Zoek een tornooi

Zoek een tornooi via onderstaande zoekcriteria

Aantal gevonden tornooien: 65
WeekDatumClub (gewest)GemeenteCircuit# inschrijvingenStatus
42 za 19/10/2019
13:00 / 15:00
SMASH NEEROETEREN T.C. (Limburg) Neeroeteren SUNWEB KIDS TOER 3 / 60 Inschrijven
42 zo 20/10/2019
09:15 / 11:45
K.G.T.C. ZWEVEGEM (West-Vlaanderen) Zwevegem SUNWEB KIDS TOER 56 Inschrijven
42 zo 20/10/2019
10:00 / 13:00 / 15:00
KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (Limburg) Maasmechelen SUNWEB KIDS TOER 38 Inschrijven
42 zo 20/10/2019
14:00
K.G. WITTE BEER (West-Vlaanderen) Sint-Kruis (Brugge) SUNWEB KIDS TOER 10 / 20 Inschrijven
42 zo 20/10/2019
09:30 / 12:00 / 14:00
T.K. DE BERKEN (Vlaams Brabant) Wolvertem SUNWEB KIDS TOER 94 Inschrijven
42 zo 20/10/2019
13:00 / 15:00
T.C. DE VALK (Antwerpen) Rijkevorsel SUNWEB KIDS TOER 72 Inschrijvingen afgesloten
43 za 26/10/2019
13:00 / 15:00
T.C. DE BORN (Limburg) Sint-Truiden SUNWEB KIDS TOER 18 Inschrijven
44 wo 30/10/2019
09:00 / 11:00
T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM (Oost-Vlaanderen) Kruishoutem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven
44 wo 30/10/2019
13:30
T.C. DE JONGE WINGERD (Vlaams Brabant) Hoeilaart SUNWEB KIDS TOER 3 Inschrijven
44 wo 30/10/2019
10:00 / 13:00
K. TONGERSE T.C. (Limburg) Tongeren SUNWEB KIDS TOER 11 Inschrijven
44 wo 30/10/2019
10:00 / 13:00
T.C. TENNISDEL GENK (Limburg) Genk SUNWEB KIDS TOER 11 Inschrijven
44 do 31/10/2019
09:00 / 10:30 / 13:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout SUNWEB KIDS TOER 4 / 80 Inschrijven
44 vr 01/11/2019
13:00 / 15:00
VOSSELAARSE TC (Antwerpen) Vosselaar SUNWEB KIDS TOER 7 / 50 Inschrijven
44 vr 01/11/2019
09:30 / 12:00
T.C. DE NETHE (Limburg) Meerhout SUNWEB KIDS TOER 9 / 60 Inschrijven
44 za 02/11/2019
10:00 / 12:30
T.C. DUVELS (Antwerpen) Willebroek SUNWEB KIDS TOER 9 Inschrijven
44 za 02/11/2019
11:00 / 13:00
TENNIS 2000 (Oost-Vlaanderen) Aalst SUNWEB KIDS TOER 10 Inschrijven
44 za 02/11/2019
09:30 / 12:00 / 14:00
TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN (Oost-Vlaanderen) Wetteren SUNWEB KIDS TOER 4 Inschrijven
44 za 02/11/2019
10:00 / 12:00 / 14:00
T.C. WIMBLEDON (Limburg) Wilderen SUNWEB KIDS TOER 5 Inschrijven
44 za 02/11/2019
10:00 / 10:30
WAREGEM TENNIS CLUB (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
44 za 02/11/2019
11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. LOVANIUM (Vlaams Brabant) Leuven SUNWEB KIDS TOER 20 / 100 Inschrijven
44 za 02/11/2019
10:00 / 13:00 / 15:30
DE VALLEI (Oost-Vlaanderen) Temse SUNWEB KIDS TOER 10 Inschrijven
44 za 02/11/2019
10:00 / 13:00
T.C. MERELBEKE (Oost-Vlaanderen) Merelbeke SUNWEB KIDS TOER 2 Inschrijven
44 za 02/11/2019
09:00 / 10:00 / 13:00 / 15:00
TENNIS PAAL (Limburg) Paal SUNWEB KIDS TOER 27 / 120 Inschrijven
44 zo 03/11/2019
11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 12 / 70 Inschrijven
44 zo 03/11/2019
15:00
T.C. GYM OLYMPIADE (Antwerpen) Schoten SUNWEB KIDS TOER 13 Inschrijven
44 zo 03/11/2019
13:00 / 15:00 / 17:00
T.C. DE LUSTHOVEN (Antwerpen) Arendonk SUNWEB KIDS TOER 5 / 90 Inschrijven
44 zo 03/11/2019
13:00 / 14:30
TC RUMBEKE (West-Vlaanderen) Rumbeke SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
44 zo 03/11/2019
09:00 / 11:00 / 13:00
PADELCLUB TER EIKEN (Antwerpen) Edegem SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
44 zo 03/11/2019
09:15 / 10:00 / 13:00
T.C. HEUSDEN (Limburg) Heusden-Zolder SUNWEB KIDS TOER 40 / 120 Inschrijven
45 za 09/11/2019
09:00 / 11:00
I.S.C. T.C. (Antwerpen) Oud-Turnhout SUNWEB KIDS TOER 119 Inschrijvingen afgesloten
45 za 09/11/2019
14:00
T.C. BACHTEN DE KUPE (West-Vlaanderen) Veurne SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
45 zo 10/11/2019
14:00 / 16:00
T.C. DE ZILVEREN KLOMP (Oost-Vlaanderen) Sint-Gillis-Waas SUNWEB KIDS TOER 0 / 40 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
45 zo 10/11/2019
11:00 / 13:00
T.C. VIJVERHOF (West-Vlaanderen) Damme SUNWEB KIDS TOER 0 / 150 Inschrijven
45 ma 11/11/2019
10:00 / 12:00 / 14:00
T.C. EEKLO (Oost-Vlaanderen) Eeklo SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
45 ma 11/11/2019
10:00 / 12:30 / 14:30
ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (Limburg) Hoeselt SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
45 ma 11/11/2019
09:30
T.C. ORSCAMP (West-Vlaanderen) Oostkamp SUNWEB KIDS TOER 7 Inschrijven
45 ma 11/11/2019
10:00 / 13:00
T.C. STABROEK (Antwerpen) Stabroek SUNWEB KIDS TOER 17 / 58 Inschrijven
46 za 16/11/2019
09:00 / 11:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
46 za 16/11/2019
15:00
K.T.C. DIEST (Limburg) Diest SUNWEB KIDS TOER 8 Inschrijven
46 za 16/11/2019
09:00 / 11:00 / 13:30 / 15:30
T.C. KOERSEL (Limburg) Koersel SUNWEB KIDS TOER 16 / 150 Inschrijven
46 za 16/11/2019
09:00 / 11:00 / 13:00 / 15:00
T.C. TENKIE HASSELT (Limburg) Hasselt SUNWEB KIDS TOER 7 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
09:00
TC MAASEIK (Limburg) Maaseik SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
14:00
VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB (West-Vlaanderen) Kortrijk SUNWEB KIDS TOER 4 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
14:00 / 16:00
TENNISCLUB ZOMERGEM (Oost-Vlaanderen) Lievegem SUNWEB KIDS TOER 1 / 30 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
14:00
T.C. BOSTERHOUT (West-Vlaanderen) Meulebeke SUNWEB KIDS TOER 4 / 80 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
13:30 / 15:30
T.C. BECKHAND (Oost-Vlaanderen) Beveren-Waas SUNWEB KIDS TOER 17 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
13:45
T.C. BLAUWE REGEN (Antwerpen) Mortsel SUNWEB KIDS TOER 18 / 96 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
09:45
T.C. BLAUWE REGEN (Antwerpen) Mortsel SUNWEB KIDS TOER 11 / 96 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
14:00
T.C. KOKSIJDE (West-Vlaanderen) Koksijde SUNWEB KIDS TOER 2 Inschrijven
46 zo 17/11/2019
12:30 / 15:00
T.C. SCHELDEDREEF (Oost-Vlaanderen) Berlare SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
46 zo 17/11/2019
13:30 / 16:00
T.C. ZEDELGEM (West-Vlaanderen) Zedelgem SUNWEB KIDS TOER 4 Inschrijven
47 za 23/11/2019
13:00
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 4 Inschrijven
47 za 23/11/2019
10:00 / 10:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 12 Inschrijven
47 za 23/11/2019
15:30
T.C. LAAKDAL (Limburg) Laakdal SUNWEB KIDS TOER 8 Inschrijven
47 zo 24/11/2019
14:00 / 15:00
T.C. WAREGEM GAVER (West-Vlaanderen) Waregem SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
47 zo 24/11/2019
12:00 / 14:30 / 16:45
KEY POINT TENNISCENTRUM (Antwerpen) Muizen (Mechelen) SUNWEB KIDS TOER 7 Inschrijven
47 zo 24/11/2019
14:30
T.C. KORTEMARK (West-Vlaanderen) Kortemark SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
47 zo 24/11/2019
14:00
KTC ISIS (West-Vlaanderen) Izegem SUNWEB KIDS TOER 0 / 72 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
47 zo 24/11/2019
09:00 / 11:00
T.C. DE HASSELT (Antwerpen) Puurs SUNWEB KIDS TOER 12 Inschrijven
47 zo 24/11/2019
14:00 / 16:00
T.C. DE RAKKET (Antwerpen) Hulshout SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
47 zo 24/11/2019
12:00 / 14:00 / 16:00
KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF (Oost-Vlaanderen) Aalst SUNWEB KIDS TOER 0 Inschrijven is momenteel niet mogelijk
47 zo 24/11/2019
10:00 / 12:30
T.C. DE BEMPDEKENS (Antwerpen) Retie SUNWEB KIDS TOER 8 Inschrijven
47 zo 24/11/2019
12:00 / 14:00
T.C. DE VLOER (Vlaams Brabant) Herent SUNWEB KIDS TOER 10 / 72 Inschrijven
47 zo 24/11/2019
09:45 / 13:00
T.C. NOBEL (Oost-Vlaanderen) Aalter SUNWEB KIDS TOER 1 Inschrijven
48 wo 27/11/2019
14:00
T.C. REINAERT (Oost-Vlaanderen) Lokeren SUNWEB KIDS TOER 0 / 60 Inschrijven
Terug naar zoekcriteria