Dagplanning van

  • Datum 07/03/2022 - 13/03/2022
  • Aantal inschrijvingen 96 / 96
  • Week 10
  • Adres Oude-Bruglaan 53
    9160 Lokeren
  • Gewest Oost-Vlaanderen
  • Online betalen? Ja
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Van Vaerenbergh Nele - P50
Verplancke Karen - P50
6/1 - 6/1
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Podevyn Maxine - P50
Stremus Eline - P50
6/2 - 6/1
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 D' Heer Els - P50
Van Laere Isabelle - P50
6/3 - 6/2
09:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 De Kimpe Ans - P50
Maes Krista - P50
6/4 - 6/3
10:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Foriers Tars - P300
Vermeulen Bram - P300
6/2 - 6/2
10:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Lange Glenn - P300
Vernaillen Ruben - P300
6/3 - 6/2
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Schack Anneke - P50
Van fraeyenhove Evi - P50
6/1 - 4/6 - 10/7
11:00 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Berckmoes Sabine - P50
Vandecasteele Maaike - P50
6/3 - 6/3
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 De Pauw Enzo - P300
Schelstraete Martijn - P300
Winnaar
Caryn Bert - P300
De Witte Ben - P300
3/6 - 6/1 - 10/7
11:00 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Van den Branden Reggy - P300
Van den Broeck Sam - P300
6/2 - 4/6 - 11/9
12:15 PADEL DAMES 8 (P50 - P50)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P50 Raes Sarah - P50
Stals Anne-Sophie - P50
1/6 - 7/6 - 10/7
12:15 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Stremus Eline - P50
Pringels Bart - P100
6/1 - 6/1
12:15 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Podevyn Maxine - P50
Eeckhoudt Timothy - P100
6/3 - 6/3
12:15 PADEL HEREN 5 (P200 - P300)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P300 Caryn Bert - P300
De Witte Ben - P300
6/3 - 7/5
13:30 PADEL GEMENGD 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Bruyssel Véronique - P100
Laceur Pieter - P100
6/3 - 6/2
13:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Lemahieu Tim - P400
Vehent Glenn - P300
4/6 - 6/4 - 10/7
13:30 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 De Neve Kilian - P400
Moerman Thomas - P400
6/4 - 6/3
14:45 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Van Bruyssel Jessica - P200
Van Raemdonck Liesbeth - P200
6/4 - 6/2
14:45 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 De Baere Eva - P200
Van Der Vieren Inez - P200
7/5 - 6/4
14:45 PADEL HEREN 4 (P300 - P400)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P400 Eeckhoudt Martino - P400
Segers Joachim - P400
6/1 - 6/0
16:00 PADEL DAMES 6 (P100 - P200)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P200 Teerlinck Micheline - P200
Verbrugghen Virginie - P200
6/3 - 6/1
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Van Eetvelde Miranda - P100
Van Lokeren Isabel - P100
6/2 - 6/0
16:00 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Adriaenssens Sara - P100
De Schoesitter Vicky - P100
6/2 - 6/2
17:15 PADEL DAMES 7 (P50 - P100)
Finale
Hoofdtabel
CUPRA PADEL TOUR P100 Blancke Margot - P100
Blancke Pauline - P100
6/1 - 3/6 - 10/5