Dagplanning van

  • Datum 20/09/2022 - 25/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 94
  • Week 38
  • Adres Koolskampstraat 28
    8820 Torhout
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL DAMES 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Kesteloot Tina - 30 ptn
Winnaar
Slabbinck Joyce - 25 ptn
5/7 - 6/2 - 6/4
09:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Debruyne Victor - 3 ptn
Put Seppe - 10 ptn 1/6 - 6/4 - 6/3
09:00 ENKEL HEREN 45 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Ciobanu Cosmin - 5 ptn
Winnaar
Ver Eecke Kurt - 10 ptn
6/4 - 6/3
09:00 ENKEL HEREN 55 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Schuyesmans Jan - 10 ptn
Knockaert Dirk - 5 ptn 6/2 - 4/6 - 6/4
11:00 ENKEL DAMES 3 (35 - 60)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Duyck Sarah - 60 ptn
Lannoo Lobke - 50 ptn 6/2 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
Cleenewerck Jorik - 45 ptn 6/2 - 6/0
11:00 ENKEL HEREN 35 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Serruys Kevin - 50 ptn
Lantsoght Michael - 50 ptn 6/2 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 35 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dewilde Wesley - 10 ptn
Lodefier Karel - 5 ptn 6/1 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
Maes Florence - 5 ptn 6/3 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
Dewachter Guillaume - 65 ptn
Winnaar
Maeyens Leonard - 70 ptn
6/2 - 4/6 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Gillemon Piet - 25 ptn
Winnaar
Waerniers Emiel - 25 ptn
6/1 - 2/6 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 45 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Durnez Vincent - 30 ptn 6/2 - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 2 (65 - 85)
Finale
Hoofdtabel
Jonckheere Nicky - 80 ptn 6/3 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Bogaert Lucas - 90 ptn
Carton Wies - 85 ptn 6/1 - 6/7 (5) - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 35 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
Buedts Bernd - 30 ptn
Winnaar
Claerhout Ruben - 30 ptn
6/4 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 45 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Defever Danny - 45 ptn
De Brabandere Karl - 45 ptn 6/4 - 6/2