Dagplanning van

  • Datum 22/08/2022 - 28/08/2022
  • Aantal inschrijvingen 102
  • Week 34
  • Adres Zeepstraat 42
    3740 Bilzen
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Caubergh Margot - P50
Vanherle Warre - P100
6/3 - 6/2
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Roman Pauline - P200
Roman Marc - P100
Winnaar
Claes Nathalie - P200
Bout Steven - P200
6/4 - 6/4
10:00 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Loubele Lotte - P200
Peusens Stijn - P200
6/4 - 6/4
10:00 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Vinken Sofie - P50
Mercken Joren - P100
Winnaar
Castro Elke - P50
Gielen Roel - P100
7/6 - 7/6
10:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Cupers Marlies - P50
Jackers Bart - P100
6/2 - 4/6 - 11/9
10:45 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bollen Jolien - P200
Louwet Steven - P200
7/5 - 6/3
10:45 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Claes Nathalie - P200
Bout Steven - P200
6/2 - 6/1
10:45 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Castro Elke - P50
Gielen Roel - P100
Brams Savanne - P50
Deroost Ken - P100
6/7 (5) - 6/3 - 10/8
11:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Clerckx Beatrix - P200
Hosten Sophie - P200
6/1 - 2/6 - 10/6
11:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bessemans Caroline - P200
Nouwen Veerle - P300
6/1 - 6/1
11:45 PADEL GEMENGD 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Vossen Silke - P200
Biesmans Jeroen - P200
6/4 - 6/2
12:30 PADEL DAMES 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Devlies Sarah - P300
Gaeremynck Aaricia - P300
7/5 - 7/5
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Martens Tom - P400
Roex Dennis - P400
6/4 - 6/4
13:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Gielen Dave - P400
Verslegers Jasper - P400
6/4 - 6/4
13:45 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Mariens Max - P400
Van De Pontseele Timo - P400
6/3 - 6/1
13:45 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Bex Wim - P300
Fransen Stijn - P400
6/3 - 6/2
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 De Winne Kevin - P500
Soetaert Grisjo - P500
4/6 - 7/6 - 11/9
14:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Hansoul Jasper - P500
Liebens Alexander - P500
7/6 - 6/7 - 10/8
15:00 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Brulmans Seppe - P300
Hendrikx Robin - P400
3/6 - 7/6 - 10/5
15:00 PADEL HEREN 3 (P400 - P500)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P500 Cuppens Kobe - P500
Velaerts Matthias - P500
6/4 - 6/2
15:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Tans Jeroen - P300
Theijbers Jan - P300
6/4 - 6/3
15:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Bammens Geert - P300
Snyders Christophe - P300
3/6 - 7/5 - 10/4
15:45 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Otte Stefan - P300
Verlinden Tom - P300
Grauls Wim - P300
Smolders Jeroen - P300
4/6 - 6/1 - 10/5
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Bout Steven - P200
Henderix Geert - P100
7/6 - 6/7 - 10/7
17:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300
Winnaar
Otte Stefan - P300
Verlinden Tom - P300
Belien Yves - P300
Fernandez Peralta Juan - P200
6/1 - 6/1
17:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Coenegrachts Kris - P200
Meertens Norbert - P200
7/6 - 7/6
17:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Appeltans Joeri - P100
Bosch Steven - P100
6/2 - 6/1
17:30 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100
Winnaar
Lormans Hans - P100
Palmans Niels - P100
Aerts Kristof - P100
Van Severen Tom - P100
7/6 - 7/6
17:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Thonissen Christoph - P200
Wevers Jeroen - P200
6/4 - 6/1
17:45 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Rachidi Chaouki - P200
Vandevenne Sam - P100
6/4 - 6/3
18:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Lormans Hans - P100
Palmans Niels - P100
6/1 - 6/1
18:15 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Franssen Gillian - P100
Vanhove Xavier - P100
6/1 - 6/3
19:00 PADEL HEREN 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Steylaerts Robbie - P200
Vossen Senne - P200
6/1 - 6/4
19:00 PADEL HEREN 7 (P100 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Ben Abdessalem Sebastian - P100
Bonneux Niels - P100
6/1 - 4/6 - 10/6