Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 90
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
41 zo 13/10/2019
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 18 / 32 Tornooi beëindigd
42 zo 20/10/2019
09:15 / 11:45
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
42 zo 20/10/2019
14:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 16 / 20 Tornooi beëindigd
44 za 02/11/2019
10:00 / 10:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
44 zo 03/11/2019
13:00 / 14:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
45 za 09/11/2019
14:00
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 48 Tornooi beëindigd
45 zo 10/11/2019
11:00 / 13:00
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme SUNWEB KIDS TOER 40 / 150 Tornooi beëindigd
45 ma 11/11/2019
09:30
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 42 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
13:30 / 16:00
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 40 / 80 Tornooi beëindigd
46 zo 17/11/2019
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 38 Tornooi beëindigd
47 zo 24/11/2019
14:00 / 15:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 65 Tornooi beëindigd
47 zo 24/11/2019
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 21 Tornooi beëindigd
47 zo 24/11/2019
14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 19 / 72 Tornooi beëindigd
48 zo 01/12/2019
13:30
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik SUNWEB KIDS TOER 61 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
10:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 4 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
09:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 23 / 50 Tornooi beëindigd
49 zo 08/12/2019
13:00 / 15:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 54 Tornooi beëindigd
50 za 14/12/2019
09:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 29 Tornooi beëindigd
50 zo 15/12/2019
10:00
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 30 Tornooi beëindigd
51 za 21/12/2019
09:30 / 13:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare SUNWEB KIDS TOER 37 / 66 Tornooi beëindigd
52 vr 27/12/2019
13:30 / 15:00
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Menen SUNWEB KIDS TOER 25 / 80 Tornooi beëindigd
52 za 28/12/2019
09:00 / 11:00 / 13:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide SUNWEB KIDS TOER 85 / 96 Tornooi beëindigd
1 zo 05/01/2020
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 45 / 150 Tornooi beëindigd
2 zo 12/01/2020
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 18 Tornooi beëindigd
3 za 18/01/2020
09:15 / 14:00 / 14:15
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 53 Tornooi beëindigd
3 zo 19/01/2020
14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 15 / 16 Tornooi beëindigd
4 za 25/01/2020
13:00 / 15:30
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort SUNWEB KIDS TOER 32 Tornooi beëindigd
4 zo 26/01/2020
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 33 Tornooi beëindigd
5 za 01/02/2020
15:30
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 16 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 27 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 43 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
14:00 / 16:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 56 / 75 Tornooi beëindigd
5 zo 02/02/2020
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 38 / 144 Tornooi beëindigd
6 za 08/02/2020
10:00 / 14:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 36 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
09:30
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 78 Tornooi beëindigd
6 zo 09/02/2020
14:00
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 44 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 23 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 32 / 60 Tornooi beëindigd
7 zo 16/02/2020
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 24 / 24 Tornooi beëindigd
9 zo 01/03/2020
13:30 / 14:00 / 16:00
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 96 Tornooi beëindigd
10 zo 08/03/2020
12:45 / 15:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 28 / 100 Tornooi beëindigd
10 zo 08/03/2020
10:00 / 14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 35 / 48 Tornooi beëindigd
19 za 09/05/2020
09:00
T.C.DHOEVE (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
20 za 16/05/2020
09:30
T.C. SMASH OEDELEM (West-Vlaanderen) Beernem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
20 zo 17/05/2020
13:30 / 16:00
OSTEND TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Oostende SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
21 do 21/05/2020
10:00 / 14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven vanaf do 09/04/2020
25 za 20/06/2020
13:15 / 15:30
T.C. DE MOTE (West-Vlaanderen) Koekelare SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
25 zo 21/06/2020
10:00 / 13:30
T.C. DE POLDERBLOMME (West-Vlaanderen) De Haan SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
25 zo 21/06/2020
10:00 / 13:00
TENNISCLUB AVELGEM (West-Vlaanderen) Avelgem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
26 za 27/06/2020
09:15 / 13:15 / 15:15
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
26 za 27/06/2020
10:00 / 14:00
T.C. LEIEMEERS V.Z.W. (West-Vlaanderen) Kuurne SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
26 za 27/06/2020
13:00 / 15:30
THILLE T.C. LICHTERVELDE (West-Vlaanderen) Lichtervelde SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
26 zo 28/06/2020
09:00 / 13:00 / 15:30
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
26 zo 28/06/2020
10:00 / 10:30 / 13:30 / 16:00
K.T.G. HOUTLAND (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 0 / 100 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
26 zo 28/06/2020
10:00 / 14:00
T.C. BLANKENBERGE (West-Vlaanderen) Blankenberge SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
27 di 30/06/2020
14:00
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
27 za 04/07/2020
10:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
27 za 04/07/2020
13:00 / 15:30
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
27 zo 05/07/2020
14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
27 zo 05/07/2020
13:00
TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW (West-Vlaanderen) De Panne SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 wo 08/07/2020
13:30
T.C. TER STRAETEN (West-Vlaanderen) Jabbeke SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 wo 08/07/2020
13:30
T.C. DE KODDAERT (West-Vlaanderen) Torhout SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 wo 08/07/2020
13:30
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Wingene SUNWEB KIDS TOER 0 / 40 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 do 09/07/2020
13:30 / 15:00
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 vr 10/07/2020
13:00 / 15:30
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke SUNWEB KIDS TOER 0 / 16 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 vr 10/07/2020
13:30
T.C. AQUILA (West-Vlaanderen) Wingene SUNWEB KIDS TOER 0 / 40 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 vr 10/07/2020
13:30 / 15:30
T.C. FINLANDIA (West-Vlaanderen) Gullegem SUNWEB KIDS TOER 0 / 80 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 vr 10/07/2020
13:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 vr 10/07/2020
14:00
CENTER COURT RUISELEDE (West-Vlaanderen) Ruiselede SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 vr 10/07/2020
13:00
T.C. ST-MICHIELS (West-Vlaanderen) Sint-Michiels SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
28 vr 10/07/2020
13:30
T.C. OLYMPOS (West-Vlaanderen) Wervik SUNWEB KIDS TOER 0 / 100 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
29 do 16/07/2020
10:00 / 13:30
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
29 za 18/07/2020
10:00 / 13:00 / 15:00
T.K. DE BLAUWE REIGER (West-Vlaanderen) Brugge SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
29 zo 19/07/2020
09:30 / 12:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
30 vr 24/07/2020
14:30
KNOKKE ZOUTE T.C. (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 0 / 36 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
31 za 01/08/2020
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist SUNWEB KIDS TOER 0 / 100 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
31 za 01/08/2020
09:00 / 11:00 / 13:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide SUNWEB KIDS TOER 0 / 120 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
31 zo 02/08/2020
11:00 / 13:00
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
32 za 08/08/2020
10:00 / 13:00
VICOGNE TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Bredene SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
32 za 08/08/2020
13:30 / 16:00
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
33 vr 14/08/2020
09:30 / 14:00
T.C. PARC ASTRID (West-Vlaanderen) De Haan SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
33 za 15/08/2020
13:30
T.C. BRUGHIA (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
34 vr 21/08/2020
13:00 / 15:00
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
35 wo 26/08/2020
13:00 / 15:30
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
35 vr 28/08/2020
13:00
T.C. VICHTE (West-Vlaanderen) Vichte SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
35 vr 28/08/2020
10:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
35 vr 28/08/2020
14:00 / 16:00
GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (West-Vlaanderen) Gistel SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
35 zo 30/08/2020
10:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven zodra klassementen gekend zijn
Terug naar zoekcriteria