Dagplanning van

  • Datum 24/09/2022
  • Aantal inschrijvingen 12 / 24
  • Week 38
  • Adres Melkerijstraat 39 E
    9185 Wachtebeke
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 4
Winnaar
Murre Anniek - 20 ptn
Vandeperre Pieter - 10 ptn
De Waele Isabelle - 25 ptn
Van Den Meersschaut Sven - 3 ptn
7/4
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 2
Winnaar
De Vos Joke - 3 ptn
Baecke Jurgen - 10 ptn
Rogier Angelique - 3 ptn
De Beule Jurgen - 3 ptn
12/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 2
Fruytier Katleen - 3 ptn
Van De Weghe Pol - 3 ptn
8/8
16:45 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 2
Murre Anniek - 20 ptn
Vandeperre Pieter - 10 ptn
Winnaar
Bolle Ellen - 15 ptn
Helderweirt Kim - 15 ptn
6/4
16:45 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 3
Borré Laurien - 3 ptn
Vandeperre Maarten - 15 ptn
6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 2
D'Heer Katrien - 3 ptn
Didier Lieven - 3 ptn
Winnaar
Simoens Linda - 3 ptn
De Ruyck Jochen - 3 ptn
6/5
17:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 2
Borré Laurien - 3 ptn
Vandeperre Maarten - 15 ptn
Winnaar
Bun Miriam - 40 ptn
De Vliegher Olivier - 3 ptn
5/4
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 1
De Vos Joke - 3 ptn
Baecke Jurgen - 10 ptn
Winnaar
D'Heer Katrien - 3 ptn
Didier Lieven - 3 ptn
8/6
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 3
Fruytier Katleen - 3 ptn
Van De Weghe Pol - 3 ptn
10/6
18:15 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 1
Winnaar
Bun Miriam - 40 ptn
De Vliegher Olivier - 3 ptn
De Waele Isabelle - 25 ptn
Van Den Meersschaut Sven - 3 ptn
7/1
19:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 1
Winnaar
Bolle Ellen - 15 ptn
Helderweirt Kim - 15 ptn
Borré Laurien - 3 ptn
Vandeperre Maarten - 15 ptn
10/1
19:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 1
Rogier Angelique - 3 ptn
De Beule Jurgen - 3 ptn
Winnaar
Simoens Linda - 3 ptn
De Ruyck Jochen - 3 ptn
11/5
19:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 1
Hamerlinck Linda - 3 ptn
Van Heyghen Jean-Pierre - 3 ptn
9/5
19:45 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 3
Bun Miriam - 40 ptn
De Vliegher Olivier - 3 ptn
Murre Anniek - 20 ptn
Vandeperre Pieter - 10 ptn
20:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 3
Rogier Angelique - 3 ptn
De Beule Jurgen - 3 ptn
Winnaar
D'Heer Katrien - 3 ptn
Didier Lieven - 3 ptn
10/4
20:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 13 punten)
Pouleronde 3
Simoens Linda - 3 ptn
De Ruyck Jochen - 3 ptn
Winnaar
De Vos Joke - 3 ptn
Baecke Jurgen - 10 ptn
9/4
20:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 5
De Waele Isabelle - 25 ptn
Van Den Meersschaut Sven - 3 ptn
Winnaar
Bolle Ellen - 15 ptn
Helderweirt Kim - 15 ptn
11/0
21:15 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 4
Winnaar
Bolle Ellen - 15 ptn
Helderweirt Kim - 15 ptn
Bun Miriam - 40 ptn
De Vliegher Olivier - 3 ptn
6/5
21:15 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 50 punten)
Pouleronde 5
Borré Laurien - 3 ptn
Vandeperre Maarten - 15 ptn
Winnaar
Murre Anniek - 20 ptn
Vandeperre Pieter - 10 ptn
12/2