Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 200+
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
46 zo 18/11/2018
13:30 / 16:00
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
46 zo 18/11/2018
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 48 / 80 Tornooi beëindigd
47 zo 25/11/2018
14:00 / 15:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 68 Tornooi beëindigd
47 zo 25/11/2018
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 46 Tornooi beëindigd
48 zo 02/12/2018
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
49 do 29/11/2018 - zo 09/12/2018
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper CRITERIUM 145 Tornooi beëindigd
49 zo 09/12/2018
14:00
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik SUNWEB KIDS TOER 68 / 100 Tornooi beëindigd
49 zo 09/12/2018
09:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 34 Tornooi beëindigd
50 za 01/12/2018 - zo 16/12/2018
TC DE WATERTOREN (West-Vlaanderen) Menen CRITERIUM 234 Tornooi beëindigd
50 za 15/12/2018
09:00
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
50 zo 16/12/2018
14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 0 Tornooi beëindigd
50 zo 16/12/2018
14:00 / 15:30
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 65 Tornooi beëindigd
51 zo 16/12/2018 - zo 23/12/2018
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 33 / 60 Tornooi beëindigd
51 za 22/12/2018
09:30 / 13:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare SUNWEB KIDS TOER 43 Tornooi beëindigd
52 ma 17/12/2018 - zo 30/12/2018
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 316 Tornooi beëindigd
52 wo 19/12/2018 - za 29/12/2018
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 90 / 150 Tornooi beëindigd
52 za 22/12/2018 - zo 30/12/2018
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 77 Tornooi beëindigd
52 za 29/12/2018
09:00 / 11:00 / 13:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide SUNWEB KIDS TOER 81 / 80 Tornooi beëindigd
1 za 22/12/2018 - zo 06/01/2019
T.C. ROESELARE (West-Vlaanderen) Roeselare CRITERIUM 151 Tornooi beëindigd
1 za 22/12/2018 - zo 06/01/2019
TC MOORSLEDE (West-Vlaanderen) Rumbeke CRITERIUM 133 Tornooi beëindigd
1 za 22/12/2018 - zo 06/01/2019
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 390 / 400 Tornooi beëindigd
1 ma 24/12/2018 - za 05/01/2019
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem CRITERIUM 111 Tornooi beëindigd
1 ma 24/12/2018 - zo 06/01/2019
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 641 Tornooi beëindigd
1 wo 26/12/2018 - za 05/01/2019
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist CRITERIUM 100 Tornooi beëindigd
1 wo 26/12/2018 - zo 06/01/2019
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper CRITERIUM 180 Tornooi beëindigd
1 vr 28/12/2018 - za 05/01/2019
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) ETHIAS TOUR REEKS 1 97 Tornooi beëindigd
1 wo 02/01/2019 - zo 06/01/2019
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 78 Tornooi beëindigd
1 vr 04/01/2019
13:30 / 15:00
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Menen SUNWEB KIDS TOER 20 Tornooi beëindigd
1 zo 06/01/2019
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 74 Tornooi beëindigd
1 zo 06/01/2019
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 14 Tornooi beëindigd
2 za 29/12/2018 - zo 13/01/2019
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark CRITERIUM 355 Tornooi beëindigd
2 za 05/01/2019 - zo 13/01/2019
T.C. MIDDELKERKE (West-Vlaanderen) Middelkerke CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 145 / 500 Tornooi beëindigd
2 zo 13/01/2019
13:15
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 19 / 45 Tornooi beëindigd
2 zo 13/01/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke ROLSTOELTENNIS NATIONAAL CRITERIUM 12 Inschrijvingen afgesloten
3 za 19/01/2019
09:15 / 14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 54 Tornooi beëindigd
3 zo 20/01/2019
13:15
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 42 / 42 Tornooi beëindigd
3 zo 20/01/2019
14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 15 Tornooi beëindigd
4 za 26/01/2019
13:00 / 16:00
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort SUNWEB KIDS TOER 35 Tornooi beëindigd
4 zo 27/01/2019
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 32 / 120 Tornooi beëindigd
5 wo 16/01/2019 - zo 03/02/2019
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik CRITERIUM 263 Tornooi beëindigd
5 zo 20/01/2019 - zo 03/02/2019
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem CRITERIUM 354 Tornooi beëindigd
5 za 26/01/2019 - zo 03/02/2019
T.C. LACODAM (West-Vlaanderen) Middelkerke ETHIAS TOUR REEKS 1 CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 200 / 500 Inschrijvingen afgesloten
5 za 02/02/2019
13:30 / 15:00
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 63 Tornooi beëindigd
5 za 02/02/2019
10:00 / 14:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 22 / 120 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
14:00 / 16:30
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 52 / 60 Tornooi beëindigd
6 zo 10/02/2019
14:00
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 70 Tornooi beëindigd
6 zo 10/02/2019
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 28 / 60 Tornooi beëindigd
6 zo 10/02/2019
10:00
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 84 Tornooi beëindigd
7 ma 11/02/2019 - zo 17/02/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 22 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
10:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 11 / 35 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 60 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 24 / 32 Tornooi beëindigd
7 zo 17/02/2019
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 44 Tornooi beëindigd
8 za 09/02/2019 - zo 24/02/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke CRITERIUM 296 Tornooi beëindigd
8 wo 13/02/2019 - zo 24/02/2019
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem CRITERIUM 198 Tornooi beëindigd
8 ma 18/02/2019 - zo 24/02/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 24 Tornooi beëindigd
8 za 23/02/2019
10:00 / 13:00 / 15:30
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne SUNWEB KIDS TOER 34 Tornooi beëindigd
8 zo 24/02/2019
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
9 za 23/02/2019 - zo 03/03/2019
VZW TC DE DREEF (West-Vlaanderen) Middelkerke CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 172 / 500 Tornooi beëindigd
9 zo 03/03/2019
13:00 / 14:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 15 / 24 Tornooi beëindigd
10 vr 01/03/2019 - zo 10/03/2019
TENNISCLUB OASE VZW (West-Vlaanderen) Damme CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 250 Tornooi beëindigd
10 za 02/03/2019 - zo 10/03/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke ETHIAS TOUR REEKS 1 ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 221 Tornooi beëindigd
10 za 02/03/2019 - zo 10/03/2019
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp CRITERIUM 235 / 237 Tornooi beëindigd
10 za 02/03/2019 - zo 10/03/2019
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 86 Tornooi beëindigd
10 ma 04/03/2019 - zo 10/03/2019
K.T.C. AZALEA (West-Vlaanderen) Brugge PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 36 Tornooi beëindigd
10 zo 10/03/2019
13:00 / 13:30 / 15:30
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 93 Tornooi beëindigd
11 ma 11/03/2019 - zo 17/03/2019
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 32 Tornooi beëindigd
12 ma 18/03/2019 - zo 24/03/2019
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 28 Tornooi beëindigd
12 zo 24/03/2019
13:30 / 16:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 33 Tornooi beëindigd
13 zo 10/03/2019 - za 30/03/2019
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke CRITERIUM 411 / 411 Tornooi beëindigd
13 za 30/03/2019
14:30
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 9 Tornooi beëindigd
13 zo 31/03/2019
14:00 / 15:30
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
14 ma 25/03/2019 - za 06/04/2019
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik CRITERIUM 220 Tornooi beëindigd
14 ma 01/04/2019 - zo 07/04/2019
K.T.C. AZALEA (West-Vlaanderen) Brugge PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P500 38 Tornooi beëindigd
14 ma 01/04/2019 - zo 07/04/2019
PADEL ON THE BEACH VZW (West-Vlaanderen) Middelkerke PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 52 Tornooi beëindigd
15 za 06/04/2019 - zo 14/04/2019
T.C. LACODAM (West-Vlaanderen) Middelkerke CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 178 / 500 Tornooi beëindigd
15 zo 07/04/2019 - za 13/04/2019
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) ETHIAS TOUR REEKS 1 PLUS 80 Tornooi beëindigd
15 zo 07/04/2019 - zo 14/04/2019
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper ETHIAS TOUR REEKS 1 ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 169 Tornooi beëindigd
15 ma 08/04/2019 - za 13/04/2019
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde PADEL TOUR P250 16 / 16 Tornooi beëindigd
16 vr 12/04/2019 - zo 21/04/2019
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme ETHIAS TOUR REEKS 1 CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 622 / 640 Tornooi beëindigd
16 za 13/04/2019 - zo 21/04/2019
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 161 Tornooi beëindigd
16 ma 15/04/2019 - zo 21/04/2019
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 29 / 32 Tornooi beëindigd
16 ma 15/04/2019 - zo 21/04/2019
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P1000 42 Tornooi beëindigd
17 zo 28/04/2019
09:00
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Sint-Michiels SUNWEB KIDS TOER 20 Tornooi beëindigd
18 ma 29/04/2019 - zo 05/05/2019
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 36 Tornooi beëindigd
20 za 18/05/2019
09:30
T.C. SMASH OEDELEM (West-Vlaanderen) Beernem SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
21 do 09/05/2019 - za 25/05/2019
T.C. ST-MICHIELS (West-Vlaanderen) Sint-Michiels CRITERIUM 317 Tornooi beëindigd
21 do 16/05/2019 - zo 26/05/2019
K.T.C. AZALEA (West-Vlaanderen) Brugge CRITERIUM 159 Tornooi beëindigd
21 ma 20/05/2019 - zo 26/05/2019
K.T.C. AZALEA (West-Vlaanderen) Brugge PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P750 30 Tornooi beëindigd
21 ma 20/05/2019 - zo 26/05/2019
ARENAL WAREGEM (West-Vlaanderen) Waregem PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 0 Tornooi beëindigd
21 ma 20/05/2019 - zo 26/05/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 23 Tornooi beëindigd
21 zo 26/05/2019
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 22 Tornooi beëindigd
22 ma 27/05/2019 - zo 02/06/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 18 Tornooi beëindigd
22 ma 27/05/2019 - zo 02/06/2019
PADELCLUB BRUGGE (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 58 Tornooi beëindigd
22 do 30/05/2019
10:00 / 14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 56 Tornooi beëindigd
22 vr 31/05/2019
10:00
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 12 Tornooi beëindigd
22 zo 02/06/2019
10:00 / 13:00
TENNISCLUB AVELGEM (West-Vlaanderen) Avelgem SUNWEB KIDS TOER 50 Tornooi beëindigd
23 vr 24/05/2019 - zo 09/06/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke CRITERIUM 176 Tornooi beëindigd
23 ma 27/05/2019 - zo 09/06/2019
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM 294 Tornooi beëindigd
23 ma 03/06/2019 - zo 09/06/2019
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 85 Tornooi beëindigd
23 ma 03/06/2019 - zo 09/06/2019
PADEL CLUB ROESELARE (West-Vlaanderen) Roeselare PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 PADEL TOUR P1000 60 Tornooi beëindigd
23 wo 29/05/2019 - ma 10/06/2019
K.T.C. ST. GEORGES (West-Vlaanderen) Kortrijk CRITERIUM 120 / 320 Tornooi beëindigd
24 ma 03/06/2019 - zo 16/06/2019
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) CRITERIUM 226 Tornooi beëindigd
24 di 04/06/2019 - zo 16/06/2019
TC DE WATERTOREN (West-Vlaanderen) Menen CRITERIUM 173 Tornooi beëindigd
24 do 06/06/2019 - zo 16/06/2019
T.C. YPER (West-Vlaanderen) Ieper CRITERIUM 99 Tornooi beëindigd
24 ma 10/06/2019 - zo 16/06/2019
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 57 Tornooi beëindigd
24 ma 10/06/2019 - zo 16/06/2019
ARENAL WAREGEM (West-Vlaanderen) Waregem PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 PADEL TOUR P750 46 Tornooi beëindigd
24 ma 10/06/2019 - zo 16/06/2019
PADEL ON THE BEACH VZW (West-Vlaanderen) Middelkerke PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 29 Tornooi beëindigd
24 ma 10/06/2019 - zo 16/06/2019
TC DE WATERTOREN (West-Vlaanderen) Menen PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 34 Tornooi beëindigd
25 ma 10/06/2019 - zo 23/06/2019
T.K. DE BLAUWE REIGER (West-Vlaanderen) Brugge CRITERIUM 197 / 325 Tornooi beëindigd
25 wo 12/06/2019 - zo 23/06/2019
T.C. DE WAAIBERG (West-Vlaanderen) Aarsele CRITERIUM 82 Tornooi beëindigd
25 wo 12/06/2019 - zo 23/06/2019
TENNISCLUB OASE VZW (West-Vlaanderen) Sijsele CRITERIUM 69 Tornooi beëindigd
25 ma 17/06/2019 - za 22/06/2019
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde PADEL TOUR P250 16 / 16 Tornooi beëindigd
25 ma 17/06/2019 - zo 23/06/2019
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 45 Tornooi beëindigd
25 za 22/06/2019
13:15 / 15:30
T.C. DE MOTE (West-Vlaanderen) Koekelare SUNWEB KIDS TOER 67 Tornooi beëindigd
25 zo 23/06/2019
09:30 / 10:30 / 13:30 / 15:30
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 96 Tornooi beëindigd
26 zo 16/06/2019 - zo 30/06/2019
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke CRITERIUM 197 Tornooi beëindigd
26 ma 17/06/2019 - zo 30/06/2019
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare CRITERIUM 300 / 300 Tornooi beëindigd
26 ma 17/06/2019 - zo 30/06/2019
T.C. COME BACK LANGEMARK (West-Vlaanderen) Langemark-Poelkapelle CRITERIUM 97 / 150 Tornooi beëindigd
26 ma 17/06/2019 - zo 30/06/2019
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) CRITERIUM 241 Tornooi beëindigd
26 wo 19/06/2019 - zo 30/06/2019
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem CRITERIUM 152 Tornooi beëindigd
26 wo 19/06/2019 - zo 30/06/2019
T.C.DHOEVE (West-Vlaanderen) Kuurne BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM 201 Tornooi beëindigd
26 do 20/06/2019 - zo 30/06/2019
K.T.K. IN 'T VRIJE (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) CRITERIUM 222 / 350 Tornooi beëindigd
26 vr 21/06/2019 - za 29/06/2019
T.C. DE MOTE (West-Vlaanderen) Koekelare ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 81 Tornooi beëindigd
26 vr 21/06/2019 - za 29/06/2019
T.C. ROESELARE (West-Vlaanderen) Roeselare ETHIAS TOUR REEKS 1 ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 111 Tornooi beëindigd
26 vr 21/06/2019 - zo 30/06/2019
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 74 Tornooi beëindigd
26 ma 24/06/2019 - za 29/06/2019
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde PADEL TOUR P100 9 / 16 Tornooi beëindigd
26 ma 24/06/2019 - zo 30/06/2019
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P750 15 Tornooi beëindigd
26 vr 28/06/2019
14:00
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 51 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
09:15 / 13:15 / 15:15
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
13:00 / 15:30
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne SUNWEB KIDS TOER 46 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
09:30
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 6 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
10:00 / 10:30 / 13:30 / 16:00
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 65 / 200 Tornooi beëindigd
26 zo 30/06/2019
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 16 Tornooi beëindigd
27 za 22/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. BLOEMENHOF (West-Vlaanderen) Wevelgem CRITERIUM 173 Tornooi beëindigd
27 ma 24/06/2019 - za 06/07/2019
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM 266 Tornooi beëindigd
27 ma 24/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. DE WILGE (West-Vlaanderen) Pittem CRITERIUM 61 Tornooi beëindigd
27 ma 24/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke 243 / 350 Tornooi beëindigd
27 ma 24/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. ECLIPS (West-Vlaanderen) Poperinge CRITERIUM 62 / 160 Tornooi beëindigd
27 ma 24/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. DE MOTE (West-Vlaanderen) Koekelare BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM 312 Tornooi beëindigd
27 wo 26/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. SMASH OEDELEM (West-Vlaanderen) Beernem CRITERIUM 162 Tornooi beëindigd
27 wo 26/06/2019 - zo 07/07/2019
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM 153 Tornooi beëindigd
27 za 29/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 83 Tornooi beëindigd
27 zo 30/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 92 Tornooi beëindigd
27 zo 30/06/2019 - zo 07/07/2019
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 98 / 120 Tornooi beëindigd
27 ma 01/07/2019 - zo 07/07/2019
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke PADEL TOUR P500 16 Tornooi beëindigd
27 ma 01/07/2019 - zo 07/07/2019
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) ETHIAS TOUR REEKS 1 ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 184 Tornooi beëindigd
27 wo 03/07/2019
13:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 84 / 100 Tornooi beëindigd
27 wo 03/07/2019
13:30
T.C. DE KODDAERT (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 28 Tornooi beëindigd
27 wo 03/07/2019
13:15
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Wingene SUNWEB KIDS TOER 45 Tornooi beëindigd
27 do 04/07/2019
13:00
TENNISVERENIGING LOPPEM (West-Vlaanderen) Loppem SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:30
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik SUNWEB KIDS TOER 43 / 100 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:15 / 13:30
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Wingene SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:00
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 58 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
14:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 38 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:30
T.C. ST-MICHIELS (West-Vlaanderen) Sint-Michiels SUNWEB KIDS TOER 66 Tornooi beëindigd
27 za 06/07/2019
10:00 / 13:30
VICOGNE TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Bredene SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
27 za 06/07/2019
10:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 20 Tornooi beëindigd
28 vr 28/06/2019 - zo 14/07/2019
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem CRITERIUM 365 Tornooi beëindigd
28 za 29/06/2019 - za 13/07/2019
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 371 Tornooi beëindigd
28 ma 01/07/2019 - zo 14/07/2019
KON. TENNIS CLUB BRUGGE (West-Vlaanderen) Assebroek CRITERIUM 228 Tornooi beëindigd
28 ma 01/07/2019 - zo 14/07/2019
T.C. STADEN (West-Vlaanderen) Staden CRITERIUM 208 / 250 Tornooi beëindigd
28 di 02/07/2019 - za 13/07/2019
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge CRITERIUM 186 Tornooi beëindigd
28 wo 03/07/2019 - zo 14/07/2019
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Gullegem CRITERIUM 130 / 170 Tornooi beëindigd
28 vr 05/07/2019 - zo 14/07/2019
TC HERNIEUWENBURG (West-Vlaanderen) Wielsbeke CRITERIUM 59 Tornooi beëindigd
28 za 06/07/2019 - za 13/07/2019
T.C. ST-MICHIELS (West-Vlaanderen) Sint-Michiels CRITERIUM 169 Tornooi beëindigd
28 za 06/07/2019 - za 13/07/2019
T.C. ST-MICHIELS (West-Vlaanderen) Sint-Michiels ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 74 Tornooi beëindigd
28 za 06/07/2019 - zo 14/07/2019
MARKSE TENNISCLUB VZW (West-Vlaanderen) Marke (Kortrijk) CRITERIUM 123 Tornooi beëindigd
28 za 06/07/2019 - zo 14/07/2019
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Wingene ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 107 Tornooi beëindigd
28 za 06/07/2019 - zo 14/07/2019
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM 238 Tornooi beëindigd
28 ma 08/07/2019 - za 13/07/2019
T.C. SMASH OEDELEM (West-Vlaanderen) Beernem ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 109 Tornooi beëindigd
28 ma 08/07/2019 - za 13/07/2019
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 40 Tornooi beëindigd
28 ma 08/07/2019 - zo 14/07/2019
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem ETHIAS TOUR REEKS 1 ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 149 Tornooi beëindigd
28 ma 08/07/2019 - zo 14/07/2019
PADELCLUB BRUGGE (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P500 PADEL TOUR P750 48 Tornooi beëindigd
28 ma 08/07/2019 - zo 14/07/2019
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P750 18 Tornooi beëindigd
28 di 09/07/2019
13:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 24 Tornooi beëindigd
28 do 11/07/2019
13:00 / 15:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
28 vr 12/07/2019
10:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 76 / 120 Tornooi beëindigd
29 zo 07/07/2019 - zo 21/07/2019
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout CRITERIUM 363 / 365 Tornooi beëindigd
29 ma 08/07/2019 - za 20/07/2019
TC MOORSLEDE (West-Vlaanderen) Moorslede CRITERIUM 70 / 200 Tornooi beëindigd
29 wo 10/07/2019 - zo 21/07/2019
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem CRITERIUM 354 Tornooi beëindigd
29 vr 12/07/2019 - za 20/07/2019
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende ETHIAS TOUR REEKS 1 ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 124 Tornooi beëindigd
29 vr 12/07/2019 - zo 21/07/2019
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende CRITERIUM 207 Tornooi beëindigd
29 za 13/07/2019 - zo 21/07/2019
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme CRITERIUM 132 Tornooi beëindigd
29 za 13/07/2019 - zo 21/07/2019
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 225 / 250 Tornooi beëindigd
29 za 13/07/2019 - zo 21/07/2019
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 117 Tornooi beëindigd
29 za 13/07/2019 - zo 21/07/2019
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende BELGIAN CIRCUIT 48 Tornooi beëindigd
29 zo 14/07/2019 - zo 21/07/2019
T.K. DE BLAUWE REIGER (West-Vlaanderen) Brugge ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 76 Tornooi beëindigd
29 ma 15/07/2019 - za 20/07/2019
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 63 Tornooi beëindigd
29 ma 15/07/2019 - zo 21/07/2019
T.C. VICHTE (West-Vlaanderen) Vichte ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 55 Tornooi beëindigd
29 ma 15/07/2019 - zo 21/07/2019
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende PADEL TOUR P100 PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P750 121 Tornooi beëindigd
29 ma 15/07/2019 - zo 21/07/2019
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem PADEL TOUR P250 PADEL TOUR P1000 28 / 32 Tornooi beëindigd
29 do 18/07/2019
10:00 / 13:30
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 32 Tornooi beëindigd
29 za 20/07/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
T.K. DE BLAUWE REIGER (West-Vlaanderen) Brugge SUNWEB KIDS TOER 3 Tornooi beëindigd
30 za 13/07/2019 - za 27/07/2019
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde CRITERIUM 394 Tornooi beëindigd
30 zo 14/07/2019 - za 27/07/2019
T.C. DE POLDERBLOMME (West-Vlaanderen) De Haan CRITERIUM 224 Tornooi beëindigd
30 ma 15/07/2019 - zo 28/07/2019
K.T.C. AZALEA (West-Vlaanderen) Brugge CRITERIUM 177 Tornooi beëindigd
30 ma 15/07/2019 - zo 28/07/2019
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) BELGIAN CIRCUIT CRITERIUM 256 Tornooi beëindigd
30 za 20/07/2019 - zo 28/07/2019
T.C. MIDDELKERKE (West-Vlaanderen) Middelkerke CRITERIUM ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 117 Tornooi beëindigd
Terug naar zoekcriteria