Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 55
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
41 za 13/10/2018
18:00
TC TENNIFUN (Vlaams Brabant) ZETRUD-LUMAY KIDSTOER 5 / 16 Inschrijvingen afgesloten
41 zo 14/10/2018
13:00 / 15:00
TURNHOUTSE T.V. (Antwerpen) Turnhout KIDSTOER 47 Tornooi beëindigd
41 zo 14/10/2018
09:30 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. WESTERLO (Antwerpen) Westerlo KIDSTOER 40 / 100 Tornooi beëindigd
41 zo 14/10/2018
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke KIDSTOER 12 / 32 Tornooi beëindigd
42 za 20/10/2018
13:00 / 15:00
SMASH NEEROETEREN T.C. (Limburg) Neeroeteren KIDSTOER 27 / 50 Tornooi beëindigd
42 zo 21/10/2018
09:15 / 11:45
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem KIDSTOER 54 Tornooi beëindigd
42 zo 21/10/2018
10:00 / 13:00 / 15:00
KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (Limburg) Maasmechelen KIDSTOER 71 Tornooi beëindigd
42 zo 21/10/2018
14:00 / 16:00
TENNISCLUB ZOMERGEM (Oost-Vlaanderen) Zomergem KIDSTOER 35 / 50 Tornooi beëindigd
42 zo 21/10/2018
13:00 / 15:00
SPORTCENTRUM DE JASMIJN (Oost-Vlaanderen) Sint-Niklaas KIDSTOER 59 Tornooi beëindigd
42 zo 21/10/2018
14:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) KIDSTOER 13 / 24 Tornooi beëindigd
42 zo 21/10/2018
09:30 / 12:00 / 14:00
T.K. DE BERKEN (Vlaams Brabant) Wolvertem KIDSTOER 61 Tornooi beëindigd
43 za 27/10/2018
13:00 / 15:00
T.C. DE BORN (Limburg) Sint-Truiden KIDSTOER 31 / 100 Tornooi beëindigd
43 zo 28/10/2018
09:00
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven KIDSTOER 70 Tornooi beëindigd
43 zo 28/10/2018
12:00 / 14:15
T.C. DE POLLEPEL (Antwerpen) Duffel KIDSTOER 72 Tornooi beëindigd
44 ma 29/10/2018
09:00 / 10:30 / 13:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout KIDSTOER 41 / 80 Tornooi beëindigd
44 ma 29/10/2018
15:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest KIDSTOER 16 Tornooi beëindigd
44 di 30/10/2018
09:30 / 12:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout KIDSTOER 25 / 60 Tornooi beëindigd
44 di 30/10/2018
10:00 / 13:00
TENNIS WEZEMAAL (Vlaams Brabant) Wezemaal KIDSTOER 43 Tornooi beëindigd
44 wo 31/10/2018
09:00 / 11:00
T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM (Oost-Vlaanderen) Kruishoutem KIDSTOER 35 Tornooi beëindigd
44 wo 31/10/2018
10:00 / 13:00
T.C. TENNISDEL GENK (Limburg) Genk KIDSTOER 105 Tornooi beëindigd
44 do 01/11/2018
13:00 / 15:00
VOSSELAARSE TC (Antwerpen) Vosselaar KIDSTOER 34 / 64 Tornooi beëindigd
44 do 01/11/2018
10:00 / 12:30
T.C. STABROEK (Antwerpen) Stabroek KIDSTOER 45 / 58 Tornooi beëindigd
44 vr 02/11/2018
10:00 / 12:30 / 15:00
ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (Limburg) Hoeselt KIDSTOER 53 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
10:00 / 12:30
T.C. DUVELS (Antwerpen) Willebroek KIDSTOER 44 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
14:30
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp KIDSTOER 32 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
10:00 / 13:00 / 15:30
TENNIS 2000 (Oost-Vlaanderen) Aalst KIDSTOER 74 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
10:00 / 12:00 / 13:30
T.C. WIMBLEDON (Limburg) Wilderen KIDSTOER 61 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
09:30 / 10:00 / 12:30 / 15:00
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem KIDSTOER 37 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. LOVANIUM (Vlaams Brabant) Leuven KIDSTOER 47 / 80 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
10:00 / 13:00 / 15:30
DE VALLEI (Oost-Vlaanderen) Temse KIDSTOER 31 / 200 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
09:00 / 10:00 / 13:00 / 15:00
TENNIS PAAL (Limburg) Paal KIDSTOER 90 / 150 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
14:00 / 16:00
T.C. DE ZILVEREN KLOMP (Oost-Vlaanderen) Sint-Gillis-Waas KIDSTOER 31 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
13:00
T.C. LELIEHOF SILSOMBOS (Vlaams Brabant) Erps-Kwerps KIDSTOER 14 / 24 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
14:00
WIKINGS (West-Vlaanderen) Kortrijk KIDSTOER 13 / 32 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
13:00 / 15:00 / 17:00
T.C. DE LUSTHOVEN (Antwerpen) Arendonk KIDSTOER 54 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
10:00 / 13:00 / 15:30
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder KIDSTOER 117 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
13:00 / 15:30
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder KIDSTOER 17 Tornooi beëindigd
45 zo 11/11/2018
12:30
I.S.C. T.C. (Antwerpen) Oud-Turnhout KIDSTOER 49 Tornooi beëindigd
45 zo 11/11/2018
13:30 / 16:00
T.C. BRAKEL (Oost-Vlaanderen) Brakel KIDSTOER 0 Tornooi beëindigd
45 zo 11/11/2018
12:45 / 14:30 / 16:15
T.C. BECKHAND (Oost-Vlaanderen) Beveren-Waas KIDSTOER 71 Tornooi beëindigd
45 zo 11/11/2018
11:00 / 13:00
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme KIDSTOER 71 / 100 Tornooi beëindigd
45 zo 11/11/2018
15:00
I.S.C. T.C. (Antwerpen) Oud-Turnhout KIDSTOER 47 Tornooi beëindigd
46 za 17/11/2018
09:00 / 11:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik KIDSTOER 33 Inschrijven
46 za 17/11/2018
09:00 / 11:00 / 13:30 / 15:30
T.C. KOERSEL (Limburg) Koersel KIDSTOER 61 / 150 Inschrijvingen afgesloten
46 za 17/11/2018
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. TENKIE HASSELT (Limburg) Hasselt KIDSTOER 161 Inschrijven
46 za 17/11/2018
09:00 / 11:00
TENNIS TER BREME (Antwerpen) Brecht KIDSTOER 14 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
09:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik KIDSTOER 25 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
10:00
T.C. MERELBEKE (Oost-Vlaanderen) Merelbeke KIDSTOER 32 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
13:30 / 16:00
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem KIDSTOER 60 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
09:45
T.C. BLAUWE REGEN (Antwerpen) Mortsel KIDSTOER 81 / 96 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
13:45
T.C. BLAUWE REGEN (Antwerpen) Mortsel KIDSTOER 68 / 96 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke KIDSTOER 34 / 80 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
15:00
T.C. MACHELEN - DIEGEM (Vlaams Brabant) Machelen (Bt.) KIDSTOER 6 / 40 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
09:00 / 11:00
T.C. DE HASSELT (Antwerpen) Puurs KIDSTOER 34 Inschrijven
46 zo 18/11/2018
13:00 / 15:00
T.C. ORBIS (Oost-Vlaanderen) Waarschoot KIDSTOER 21 Inschrijven
Terug naar zoekcriteria