Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 161
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
44 vr 02/11/2018
10:00 / 12:30 / 15:00
ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (Limburg) Hoeselt SUNWEB KIDS TOER 53 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
09:00 / 10:00 / 13:00 / 15:00
TENNIS PAAL (Limburg) Paal SUNWEB KIDS TOER 90 / 150 Tornooi beëindigd
44 za 03/11/2018
10:00 / 12:00 / 13:30
T.C. WIMBLEDON (Limburg) Wilderen SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
13:00 / 15:30
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 17 Tornooi beëindigd
44 zo 04/11/2018
10:00 / 13:00 / 15:30
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 117 Tornooi beëindigd
46 za 17/11/2018
09:00 / 11:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik SUNWEB KIDS TOER 32 Tornooi beëindigd
46 za 17/11/2018
09:00 / 11:00 / 13:30 / 15:30
T.C. KOERSEL (Limburg) Koersel SUNWEB KIDS TOER 58 / 150 Tornooi beëindigd
46 za 17/11/2018
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. TENKIE HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 162 Tornooi beëindigd
46 zo 18/11/2018
09:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
47 za 24/11/2018
10:00 / 10:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 59 Tornooi beëindigd
47 za 24/11/2018
15:00
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 19 Tornooi beëindigd
47 za 24/11/2018
12:30 / 13:00
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
48 za 01/12/2018
10:00 / 12:00 / 14:30
TC O - TC IRIS (Limburg) Opglabbeek SUNWEB KIDS TOER 73 / 130 Tornooi beëindigd
50 za 15/12/2018
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 95 / 200 Tornooi beëindigd
50 zo 16/12/2018
10:00 / 13:00 / 15:00
T.C. BOLDERBERG (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 49 / 121 Tornooi beëindigd
50 zo 16/12/2018
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 61 / 62 Tornooi beëindigd
51 za 22/12/2018
09:00 / 11:30
T.C. HAMONT (Limburg) Hamont-Achel SUNWEB KIDS TOER 46 / 200 Tornooi beëindigd
51 za 22/12/2018
09:00 / 09:30 / 11:30 / 14:00
T.C. ZELEM (Limburg) Zelem SUNWEB KIDS TOER 96 Tornooi beëindigd
52 wo 26/12/2018
10:00 / 13:00
SPORTA HERK DE STAD T.C. (Limburg) Herk-de-Stad SUNWEB KIDS TOER 41 Tornooi beëindigd
52 do 27/12/2018
10:00 / 10:30 / 13:00 / 15:00
T.C. AS (Limburg) As SUNWEB KIDS TOER 68 Tornooi beëindigd
52 do 27/12/2018
09:00 / 10:30 / 13:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel SUNWEB KIDS TOER 42 Tornooi beëindigd
52 vr 28/12/2018
10:00 / 13:00
KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (Limburg) Bree SUNWEB KIDS TOER 109 Tornooi beëindigd
52 vr 28/12/2018
09:30 / 12:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel SUNWEB KIDS TOER 26 Tornooi beëindigd
52 za 29/12/2018
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. WINTERSLAG (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 46 Tornooi beëindigd
1 do 03/01/2019
10:00 / 13:00
K. TONGERSE T.C. (Limburg) Tongeren SUNWEB KIDS TOER 52 Tornooi beëindigd
1 za 05/01/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
LOONSE T.C. (Limburg) Borgloon SUNWEB KIDS TOER 17 Tornooi beëindigd
1 za 05/01/2019
09:30 / 12:00 / 15:30
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 68 Tornooi beëindigd
2 za 12/01/2019
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 28 / 30 Tornooi beëindigd
2 za 12/01/2019
18:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY SUNWEB KIDS TOER 1 Tornooi beëindigd
2 zo 13/01/2019
13:00
T.C. LANAKEN (Limburg) Lanaken SUNWEB KIDS TOER 73 Tornooi beëindigd
2 zo 13/01/2019
13:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY SUNWEB KIDS TOER 0 Tornooi beëindigd
3 wo 16/01/2019
16:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 8 Tornooi beëindigd
3 za 19/01/2019
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 10 / 12 Tornooi beëindigd
3 zo 20/01/2019
14:00 / 16:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt SUNWEB KIDS TOER 39 Tornooi beëindigd
4 wo 23/01/2019
16:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 8 Tornooi beëindigd
4 za 26/01/2019
13:30 / 16:00
TENNISCLUB FIELD (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 65 / 100 Tornooi beëindigd
4 za 26/01/2019
18:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY SUNWEB KIDS TOER 6 Tornooi beëindigd
4 za 26/01/2019
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 8 / 9 Tornooi beëindigd
4 zo 27/01/2019
10:00
KONINKLIJKE WEZEL T.C. (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 40 Tornooi beëindigd
4 zo 27/01/2019
14:00 / 16:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
13:30 / 15:30
LOMMELSE T.C. (Limburg) Lommel SUNWEB KIDS TOER 84 / 120 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
10:00 / 13:00
TENNIS CLUB DILSEN (Limburg) Dilsen-Stokkem SUNWEB KIDS TOER 42 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
13:00
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 54 Tornooi beëindigd
5 zo 03/02/2019
10:00
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 56 Tornooi beëindigd
7 wo 13/02/2019
16:00
T.C. ROOSENDAEL (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 6 Tornooi beëindigd
8 za 23/02/2019
10:00 / 10:30
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 92 Tornooi beëindigd
8 za 23/02/2019
13:00 / 13:30 / 16:00
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 82 Tornooi beëindigd
8 zo 24/02/2019
09:00 / 12:00 / 14:30
T.C. DE KREKEL PEER (Limburg) Peer SUNWEB KIDS TOER 87 Tornooi beëindigd
10 do 07/03/2019
09:00 / 10:30 / 13:00
T.C. MOL (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 44 / 76 Tornooi beëindigd
10 vr 08/03/2019
09:30 / 12:00
T.C. MOL (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 39 / 52 Tornooi beëindigd
10 za 09/03/2019
09:00
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 37 Tornooi beëindigd
10 za 09/03/2019
15:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 13 / 24 Tornooi beëindigd
10 za 09/03/2019
14:30 / 15:00
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 89 Tornooi beëindigd
10 za 09/03/2019
11:30
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 60 Tornooi beëindigd
11 za 16/03/2019
10:00 / 13:00
T.C. HAM (Limburg) Ham SUNWEB KIDS TOER 67 Tornooi beëindigd
11 zo 17/03/2019
10:00 / 13:00
T.C. HAM (Limburg) Ham SUNWEB KIDS TOER 13 Tornooi beëindigd
12 wo 20/03/2019
16:00
T.C. ROOSENDAEL (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 8 Tornooi beëindigd
13 za 30/03/2019
14:00 / 16:00
T.C. ROOSENDAEL (Limburg) ZETRUD-LUMAY SUNWEB KIDS TOER 16 Tornooi beëindigd
13 za 30/03/2019
13:00 / 15:00
T.K. G.T. KEIHEUVEL (Limburg) Balen SUNWEB KIDS TOER 37 Tornooi beëindigd
13 zo 31/03/2019
13:00 / 15:00
T.K. G.T. KEIHEUVEL (Limburg) Balen SUNWEB KIDS TOER 30 Tornooi beëindigd
18 wo 01/05/2019
10:00 / 12:30 / 15:00
LANDEN T.C. (Limburg) Landen SUNWEB KIDS TOER 17 / 99 Tornooi beëindigd
18 vr 03/05/2019
17:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 8 Tornooi beëindigd
19 za 11/05/2019
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. TENKIE HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 77 Tornooi beëindigd
21 za 25/05/2019
13:00 / 15:00
SMASH NEEROETEREN T.C. (Limburg) Neeroeteren SUNWEB KIDS TOER 15 Tornooi beëindigd
21 za 25/05/2019
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 41 Tornooi beëindigd
21 zo 26/05/2019
13:00
KTC RAPID WATERSCHEI (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 26 Tornooi beëindigd
21 zo 26/05/2019
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 57 Tornooi beëindigd
22 do 30/05/2019
10:00 / 10:30
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 72 Tornooi beëindigd
22 do 30/05/2019
10:00 / 13:00
T.C. DE ALK (Limburg) Alken SUNWEB KIDS TOER 35 Tornooi beëindigd
22 do 30/05/2019
13:00 / 13:30
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 0 Tornooi beëindigd
22 za 01/06/2019
10:00
G.T. TESSENDERLO (Limburg) Tessenderlo SUNWEB KIDS TOER 3 / 20 Tornooi beëindigd
22 za 01/06/2019
10:00 / 13:00
KONINKLIJKE BREESE T.C. (Limburg) Bree SUNWEB KIDS TOER 42 / 88 Tornooi beëindigd
22 za 01/06/2019
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. WINTERSLAG (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 31 Tornooi beëindigd
23 vr 07/06/2019
17:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 5 Tornooi beëindigd
23 za 08/06/2019
13:00 / 15:30
T.C. DE KREKEL PEER (Limburg) Peer SUNWEB KIDS TOER 74 Tornooi beëindigd
23 ma 10/06/2019
13:00 / 15:00
T.C. KAULILLE (Limburg) Kaulille SUNWEB KIDS TOER 60 / 150 Tornooi beëindigd
25 za 22/06/2019
10:00 / 13:00
T.C. HAM (Limburg) Ham SUNWEB KIDS TOER 47 Tornooi beëindigd
25 za 22/06/2019
10:00 / 14:00
T.C. SMASH KERMT (Limburg) Kermt (Hasselt) SUNWEB KIDS TOER 65 Tornooi beëindigd
25 zo 23/06/2019
10:00 / 13:00
T.C. HAM (Limburg) Ham SUNWEB KIDS TOER 3 / 20 Tornooi beëindigd
25 zo 23/06/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
T.K. G.T. KEIHEUVEL (Limburg) Balen SUNWEB KIDS TOER 56 Tornooi beëindigd
25 zo 23/06/2019
10:00 / 13:00
K. TONGERSE T.C. (Limburg) Tongeren SUNWEB KIDS TOER 26 Tornooi beëindigd
26 wo 26/06/2019
13:30
NEERPELTSE T.C. (Limburg) Pelt SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
26 vr 28/06/2019
18:00
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 3 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
09:00 / 10:00 / 13:00 / 15:00
TENNIS PAAL (Limburg) Paal SUNWEB KIDS TOER 54 / 150 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
10:00 / 13:00
TENNIS CLUB DILSEN (Limburg) Dilsen-Stokkem SUNWEB KIDS TOER 5 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt SUNWEB KIDS TOER 25 / 150 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
10:00 / 12:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 12 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
09:30
TENNISCLUB FIELD (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 10 / 125 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
10:00 / 12:00
RUNKSTER T.C. (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 56 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
11:15
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 12 Tornooi beëindigd
26 za 29/06/2019
09:00
T.C. BASVELD (Limburg) Zonhoven SUNWEB KIDS TOER 55 Tornooi beëindigd
26 zo 30/06/2019
09:30 / 11:00
LOMMELSE T.C. (Limburg) Lommel SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
26 zo 30/06/2019
13:00
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 14 Tornooi beëindigd
26 zo 30/06/2019
10:00
T.C. LUMMEN (Limburg) Lummen SUNWEB KIDS TOER 30 Tornooi beëindigd
27 di 02/07/2019
16:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout SUNWEB KIDS TOER 2 / 20 Tornooi beëindigd
27 wo 03/07/2019
10:00 / 12:30
T.C. ZELEM (Limburg) Zelem SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
27 do 04/07/2019
16:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout SUNWEB KIDS TOER 6 / 20 Tornooi beëindigd
27 vr 05/07/2019
13:00
T.C. ROOSENDAEL (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 17 Tornooi beëindigd
27 za 06/07/2019
09:00 / 10:30 / 13:00
T.C. MOL (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
27 za 06/07/2019
10:00
KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (Limburg) Maasmechelen SUNWEB KIDS TOER 13 Tornooi beëindigd
27 za 06/07/2019
10:00 / 12:00
T.C. ROOSENDAEL (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 31 Tornooi beëindigd
27 zo 07/07/2019
09:00 / 11:30
T.C. HAMONT (Limburg) Hamont-Achel SUNWEB KIDS TOER 32 / 100 Tornooi beëindigd
27 zo 07/07/2019
15:00
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 9 Tornooi beëindigd
27 zo 07/07/2019
10:00 / 10:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 34 Tornooi beëindigd
27 zo 07/07/2019
12:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 5 Tornooi beëindigd
27 zo 07/07/2019
10:00 / 13:00
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 47 Tornooi beëindigd
28 wo 10/07/2019
09:30 / 13:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 69 Tornooi beëindigd
28 vr 12/07/2019
13:30
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik SUNWEB KIDS TOER 33 Tornooi beëindigd
28 vr 12/07/2019
09:00 / 10:30
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel SUNWEB KIDS TOER 19 / 20 Tornooi beëindigd
28 vr 12/07/2019
14:00
T.C. HALEN DE ZWALUW (Limburg) Halen SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
29 za 20/07/2019
10:00
T.C. LANAKEN (Limburg) Lanaken SUNWEB KIDS TOER 67 / 150 Tornooi beëindigd
29 za 20/07/2019
10:00 / 13:00
OPOETERSE TENNISCLUB (Limburg) Opoeteren SUNWEB KIDS TOER 13 / 46 Tornooi beëindigd
29 zo 21/07/2019
10:00 / 12:00
TC HECHTEL-EKSEL (Limburg) Hechtel-Eksel SUNWEB KIDS TOER 32 / 100 Tornooi beëindigd
30 vr 26/07/2019
09:00 / 10:30
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout SUNWEB KIDS TOER 20 Tornooi beëindigd
30 zo 28/07/2019
10:00 / 14:00
T.C. BOLDERBERG (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 41 Tornooi beëindigd
31 di 30/07/2019
16:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel SUNWEB KIDS TOER 4 Tornooi beëindigd
31 do 01/08/2019
16:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel SUNWEB KIDS TOER 7 Tornooi beëindigd
31 za 03/08/2019
10:00 / 14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 24 / 50 Tornooi beëindigd
32 di 06/08/2019
16:00
T.C. MOL (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 11 / 16 Tornooi beëindigd
32 wo 07/08/2019
10:00 / 10:30 / 13:00
T.C. AS (Limburg) As SUNWEB KIDS TOER 56 Tornooi beëindigd
32 wo 07/08/2019
09:30 / 13:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
32 wo 07/08/2019
13:00 / 15:00
T.C. TENNISDEL GENK (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
32 wo 07/08/2019
10:00 / 13:00
KONINKLIJKE WEZEL T.C. (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 35 Tornooi beëindigd
32 do 08/08/2019
16:00
T.C. MOL (Limburg) Mol SUNWEB KIDS TOER 6 / 16 Tornooi beëindigd
32 za 10/08/2019
10:00 / 10:15 / 10:30
K.T.C. MEULENBERG (Limburg) Houthalen-Helchteren SUNWEB KIDS TOER 26 Tornooi beëindigd
32 za 10/08/2019
11:00 / 13:00
M.T.C. LEOPOLDSBURG (Limburg) Leopoldsburg SUNWEB KIDS TOER 22 Tornooi beëindigd
32 zo 11/08/2019
10:00
SPORTA HERK DE STAD T.C. (Limburg) Herk-de-Stad SUNWEB KIDS TOER 36 / 100 Tornooi beëindigd
32 zo 11/08/2019
10:30 / 11:00 / 13:00
T.C. KOERSEL (Limburg) Koersel SUNWEB KIDS TOER 54 / 150 Tornooi beëindigd
33 wo 14/08/2019
09:30 / 10:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 84 Tornooi beëindigd
33 do 15/08/2019
10:00 / 12:00 / 13:30
T.C. WIMBLEDON (Limburg) Wilderen SUNWEB KIDS TOER 43 / 100 Tornooi beëindigd
33 za 17/08/2019
13:00
TC O - TC IRIS (Limburg) Opglabbeek SUNWEB KIDS TOER 27 / 70 Tornooi beëindigd
34 za 24/08/2019
10:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen SUNWEB KIDS TOER 7 / 12 Tornooi beëindigd
34 zo 25/08/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (Limburg) Hoeselt SUNWEB KIDS TOER 40 Tornooi beëindigd
35 wo 28/08/2019
10:00 / 13:00
KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB (Limburg) Bree SUNWEB KIDS TOER 65 Tornooi beëindigd
35 vr 30/08/2019
14:00
T.C. DE BORN (Limburg) Sint-Truiden SUNWEB KIDS TOER 32 / 150 Tornooi beëindigd
39 za 28/09/2019
10:00 / 14:00 / 16:00
T.C. ROOSENDAEL (Limburg) Tienen SUNWEB KIDS TOER 8 / 52 Tornooi beëindigd
40 za 05/10/2019
13:00
KTC RAPID WATERSCHEI (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 21 Tornooi beëindigd
40 zo 06/10/2019
14:00 / 16:00
K.T.C. MEULENBERG (Limburg) Houthalen-Helchteren SUNWEB KIDS TOER 79 Tornooi beëindigd
42 za 19/10/2019
13:00 / 15:00
SMASH NEEROETEREN T.C. (Limburg) Neeroeteren SUNWEB KIDS TOER 9 / 60 Tornooi beëindigd
42 zo 20/10/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (Limburg) Maasmechelen SUNWEB KIDS TOER 45 Tornooi beëindigd
43 za 26/10/2019
13:00 / 15:00
T.C. DE BORN (Limburg) Sint-Truiden SUNWEB KIDS TOER 33 Tornooi beëindigd
44 wo 30/10/2019
10:00 / 13:00
T.C. TENNISDEL GENK (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 58 Tornooi beëindigd
44 wo 30/10/2019
10:00 / 13:00
K. TONGERSE T.C. (Limburg) Tongeren SUNWEB KIDS TOER 72 Tornooi beëindigd
44 do 31/10/2019
09:00 / 10:30 / 13:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout SUNWEB KIDS TOER 31 / 80 Tornooi beëindigd
44 vr 01/11/2019
09:30 / 12:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout SUNWEB KIDS TOER 36 / 60 Tornooi beëindigd
44 za 02/11/2019
09:00 / 10:00 / 13:00 / 15:00
TENNIS PAAL (Limburg) Paal SUNWEB KIDS TOER 81 / 120 Tornooi beëindigd
44 za 02/11/2019
10:00 / 12:00 / 14:00
T.C. WIMBLEDON (Limburg) Wilderen SUNWEB KIDS TOER 60 Tornooi beëindigd
44 zo 03/11/2019
11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 28 / 70 Tornooi beëindigd
44 zo 03/11/2019
09:15 / 10:00 / 13:00
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 73 / 120 Tornooi beëindigd
45 ma 11/11/2019
10:00 / 12:30 / 14:30
ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (Limburg) Hoeselt SUNWEB KIDS TOER 73 Tornooi beëindigd
46 za 16/11/2019
09:00 / 11:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik SUNWEB KIDS TOER 36 Tornooi beëindigd
46 za 16/11/2019
15:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
46 za 16/11/2019
09:00 / 11:00 / 13:30 / 15:30
T.C. KOERSEL (Limburg) Koersel SUNWEB KIDS TOER 53 / 150 Tornooi beëindigd
46 za 16/11/2019
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. TENKIE HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 78 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
09:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik SUNWEB KIDS TOER 25 Tornooi beëindigd
47 za 23/11/2019
13:00
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 26 Tornooi beëindigd
47 za 23/11/2019
10:00 / 10:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 47 Tornooi beëindigd
47 za 23/11/2019
15:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 16 Tornooi beëindigd
48 za 30/11/2019
10:00 / 12:00 / 14:30
TC O - TC IRIS (Limburg) Opglabbeek SUNWEB KIDS TOER 74 / 120 Tornooi beëindigd
49 za 07/12/2019
10:00 / 10:30 / 12:30
SPORTA HERK DE STAD T.C. (Limburg) Herk-de-Stad SUNWEB KIDS TOER 47 Tornooi beëindigd
50 za 14/12/2019
10:00 / 13:00
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 116 Tornooi beëindigd
Terug naar zoekcriteria