRITERIUM ETHIAS TOUR 142 / 500 Tornooi beëindigd
6 za 08/02/2020
10:00 / 14:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 36 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
09:30
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 78 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
14:00
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 44 Tornooi beëindigd
7 za 01/02/2020 - zo 16/02/2020
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke CRITERIUM 322 Tornooi beëindigd
7 wo 05/02/2020 - zo 16/02/2020
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem CRITERIUM 197 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 32 / 60 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 24 / 24 Tornooi beëindigd
9 za 22/02/2020 - zo 01/03/2020
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke ETHIAS TOUR 202 / 205 Tornooi beëindigd
9 za 22/02/2020 - zo 01/03/2020
TENNISCLUB OASE VZW (West-Vlaanderen) Damme CRITERIUM ETHIAS TOUR 311 Tornooi beëindigd
9 za 22/02/2020 - zo 01/03/2020
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp CRITERIUM 265 Tornooi beëindigd
9 za 22/02/2020 - zo 01/03/2020
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist ETHIAS TOUR 102 Tornooi beëindigd
9 ma 24/02/2020 - zo 01/03/2020
K.T.C. AZALEA (West-Vlaanderen) Brugge PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 PADEL TOUR P750 54 Tornooi beëindigd
9 zo 01/03/2020
13:30 / 14:00 / 16:00
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 96 Tornooi beëindigd
10 zo 01/03/2020 - zo 08/03/2020
VZW TC DE DREEF (West-Vlaanderen) Gistel CRITERIUM ETHIAS TOUR 187 / 500 Tornooi beëindigd
10 zo 08/03/2020
12:45 / 15:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 28 / 100 Tornooi beëindigd
10 zo 08/03/2020
10:00 / 14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 35 / 48 Tornooi beëindigd
Terug naar zoekcriteria