Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 189
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
49 wo 04/12/2019
13:30 / 16:00
T.C. KROMVELD (Antwerpen) Bonheiden SUNWEB KIDS TOER 68 Tornooi beëindigd
49 za 07/12/2019
10:00 / 10:30 / 12:30
SPORTA HERK DE STAD T.C. (Limburg) Herk-de-Stad SUNWEB KIDS TOER 47 Tornooi beëindigd
49 za 07/12/2019
09:00 / 11:00
PARK TENNIS KLUB VILVOORDE (Vlaams Brabant) Vilvoorde SUNWEB KIDS TOER 52 / 100 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
12:00 / 14:00 / 16:00
T.C. TER LINDEN (Antwerpen) Edegem SUNWEB KIDS TOER 76 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
10:00 / 12:00
ROYAL ANTWERP T.C. (Antwerpen) Wommelgem SUNWEB KIDS TOER 51 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
09:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 23 / 50 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
13:00 / 15:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 54 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
10:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 4 Tornooi beëindigd
50 wo 11/12/2019
13:30 / 15:15 / 17:00
K. MECHELSE T.H.C. (Antwerpen) Hombeek SUNWEB KIDS TOER 28 Tornooi beëindigd
50 za 14/12/2019
09:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
50 za 14/12/2019
09:00 / 11:15
TENNIS 7DE OLYMPIADE (Antwerpen) Antwerpen SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
50 za 14/12/2019
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 116 Tornooi beëindigd
50 zo 15/12/2019
10:00
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) SUNWEB KIDS TOER 105 Tornooi beëindigd
50 zo 15/12/2019
10:00
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 30 Tornooi beëindigd
50 zo 15/12/2019
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 55 Tornooi beëindigd
50 zo 15/12/2019
10:00 / 14:00 / 16:00
T.C. BOLDERBERG (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 107 Tornooi beëindigd
50 zo 15/12/2019
13:30
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) SUNWEB KIDS TOER 87 Tornooi beëindigd
51 wo 18/12/2019
14:00 / 16:00
TC DE MEYL (Antwerpen) Kontich SUNWEB KIDS TOER 39 Tornooi beëindigd
51 wo 18/12/2019
17:30
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten SUNWEB KIDS TOER 42 / 42 Tornooi beëindigd
51 wo 18/12/2019
14:30
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten SUNWEB KIDS TOER 171 / 175 Tornooi beëindigd
51 wo 18/12/2019
12:30
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten SUNWEB KIDS TOER 149 / 160 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
09:00 / 11:30
T.C. HAMONT (Limburg) Hamont-Achel SUNWEB KIDS TOER 64 / 65 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
14:00 / 16:00
TENNIS 'T BROEKSKEN (Oost-Vlaanderen) Hamme (O.-Vl.) SUNWEB KIDS TOER 57 / 100 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
10:00 / 12:30
T.C. HEIVELD (Antwerpen) Sint-Katelijne-Waver SUNWEB KIDS TOER 139 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
09:00 / 09:30 / 11:30 / 14:00
T.C. ZELEM (Limburg) Zelem SUNWEB KIDS TOER 95 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
09:30 / 13:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare SUNWEB KIDS TOER 37 / 66 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
09:30 / 12:00
KANGAROOS AALSTERSE T.C. (Oost-Vlaanderen) Aalst SUNWEB KIDS TOER 88 / 150 Tornooi beëindigd
52 do 26/12/2019
14:00
KON. DEINZE T.C. (Oost-Vlaanderen) Deinze SUNWEB KIDS TOER 14 Tornooi beëindigd
52 do 26/12/2019
10:00
TC KATTEBERG BILZEN (Limburg) Bilzen SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
52 do 26/12/2019
13:30
T.C. RACSO (Oost-Vlaanderen) Destelbergen SUNWEB KIDS TOER 56 / 60 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
10:00 / 10:30 / 13:00 / 15:00
T.C. AS (Limburg) As SUNWEB KIDS TOER 55 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
13:30 / 16:00
T.C. RACSO (Oost-Vlaanderen) Destelbergen SUNWEB KIDS TOER 34 / 50 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
09:00 / 10:30 / 13:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel SUNWEB KIDS TOER 34 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
10:00 / 14:00
KON. DEINZE T.C. (Oost-Vlaanderen) Deinze SUNWEB KIDS TOER 7 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
13:30 / 15:00
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Menen SUNWEB KIDS TOER 25 / 80 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
10:00 / 13:00
KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (Limburg) Bree SUNWEB KIDS TOER 155 Tornooi beëindigd
52 za 28/12/2019
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. WINTERSLAG (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 36 / 78 Tornooi beëindigd
52 za 28/12/2019
09:00 / 11:00 / 13:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide SUNWEB KIDS TOER 85 / 96 Tornooi beëindigd
1 do 02/01/2020
14:00
GANTOISE (Oost-Vlaanderen) Gentbrugge SUNWEB KIDS TOER 36 Tornooi beëindigd
1 vr 03/01/2020
09:30 / 12:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel SUNWEB KIDS TOER 36 Tornooi beëindigd
1 vr 03/01/2020
14:00
GANTOISE (Oost-Vlaanderen) Gentbrugge SUNWEB KIDS TOER 13 / 16 Tornooi beëindigd
1 za 04/01/2020
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN (Vlaams Brabant) Tienen SUNWEB KIDS TOER 65 Tornooi beëindigd
1 za 04/01/2020
09:30 / 12:30
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 84 Tornooi beëindigd
1 za 04/01/2020
11:00
T.C. DE JONGE WINGERD (Vlaams Brabant) Hoeilaart SUNWEB KIDS TOER 0 Tornooi beëindigd
1 zo 05/01/2020
10:00
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
1 zo 05/01/2020
11:00 / 12:45 / 14:30
TC WINGFIELD (Antwerpen) Mechelen SUNWEB KIDS TOER 104 Tornooi beëindigd
1 zo 05/01/2020
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 45 / 150 Tornooi beëindigd
2 za 11/01/2020
10:00 / 10:30
KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB (Antwerpen) Boom SUNWEB KIDS TOER 23 / 48 Tornooi beëindigd
2 za 11/01/2020
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 19 / 30 Tornooi beëindigd
2 zo 12/01/2020
09:00 / 11:00
IRIS KESSEL-LO T.C. (Vlaams Brabant) Kessel-Lo (Leuven) SUNWEB KIDS TOER 46 / 48 Tornooi beëindigd
2 zo 12/01/2020
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
2 zo 12/01/2020
09:45 / 13:00 / 15:00
T.C. TOBIAS (Oost-Vlaanderen) Aalter SUNWEB KIDS TOER 55 Tornooi beëindigd
3 wo 15/01/2020
13:30 / 15:30
IRIS KESSEL-LO T.C. (Vlaams Brabant) Kessel-Lo (Leuven) SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
3 za 18/01/2020
09:15 / 14:00 / 14:15
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 53 Tornooi beëindigd
3 za 18/01/2020
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 11 / 12 Tornooi beëindigd
3 za 18/01/2020
10:00 / 13:00 / 15:30
TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD (Vlaams Brabant) Dilbeek SUNWEB KIDS TOER 25 / 72 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
10:00 / 13:00 / 15:00
KASTELSE TENNISCLUB (Antwerpen) Kasterlee SUNWEB KIDS TOER 115 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
14:00 / 16:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt SUNWEB KIDS TOER 57 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
13:00 / 15:30
T.C. OUDENAARDE (Oost-Vlaanderen) Oudenaarde SUNWEB KIDS TOER 47 / 120 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
12:00 / 14:00 / 16:00
T.C. BEYKESVELD (Vlaams Brabant) Sint-Pieters-Leeuw SUNWEB KIDS TOER 25 / 60 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
13:00 / 15:00
T.C. LANAKEN (Limburg) Lanaken SUNWEB KIDS TOER 78 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
13:00 / 15:30
T.C. HOF TER BURST (Oost-Vlaanderen) Lebbeke SUNWEB KIDS TOER 48 / 120 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 15 / 16 Tornooi beëindigd
4 za 25/01/2020
13:00 / 15:30
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort SUNWEB KIDS TOER 32 Tornooi beëindigd
4 za 25/01/2020
10:00 / 12:30
T.C. 'T SAS (Antwerpen) Lier SUNWEB KIDS TOER 120 Tornooi beëindigd
4 za 25/01/2020
10:00 / 12:00 / 14:00
T.C. BOUTERSEM (Vlaams Brabant) Boutersem SUNWEB KIDS TOER 42 Tornooi beëindigd
4 za 25/01/2020
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 7 / 12 Tornooi beëindigd
4 za 25/01/2020
13:30 / 16:00
TENNISCLUB FIELD (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 51 / 100 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 33 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
12:30 / 15:00
T.C. SPORTIVA (Antwerpen) Hulshout SUNWEB KIDS TOER 59 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
15:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt SUNWEB KIDS TOER 16 / 16 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
12:30 / 15:00
T.C. SMASH LONDERZEEL (Vlaams Brabant) Londerzeel SUNWEB KIDS TOER 88 / 92 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
09:00 / 11:00
T.C. DE HASSELT (Antwerpen) Puurs SUNWEB KIDS TOER 34 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
09:00 / 11:30
T.C. TEN HOEVE (Antwerpen) Wommelgem SUNWEB KIDS TOER 44 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
10:00
KONINKLIJKE WEZEL T.C. (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 49 Tornooi beëindigd
5 za 01/02/2020
10:00 / 13:00 / 15:00
T.C. PLAYERS (Oost-Vlaanderen) Ninove SUNWEB KIDS TOER 47 / 80 Tornooi beëindigd
5 za 01/02/2020
15:30
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 16 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
10:00 / 13:00
TENNIS CLUB DILSEN (Limburg) Dilsen-Stokkem SUNWEB KIDS TOER 26 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 43 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
11:30 / 13:30 / 15:30
T.C. DE CHALET (Antwerpen) Grobbendonk SUNWEB KIDS TOER 93 / 120 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
14:30
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
12:00
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
09:30
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 55 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
14:00 / 16:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 56 / 75 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 38 / 144 Tornooi beëindigd
6 wo 05/02/2020
14:00 / 16:00
T.C. HET ZEEN STERREBEEK (Vlaams Brabant) Sterrebeek SUNWEB KIDS TOER 41 Tornooi beëindigd
6 za 08/02/2020
10:00 / 13:00
T.C. DENDERLEEUW (Oost-Vlaanderen) Denderleeuw SUNWEB KIDS TOER 25 / 70 Tornooi beëindigd
6 za 08/02/2020
10:00 / 14:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 36 Tornooi beëindigd
6 za 08/02/2020
10:00 / 12:30 / 15:00 / 17:30
WOTEN (Vlaams Brabant) Sint-Stevens-Woluwe SUNWEB KIDS TOER 40 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
13:30 / 15:30
LOMMELSE T.C. (Limburg) Lommel SUNWEB KIDS TOER 59 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
13:00 / 15:30
ESSENSE T.C. INTER (Antwerpen) Essen SUNWEB KIDS TOER 13 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
13:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00
TC VELINA (Oost-Vlaanderen) Geraardsbergen SUNWEB KIDS TOER 56 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
14:00
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 44 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
09:30
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 78 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
13:30 / 15:30
T.C. TOPSPIN (Oost-Vlaanderen) Zele SUNWEB KIDS TOER 43 Tornooi beëindigd
7 wo 12/02/2020
13:30 / 15:30 / 17:30
T.C. DE DAGERAAD (Antwerpen) Beerse SUNWEB KIDS TOER 93 / 240 Tornooi beëindigd
7 za 15/02/2020
16:00
T.C. ORBIS (Oost-Vlaanderen) Waarschoot SUNWEB KIDS TOER 28 / 50 Tornooi beëindigd
7 za 15/02/2020
13:45
TC DE VELDEN OEVEL (Antwerpen) Westerlo SUNWEB KIDS TOER 23 / 75 Tornooi beëindigd
7 za 15/02/2020
09:00
T.C. BORGERWEERT (Antwerpen) Antwerpen SUNWEB KIDS TOER 62 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 32 / 60 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
09:00 / 11:00
T.C. BORGERWEERT (Antwerpen) Antwerpen SUNWEB KIDS TOER 42 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
13:00
ESSENSE T.C. INTER (Antwerpen) Essen SUNWEB KIDS TOER 12 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 24 / 24 Tornooi beëindigd
8 zo 23/02/2020
13:00 / 15:00
THERMAE SPORTS MERCHTEM (Vlaams Brabant) Brussegem SUNWEB KIDS TOER 66 / 80 Tornooi beëindigd
8 zo 23/02/2020
12:00 / 14:00 / 16:00
G.T.C. GAVERE (Oost-Vlaanderen) Gavere SUNWEB KIDS TOER 41 / 56 Tornooi beëindigd
8 zo 23/02/2020
09:00 / 12:00 / 14:30
T.C. DE KREKEL PEER (Limburg) Peer SUNWEB KIDS TOER 54 Tornooi beëindigd
8 zo 23/02/2020
10:00 / 12:00
T.C. RUGGEVELD (Antwerpen) Wommelgem SUNWEB KIDS TOER 53 Tornooi beëindigd
9 do 27/02/2020
09:00 / 10:30 / 13:00
T.C. MOL (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 34 / 76 Tornooi beëindigd
9 vr 28/02/2020
09:30 / 12:00
T.C. MOL (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 50 / 52 Inschrijven
9 za 29/02/2020
09:00
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 28 Inschrijvingen afgesloten
9 za 29/02/2020
10:00 / 13:00 / 15:00
TENNIS S.D.I. VZW (Vlaams Brabant) Itterbeek SUNWEB KIDS TOER 50 / 150 Inschrijven
9 za 29/02/2020
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. WITTE KAPROENEN (Oost-Vlaanderen) Deinze SUNWEB KIDS TOER 76 / 100 Inschrijven
9 za 29/02/2020
10:00 / 13:30
T.C. 'T LOBBEKE (Oost-Vlaanderen) Maldegem SUNWEB KIDS TOER 15 Inschrijven
9 za 29/02/2020
14:30 / 15:00
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 83 Inschrijvingen afgesloten
9 za 29/02/2020
11:30
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 32 Inschrijvingen afgesloten
9 zo 01/03/2020
13:30 / 16:00
HERENTALSE (Antwerpen) Herentals SUNWEB KIDS TOER 51 Inschrijven
9 zo 01/03/2020
13:30 / 14:00 / 16:00
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 99 Inschrijven
9 zo 01/03/2020
09:00 / 11:00 / 13:00
PADELCLUB TER EIKEN (Antwerpen) Edegem SUNWEB KIDS TOER 58 Inschrijven
10 za 07/03/2020
10:00 / 10:30
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 63 Inschrijven
10 za 07/03/2020
15:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 1 / 32 Inschrijven
10 za 07/03/2020
14:00
T.C. WACHTEBEKE (Oost-Vlaanderen) Wachtebeke SUNWEB KIDS TOER 12 / 44 Inschrijven
10 za 07/03/2020
14:00 / 16:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN (Vlaams Brabant) Tienen SUNWEB KIDS TOER 41 Inschrijven
10 za 07/03/2020
09:00 / 11:00 / 13:00
TENNIS WEZEMAAL (Vlaams Brabant) Wezemaal SUNWEB KIDS TOER 71 / 75 Inschrijven
10 za 07/03/2020
13:00 / 13:30 / 16:00
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 78 Inschrijven
10 zo 08/03/2020
12:45 / 15:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 15 / 100 Inschrijven
10 zo 08/03/2020
14:00
TENNISCLUB ZOMERGEM (Oost-Vlaanderen) Lievegem SUNWEB KIDS TOER 29 / 30 Inschrijven
10 zo 08/03/2020
10:00 / 14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 33 / 48 Inschrijvingen afgesloten
10 zo 08/03/2020
09:30 / 10:00 / 10:30
K. STADE LEUVEN T.C. (Vlaams Brabant) Heverlee SUNWEB KIDS TOER 56 Inschrijven
11 za 14/03/2020
10:00 / 13:00
T.C. HAM (Limburg) Ham SUNWEB KIDS TOER 28 Inschrijven
11 za 14/03/2020
10:00 / 12:00
T.C. LELIEHOF SILSOMBOS (Vlaams Brabant) Erps-Kwerps SUNWEB KIDS TOER 20 / 25 Inschrijven
11 za 14/03/2020
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA (Antwerpen) Vosselaar SUNWEB KIDS TOER 106 / 160 Inschrijven
11 zo 15/03/2020
10:00 / 13:00
T.C. HAM (Limburg) Ham SUNWEB KIDS TOER 9 Inschrijven
11 zo 15/03/2020
14:00
T.C. MIDDELKERKE (West-Vlaanderen) Middelkerke SUNWEB KIDS TOER 0 / 75 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
11 zo 15/03/2020
13:30 / 16:00
TENNISCLUB PARK RONSE (Oost-Vlaanderen) Ronse SUNWEB KIDS TOER 11 / 100 Inschrijven
11 zo 15/03/2020
13:00 / 15:00
T.C. STEKENE (Oost-Vlaanderen) Stekene SUNWEB KIDS TOER 21 Inschrijven
11 zo 15/03/2020
09:00 / 11:00
T.C. DE VRIJHEID (Antwerpen) Hoogstraten SUNWEB KIDS TOER 14 / 70 Inschrijven
12 za 21/03/2020
09:30 / 11:30
T.C. MACHELEN - DIEGEM (Vlaams Brabant) Machelen (Bt.) SUNWEB KIDS TOER 16 / 50 Inschrijven
12 zo 22/03/2020
10:00 / 12:00 / 14:00
MOLENBOS NIJLEN (Antwerpen) Nijlen SUNWEB KIDS TOER 120 / 200 Inschrijven
13 za 28/03/2020
10:00 / 13:00
T.C. PANORAMA (Vlaams Brabant) Overijse SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
13 za 28/03/2020
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.K. G.T. KEIHEUVEL (Limburg) Balen SUNWEB KIDS TOER 10 Inschrijven
13 zo 29/03/2020
14:00
T.C. SAVANTI (Antwerpen) Sint-Amands SUNWEB KIDS TOER 11 Inschrijven
13 zo 29/03/2020
10:00
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 3 Inschrijven
13 zo 29/03/2020
12:30 / 13:00 / 15:00
T.C. FOREST HILLS (Antwerpen) Wommelgem SUNWEB KIDS TOER 32 / 120 Inschrijven
15 vr 10/04/2020
13:00 / 15:00
T.C. FOR EVER (Oost-Vlaanderen) Gavere SUNWEB KIDS TOER 0 / 64 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
16 vr 17/04/2020
09:30 / 13:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 46 / 80 Inschrijven vanaf vr 06/03/2020
16 za 18/04/2020
10:00 / 12:00
T.C. TER LINDEN (Antwerpen) Edegem SUNWEB KIDS TOER 0 / 112 Inschrijven vanaf za 07/03/2020
16 za 18/04/2020
09:30 / 12:30 / 15:00
VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB (Oost-Vlaanderen) Zelzate SUNWEB KIDS TOER 0 / 48 Inschrijven vanaf za 07/03/2020
16 zo 19/04/2020
09:30 / 12:00 / 14:00
TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN (Oost-Vlaanderen) Wetteren SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 08/03/2020
17 za 25/04/2020
09:00
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Sint-Michiels SUNWEB KIDS TOER 0 / 60 Inschrijven vanaf za 14/03/2020
17 zo 26/04/2020
13:00 / 15:00
SOLLENBEEMD T.C. HALLE (Vlaams Brabant) Halle SUNWEB KIDS TOER 0 / 64 Inschrijven vanaf zo 15/03/2020
18 vr 01/05/2020
09:00 / 11:00 / 13:00
TENNIS CLUB GRIMMINGE (Oost-Vlaanderen) Grimminge SUNWEB KIDS TOER 0 / 30 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
18 vr 01/05/2020
10:00 / 14:00
T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE (Antwerpen) Brasschaat SUNWEB KIDS TOER 0 / 100 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
18 vr 01/05/2020
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. SPORTINA (Oost-Vlaanderen) Erpe-Mere SUNWEB KIDS TOER 0 / 200 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
18 vr 01/05/2020
11:00 / 14:00
T.C. DE KIEVIT (Antwerpen) Zoersel SUNWEB KIDS TOER 0 / 140 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
18 vr 01/05/2020
09:45 / 12:15 / 14:30
LANDEN T.C. (Limburg) Landen SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
18 vr 01/05/2020
09:30 / 11:30
T.C. BECKHAND (Oost-Vlaanderen) Beveren-Waas SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
18 vr 01/05/2020
10:00 / 12:00
T.C. RUGGEVELD (Antwerpen) Deurne (Antwerpen) SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
18 vr 01/05/2020
13:00 / 15:30
T.C. LIERDE (Oost-Vlaanderen) Lierde SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf vr 20/03/2020
19 za 09/05/2020
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. TENKIE HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf za 28/03/2020
19 za 09/05/2020
09:00
T.C.DHOEVE (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf za 28/03/2020
19 zo 10/05/2020
09:00 / 11:00
HAAGSE TENNISHOEK (Oost-Vlaanderen) Destelbergen SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 29/03/2020
20 wo 13/05/2020
14:00 / 16:00
T.C. DE DAGERAAD (Antwerpen) Beerse SUNWEB KIDS TOER 0 / 240 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020
20 vr 15/05/2020
18:00
T.C. OLEN (Antwerpen) Olen SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf vr 03/04/2020
20 za 16/05/2020
09:30
T.C. SMASH OEDELEM (West-Vlaanderen) Beernem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf za 04/04/2020
20 za 16/05/2020
09:00 / 11:00
I.S.C. T.C. (Antwerpen) Oud-Turnhout SUNWEB KIDS TOER 0 / 500 Inschrijven vanaf za 04/04/2020
20 zo 17/05/2020
09:00 / 11:00
IRIS KESSEL-LO T.C. (Vlaams Brabant) Kessel-Lo (Leuven) SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 05/04/2020
20 zo 17/05/2020
10:30
VZW TC STERRENBOS (Oost-Vlaanderen) Nazareth SUNWEB KIDS TOER 0 / 48 Inschrijven vanaf zo 05/04/2020
20 zo 17/05/2020
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 05/04/2020
21 do 21/05/2020
10:00 / 10:30
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
13:00 / 15:30
KON. PARK T.C. BRASSCHAAT (Antwerpen) Brasschaat SUNWEB KIDS TOER 0 / 100 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
10:00 / 13:00
T.C. RANST (Antwerpen) Ranst SUNWEB KIDS TOER 0 / 100 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
10:00 / 13:00
K. MECHELSE T.H.C. (Antwerpen) Hombeek SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
14:00 / 16:00
TC DE MEYL (Antwerpen) Kontich SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
10:00 / 14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
10:00 / 12:00 / 14:30
TENNIS S.D.I. VZW (Vlaams Brabant) Itterbeek SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
09:30 / 11:30
KANGAROOS AALSTERSE T.C. (Oost-Vlaanderen) Erembodegem (Aalst) SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 do 21/05/2020
13:00 / 13:30
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
21 vr 22/05/2020
10:00 / 13:00
T.C. MERELBEKE (Oost-Vlaanderen) Merelbeke SUNWEB KIDS TOER 0 / 80 Inschrijven vanaf vr 10/04/2020
21 vr 22/05/2020
10:00 / 13:00
PUTSE T.C. (Antwerpen) Putte SUNWEB KIDS TOER 0 / 150 Inschrijven vanaf vr 10/04/2020
21 vr 22/05/2020
11:00 / 14:00
T.C. DEN OTTER (Antwerpen) Zoersel SUNWEB KIDS TOER 0 / 140 Inschrijven vanaf vr 10/04/2020
21 za 23/05/2020
13:00 / 15:00
SMASH NEEROETEREN T.C. (Limburg) Neeroeteren SUNWEB KIDS TOER 0 / 100 Inschrijven vanaf za 11/04/2020
21 za 23/05/2020
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf za 11/04/2020
21 zo 24/05/2020
13:00
KTC RAPID WATERSCHEI (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 12/04/2020
21 zo 24/05/2020
10:00 / 13:00
K. TONGERSE T.C. (Limburg) Tongeren SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 12/04/2020
21 zo 24/05/2020
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 12/04/2020
22 za 30/05/2020
10:00 / 13:00
KONINKLIJKE BREESE T.C. (Limburg) Bree SUNWEB KIDS TOER 0 / 88 Inschrijven vanaf za 18/04/2020
22 zo 31/05/2020
09:00 / 11:00
T.C. 'T SAS (Antwerpen) Lier SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf zo 19/04/2020
Terug naar zoekcriteria