Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 72
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
51 wo 19/12/2018
14:00 / 16:00
TC DE MEYL (Antwerpen) Kontich KIDSTOER 52 Inschrijven
51 za 22/12/2018
09:00 / 11:30
T.C. HAMONT (Limburg) Hamont-Achel KIDSTOER 47 / 200 Inschrijven
51 za 22/12/2018
14:00 / 16:00
TENNIS 'T BROEKSKEN (Oost-Vlaanderen) Hamme (O.-Vl.) KIDSTOER 103 / 120 Inschrijven
51 za 22/12/2018
10:00 / 12:30
T.C. HEIVELD (Antwerpen) Sint-Katelijne-Waver KIDSTOER 119 Inschrijvingen afgesloten
51 za 22/12/2018
09:00 / 09:30 / 11:30 / 14:00
T.C. ZELEM (Limburg) Zelem KIDSTOER 99 Inschrijven
51 za 22/12/2018
09:30 / 13:30
T.C. ALEXANDER (West-Vlaanderen) Roeselare KIDSTOER 36 Inschrijven
51 za 22/12/2018
10:00 / 11:30 / 13:00
KANGAROOS AALSTERSE T.C. (Oost-Vlaanderen) Aalst KIDSTOER 52 / 150 Inschrijven
51 zo 23/12/2018
10:00
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) KIDSTOER 103 / 120 Inschrijven
51 zo 23/12/2018
13:30
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) KIDSTOER 69 / 120 Inschrijven
52 wo 26/12/2018
10:00 / 13:00
SPORTA HERK DE STAD T.C. (Limburg) Herk-de-Stad KIDSTOER 32 Inschrijven
52 wo 26/12/2018
14:00
T.C. RACSO (Oost-Vlaanderen) Destelbergen KIDSTOER 34 / 44 Inschrijven
52 do 27/12/2018
10:00 / 10:30 / 13:00 / 15:00
T.C. AS (Limburg) As KIDSTOER 78 Inschrijven
52 do 27/12/2018
13:30 / 16:00
T.C. RACSO (Oost-Vlaanderen) Destelbergen KIDSTOER 42 / 42 Inschrijvingen afgesloten
52 do 27/12/2018
09:00 / 10:30 / 13:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel KIDSTOER 42 Inschrijven
52 do 27/12/2018
14:00
KON. DEINZE T.C. (Oost-Vlaanderen) Deinze KIDSTOER 7 Inschrijven
52 vr 28/12/2018
10:00 / 13:00
T.C. DE BONEPUT (Limburg) Bree KIDSTOER 88 Inschrijven
52 vr 28/12/2018
09:30 / 12:00
GEELSE T.C. DEN BRUUL (Limburg) Geel KIDSTOER 28 Inschrijven
52 za 29/12/2018
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. WINTERSLAG (Limburg) Genk KIDSTOER 37 Inschrijven
52 za 29/12/2018
09:00 / 11:00 / 13:00
TC DE MAENE (West-Vlaanderen) Diksmuide KIDSTOER 49 / 60 Inschrijven
52 za 29/12/2018
09:00 / 12:00
T.C. DE JONGE WINGERD (Vlaams Brabant) Hoeilaart KIDSTOER 9 Inschrijven
1 wo 02/01/2019
10:00 / 13:00
T.C. MERELBEKE (Oost-Vlaanderen) Merelbeke KIDSTOER 13 Inschrijven
1 do 03/01/2019
10:00 / 14:00
KON. DEINZE T.C. (Oost-Vlaanderen) Deinze KIDSTOER 0 Inschrijven
1 do 03/01/2019
14:00
GANTOISE (Oost-Vlaanderen) Gentbrugge KIDSTOER 11 Inschrijven
1 do 03/01/2019
10:00 / 13:00
K. TONGERSE T.C. (Limburg) Tongeren KIDSTOER 20 Inschrijven
1 vr 04/01/2019
09:00 / 11:00
T.C. ZOTTEGEM (Oost-Vlaanderen) Zottegem KIDSTOER 17 / 120 Inschrijven
1 vr 04/01/2019
14:00
GANTOISE (Oost-Vlaanderen) Gentbrugge KIDSTOER 10 Inschrijven
1 za 05/01/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
LOONSE T.C. (Limburg) Borgloon KIDSTOER 9 Inschrijven
1 za 05/01/2019
09:30 / 12:00 / 15:30
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest KIDSTOER 44 Inschrijven
1 za 05/01/2019
10:00
T.C. DE JONGE WINGERD (Vlaams Brabant) Hoeilaart KIDSTOER 2 Inschrijven
1 za 05/01/2019
09:00 / 11:00 / 13:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN (Vlaams Brabant) Tienen KIDSTOER 54 Inschrijven
1 zo 06/01/2019
10:00
AZUA .C.C. (Antwerpen) Wilrijk (Antwerpen) KIDSTOER 20 / 20 Inschrijvingen afgesloten
1 zo 06/01/2019
14:00
WIKINGS (West-Vlaanderen) Kortrijk KIDSTOER 5 Inschrijven
1 zo 06/01/2019
14:30
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten KIDSTOER 67 Inschrijven
1 zo 06/01/2019
12:30
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten KIDSTOER 88 Inschrijven
1 zo 06/01/2019
11:30 / 13:30 / 15:30
TC WINGFIELD (Antwerpen) Mechelen KIDSTOER 49 Inschrijven
1 zo 06/01/2019
13:00 / 15:30
T.C. DUINBERGEN (West-Vlaanderen) Knokke-Heist KIDSTOER 8 Inschrijven
2 za 12/01/2019
10:00 / 10:30
KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB (Antwerpen) Boom KIDSTOER 15 / 48 Inschrijven
2 za 12/01/2019
18:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY KIDSTOER 0 Inschrijven
2 za 12/01/2019
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen KIDSTOER 8 / 30 Inschrijven
2 zo 13/01/2019
13:15
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke KIDSTOER 8 / 45 Inschrijven
2 zo 13/01/2019
13:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY KIDSTOER 0 Inschrijven
2 zo 13/01/2019
09:45 / 13:00 / 15:00
T.C. TOBIAS (Oost-Vlaanderen) Aalter KIDSTOER 17 Inschrijven
2 zo 13/01/2019
13:00
T.C. LANAKEN (Limburg) Lanaken KIDSTOER 19 Inschrijven
2 zo 13/01/2019
09:00 / 11:00
IRIS KESSEL-LO T.C. (Vlaams Brabant) Kessel-Lo (Leuven) KIDSTOER 24 Inschrijven
3 wo 16/01/2019
13:00 / 15:30
T.C. DE VALK (Antwerpen) Rijkevorsel KIDSTOER 0 / 96 Inschrijven
3 wo 16/01/2019
16:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen KIDSTOER 0 Inschrijven
3 za 19/01/2019
09:15 / 14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem KIDSTOER 19 Inschrijven
3 za 19/01/2019
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen KIDSTOER 3 / 12 Inschrijven
3 za 19/01/2019
10:00 / 13:00 / 15:30
TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD (Vlaams Brabant) Dilbeek KIDSTOER 4 Inschrijven
3 zo 20/01/2019
13:15
T.C. TIP-TOP (West-Vlaanderen) Oostduinkerke KIDSTOER 5 / 36 Inschrijven
3 zo 20/01/2019
12:30 / 14:30
T.C. 'T SAS (Antwerpen) Lier KIDSTOER 33 Inschrijven
3 zo 20/01/2019
14:00 / 16:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt KIDSTOER 5 Inschrijven
3 zo 20/01/2019
13:00 / 15:30
T.C. OUDENAARDE (Oost-Vlaanderen) Oudenaarde KIDSTOER 6 / 120 Inschrijven
3 zo 20/01/2019
12:00 / 14:00 / 16:00
T.C. BEYKESVELD (Vlaams Brabant) Sint-Pieters-Leeuw KIDSTOER 1 / 60 Inschrijven
3 zo 20/01/2019
13:00 / 15:30
T.C. HOF TER BURST (Oost-Vlaanderen) Lebbeke KIDSTOER 0 / 120 Inschrijven
3 zo 20/01/2019
14:00
A.T.C.ANZEGEM (West-Vlaanderen) Anzegem KIDSTOER 2 Inschrijven
4 wo 23/01/2019
16:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) Tienen KIDSTOER 0 Inschrijven
4 za 26/01/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
T.C. PLAYERS (Oost-Vlaanderen) Ninove KIDSTOER 0 / 150 Inschrijven
4 za 26/01/2019
18:00
RACING TIENEN T.C. (Limburg) ZETRUD-LUMAY KIDSTOER 0 Inschrijven
4 za 26/01/2019
09:30 / 11:45 / 14:00
TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN (Oost-Vlaanderen) Wetteren KIDSTOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
4 za 26/01/2019
10:00 / 12:00 / 14:00
T.C. BOUTERSEM (Vlaams Brabant) Boutersem KIDSTOER 3 Inschrijven
4 za 26/01/2019
14:00
KTC BERINGEN (Limburg) Beringen KIDSTOER 2 / 12 Inschrijven
4 za 26/01/2019
13:30 / 16:00
TENNISCLUB FIELD (Limburg) Mol KIDSTOER 0 / 100 Inschrijven
4 za 26/01/2019
13:00 / 16:00
KTC ISSERA (West-Vlaanderen) Nieuwpoort KIDSTOER 7 Inschrijven
4 zo 27/01/2019
14:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem KIDSTOER 0 / 120 Inschrijven
4 zo 27/01/2019
10:00 / 13:30
T.C. 'T LOBBEKE (Oost-Vlaanderen) Maldegem KIDSTOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
4 zo 27/01/2019
10:00
KONINKLIJKE WEZEL T.C. (Limburg) Mol KIDSTOER 4 Inschrijven
4 zo 27/01/2019
09:00 / 11:00
T.C. DE HASSELT (Antwerpen) Puurs KIDSTOER 2 Inschrijven
4 zo 27/01/2019
12:30 / 15:00
T.C. SMASH LONDERZEEL (Vlaams Brabant) Londerzeel KIDSTOER 0 / 90 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
4 zo 27/01/2019
13:00 / 15:30
ESSENSE T.C. INTER (Antwerpen) Essen KIDSTOER 0 / 24 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
4 zo 27/01/2019
14:00 / 16:00
T.C. BOCHOLT (Limburg) Bocholt KIDSTOER 2 Inschrijven
4 zo 27/01/2019
12:30 / 15:00
T.C. SPORTIVA (Antwerpen) Hulshout KIDSTOER 6 Inschrijven
Terug naar zoekcriteria