Dagplanning van

  • Datum 19/09/2022 - 25/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 88
  • Week 38
  • Adres Hoogbrugkaai 91
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Natens Bob - P100
Zeeuws Curd - P100
6/3 - 6/3
09:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Bosmans Maxime - P100
Segers Tom - P100
Neyens Danny - P100
Thielens Lennert - P100
6/4 - 6/4
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Sneyers Kristof - P200
Vanberghen Kris - P200
6/1 - 6/0
09:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Emonds Vincent - P200
Londoz Niels - P100
Winnaar
Hauke Niels - P200
Thijs Mitch - P200
6/3 - 6/2
10:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ciezkowski Bram - P100
Croonen Jef - P100
6/3 - 6/0
11:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Mommen Sander - P200
Senden Jan - P200
6/0 - 6/2
11:15 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Hauke Niels - P200
Thijs Mitch - P200
7/6 (4) - 6/4
11:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Bosmans Maxime - P100
Segers Tom - P100
6/1 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Akrom Mimoun - P300
Jaspers Ruud - P200
6/3 - 6/2
12:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bollen Kristof - P200
Cirafici Giovanni - P200
6/3 - 6/0
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Nouwen Veerle - P300
Peters Marc - P300
6/1 - 6/1
13:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Rochus Dorien - P300
Vanlaer Kenneth - P300
7/5 - 7/5
14:00 PADEL GEMENGD 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Nelissen Kelly - P300
Schroeyen Gunther - P300
6/4 - 7/5
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Kusters Frank - P300
Rooyakers Robin - P300
2/6 - 6/3 - 10/3
14:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Byloos Serge - P300
Dujardin Pieter - P300
Winnaar
Smets Enzo - P300
Wouters Kevin - P300
7/5 - 4/6 - 10/5
15:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200
Winnaar
Biesmans Tine - P200
Nijs Arne - P200
Weyts Karo - P100
Thirion David - P200
6/0 - 6/3
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Appeltans Frederic - P300
Tilmans Tom - P300
Winnaar
Smets Enzo - P300
Wouters Kevin - P300
6/1 - 6/2
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Appeltans Paulien - P100
Dreesen Pauline - P100
6/2 - 6/1
16:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Appeltans Paulien - P100
Cultiaux Svein - P200
Winnaar
Biesmans Tine - P200
Nijs Arne - P200
4/6 - 6/1 - 11/9
17:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Mingneau Thomas - P700
Wijgaerts Siemen - P700
6/2 - 6/2
17:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Bervoets Arno - P700
Gielissen Jo - P700
6/3 - 6/4
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Loverix Tamara - P100
Mertens Kathleen - P50
6/1 - 5/7 - 12/10
18:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Buntinx Sarah - P100
Palmers Kristien - P100
6/3 - 6/4
18:00 PADEL HEREN 2 (P500 - P700)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P700 Thijs Mathieu - P700
Vanluydt Jeroen - P700
6/2 - 4/6 - 10/6
19:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Biets Miette - P100
Tourwe Chelsea - P100
6/1 - 6/2
20:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Backx Lien - P100
Vercruysse Gerd - P100
6/2 - 6/2
20:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Zwerts Petra - P50
Cornu Joris - P100
Gijsen Annelies - P50
De Smet Luc - P100
7/5 - 4/6 - 10/2
20:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Gielen Joren - P500
Peeters Wouter - P500
6/3 - 5/7 - 10/1
21:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Zwerts Petra - P50
Cornu Joris - P100
6/4 - 4/6 - 10/8